Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $62   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   30 x 1,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: katalara, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Ár:   $62
Kiszerelés:   30 x 1,5 g

30 matt, neutrális színt tartalmazó szemhéjpúder paletta.

16000 Ft - Jeffree Star Cosmetics Orgy Eyeshadow Palette
Ár: 16000 Ft , Eladó: Matzee
Állapot: Bontatlan, vadonatúj dobozaval , Helyszín: Budapest V. kerulet, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, postán maradó, foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Wey1122

2021. december 15.

Már régóta szemeztem vele,de mindig olyan gyorsan elkapkodták.Sikerült végre rendelnem a német D.-ból.Mivel én jobban a rúzst részesítem előnybe ezért jobbára csak matt natúr színeket használok a mindennapokba.A paletta Óriási nem gondoltam volna 21x18 cm és 30 színt tartalmaz ami darabonként 1,5 grammosak.Nem utazóbarát,vigyázni kell vele :) átlagos női táskába nem fér el.Olvastam,hogy inkább sminkeseknek ajánlják a palettát,mivel halandó ember a mindennapokba nem használ el ekkora mennyiséget ami igaz is lehet.A paletta csodás,az első sor nagyon világos kissé potyog az utolsó sor már elég sötét.Köztes 3 sort használom a legszívesebben,a színek nagyon pigmentáltak nem potyog nem mosódik el nem közben sem,10-12 órát simán kibír meg sem kottyan neki.Mivel én a 21 éves lányommal használjuk azt mondom így még jobban kihasználható.Aki teheti próbálja ki,hiszen a mennyiséget és minőséget is nézve ez maximálisan megéri a kiadott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 15.

dalmini

2021. november 12.

Amikor semmilyen kedvem akkor nyúlok ezért a palettáért, legtöbbször folyékony szemhéjfestékkel dobom fel. Szép füstös sminket lehet készíteni vele, de számomra kicsit unalmas. A színek minősége szuper, szokásos jeffree minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

Theodora

2021. szeptember 14.

Nagyon szép paletta, nude szerelmeseinek alap darab! Minden árnyalat megtalálható benne, ami szükséges lehet. Lehet vele kontúrozni is, szemöldököt is lehet vele festeni, annyi szép barna van benne mindenféle hideg és meleg és neutral árnyalatban, hogy biztosan mindenki talál magának szemöldökre valót is.
Nagyon tartós, nem pereg, nem kenődik, van benne egy nagy tükör, ami hasznos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Nagyon tartós, nem pereg, nem kenődik, van benne egy nagy tükör, ami hasznos.

Virág-os

2021. július 5.

Alkalmi sminket készítettek vele nekem. Szuper, elég jól bírta a strapát, bár 8 órával később alap ide vagy oda egy kis mismanc sem volt már rajtam belőle. Csak a világosabb színek egyike volt az, amit le is tudtam törölni magamról.
Mindenképpen megérne még pár próbát az biztos. Nekem szerintem túl nagy lenne ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

viki9604

2021. július 5.

Legelső Jeffree palettám ,de nem az utolsó . Gyönyörűen pigmentált színek ,minimálisan “poroz” ,de nem olyan vészes . Nálam ez így 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 5.

viragszonja

2021. február 23.

Imádom! Jeffree minőségben még sosem csalódtam, ez a paletta sem okozott csalódást. Csodás színek, csodásan pigmentált, csodásan tartós. Bár csak matt színek vannak benne, teljesen kihasználható magában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 23.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Dimethicone, Glyceryl Caprylate, Methicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate
Szilikonok: Dimethicone, Methicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Potassium Sorbate