Jeffree Star Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: Naddlina, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Ár:   $18
Kiszerelés:   5,6 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Jeffree Star 2017-es nyári kollekciójának folyékony ajakrúzsai.

8 árnyalat, hat matt és kettő metálfényű.

100 %-osan vegán, állatkísérletek-parabén-és gluténmentes termék.

pocokhero

2018. október 7.

Igazán jók ár-érték arányban,nem szárít (csak a You Better Work,de az sem annyira mint a Kylie rúzsok),szépen felvihető és tartós! IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

dorothyk

2018. április 4.

A Flamboyant árnyalat van meg. Nagyon szép a színe szerintem, viszont ez az a fajta szín, ami nem mindenkinek áll jól. Az illata csodás, és a csomagolása ezerszer szebb, mint az a képeken látszik. Sajnos matt mivoltából szárít és néha csíkoz de összességében szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

dori778

2018. január 22.

2 árnyalat van meg ebből a kollekcióból. Kicsit csalódás volt, sokkal többet vártam tőle, kényelmetlen viselni, nagyon kiszárítja másnapra a számat. A tartóssága nekem megfelelő és a fedése is csodás. A Lovely K lips rúzsai jóval olcsóbbak, könnyebben beszerezhetők, igaz nem ennyire tartósak, de legalább kényelmesek :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

ReiraShiver

2018. január 1.

Flamboyant kicsit nehezen kenhető, de az illata nagyon jó. Calabasas sokkal pinkesebb, mint vártam. :D Amúgy nagyon szeretem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

nemesfalvi.adel

2017. december 31.

Venus flytrap, flamboyant és you better work árnyalatokban próbáltam. Mindegyik szuper, tartós és kényelmes is, talán a venus flytrap kicsit gyengébb, hajlamos csíkozni, így ott jobban kell figyelni a felvitelre. A you better work kicsit jobban szárít, mint a többi, de összességében mindegyik nagyon jó vétel volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

anna22

2017. december 4.

Na, akkor én majd ajánlom az "ijesztőbb" színeket is! :D
Venus Flytrap színben szereztem meg, Beautybayről, Black Friday alkalmából. Ez a szín volt, amit nagyon régóta kinéztem magamnak, hogy kéremszépenmernemakaromhogyelfogyjon. :'( :D Mert beleszerelmesedtem, és nem volt hiba! Egy elég világos, rikító zöld színű rúzs, remek fedéssel, hosszantartó, észrevétlen matt formulával. Tökéletes. *o* Épp ahogy elképzeltem.
Olajos étel evésénél lejöhet, akár teljesen, ha valaki úgy eszik. :D De hát az olaj az ellenszere ezeknek a termékeknek.
A csíkosságán segíthet az ember, ha megérkezéskor berakja a hűtőbe egy időre - éjjelre? - aztán próbálja csak ki, mert elvileg ettől visszanyeri az eredeti minőségét, melyet a különböző hőmérsékleteken át való szállítás során elveszíthetett. Én még egyelőre enélkül próbáltam, és nálam működött.
Valamint minden egyes használat előtt fel kell rázni, bár én egyelőre nem vettem észre változást, ha nem rázom fel.... :D
Nincs rossz szaga, egy enyhe ..... Hmmm. Kozmetikum illata van, de nem érezhető egyébként, csak ha valaki nagyon akarja. :D
Még ebben az időszakban is egy hét alatt érkezett meg BB-ről. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Na, akkor én majd ajánlom az "ijesztőbb" színeket is! :D
Még ebben az időszakban is egy hét alatt érkezett meg BB-ről. :)

dori1993

2017. október 13.

Hunty és Calabasas árnyalatokat sikerült beszereznem, néhány hete 40 % kedvezmény és ingyenes szállítás volt a nyári kollekcióra, nem tudtam kihagyni az ajánlatot. Gyönyörű mindkét árnyalat, a formula is kiváló, az eddig megszokott szintet hozzák. A kedvenc folyékony rúzsaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

r3gina

2017. augusztus 30.

Na én nem Hunty. :D A calabasas árnyalat landolt nálam és a színét tekintve természetesen nagy a szerelem, de (!) eléggé büdös, nagyon nagyon beleül a szám ráncaiba, kopik és szárít. Ám ha ezek annyira nem is zavarnak/felveszed ellenük a kesztyűt, ámulatba ejtő, csodálatra méltó, meseszerű stb ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

viirag99

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Hunty árnyalatban rendeltem BeautyBayről (12 nap alatt jött meg) és nem csalódtam. Eddig két Jeffree Star rúzsom van, mindkettő tökéletes, így bátran mertem rendelni egy harmadikat is a nyári kollekcióból. A papír csomagolás maga is krómós, fényes színű, szerintem nagyon dizájnos. Minden márkánál szeretem a limitált kiadású, különleges csomagolású termékeket.
Térjünk rá magára a rúzsra. Illata nincs, Jeffree mondta a videójában, hogy csak a két új, metálos rúzsának van epres illata. Egyébként pedig ilyen gyári, smink "szaga" van, de nem zavaró. A Hunty nevű szín -mint ahogy az oldalon a leírás is mutatja- egy meleg tónusú, teveszínű nude szín. Nagyon különleges, nem sok márkának van hasonló színű rúzsa. A kedvenc nude rúzsom szintén a Jeffree Star Cosmetics Mannequin de az egy halványabb, hidegebb, rózsaszínes natúr szín (a legtökéletesebb nude szín fehér bőrűeknek). De térjünk vissza a Huntyra... A videókban, swatchokon és Jeffree száján (aki nagyon fehér bőrű) nagyon tetszett de én féltem, hogy túl narancssárgás lesz és nem fogom szeretni. Ennek ellenére megrendeltem, egy percig sem bánom, minden forintot (dollárt) megért. A formula magasan pigmentált, tökéletesen mattra szárad, egész nap tart és nem szárítja az ajkakat sem. Mint Jeffree összes rúzsánál az applikátor itt is eltérő egy kicsit a megszokottól de a legjobb amivel eddig találkoztam. Még a végén szeretném azt hozzá tenni, hogy a termék (és az egész márka) állat-kísérlet mentes és vegán.
Összességében nagyon örülök a rendelésnek és alig várom, hogy több színt is beszerezzek mert eddig nem csalódtam a márka egyik termékében. Aki pedig rendelésen gondolkodik biztos, hogy nem fogja megbánni. A Hunty árnylatot pedig azért azért is érdemes megrendelni mert biztos, hogy nem találunk hozzá hasonló dupokat drogériában vagy más márkánál. Még az is plusz pont, hogy a Jeffree Star Cosmetics ilyen könnyen beszerezhető Európában, vám nélkül, míg például ha Kylie Cosmeticstől rendelsz akkor fizetsz magas szállítási díjat és meg is vámolhatják...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

captainsunflower

2017. július 27.

Szintén Hunty.
Szép szín, bár rajtam kicsit rózsaszínesebb, mint a swatchokon.
Egyébként kényelmes viselet és jól mutat az ajkakon. Az Ofra folyékony rúzsaihoz tudom hasonlítani minőségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Szintén Hunty.
Szép szín, bár rajtam kicsit rózsaszínesebb, mint a swatchokon.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.