Jennifer Aniston

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. február 17.

Lelőhely:   Douglas

Jennifer Aniston 2014-es parfümje. Virágos-citrusos illatcsalád.

Fejjegy: vízililiom, bergamot, tengervizes jegyek

Szívjegy: jázmin, magnólia, frézia

Alapjegy:tahiti vanília, pézsma, szantál

Ár: 1500,-Ft/10ml+pk , Eladó: Melani79
Állapot: új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: banki utalással, postán maradóra

Trixi

Korcsoport: >54
2018. január 17.

Kesernyés liliomnak indul, aztán puhán megjön a többi fehérvirág, de nem sokáig tart, fél óra múlva már dörzsölgetem a bőröm, hogy érezzek valami illatot. Vaníliát csak átmelegedéskor érzek picit, de lehet, hogy tudatosan keresem. A tengervíz sincs jelen igazán. Nőies, nagyon visszafogott illat, irodába való, vagy otthonra mosogatáshoz. Mire átmelegedne igazán (akkor már nagyon finom), addigra el is száll. Sajnos drogériás illat kategória, gyenge a tartóssága. Számomra Aniston egyfajta ideál a külsejét, megjelenését tekintve (azok a 90-es évek!), na jó nem egy drámai hősnő, de mégis, nőként úgy jó, ahogy van. Ennél sokkat jobbat érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 17.

alycethetyger

2017. december 7.

Masszív Jóbarátok rajongóként és Jennifer tisztelőjeként hihetetenül kíváncsi voltam a művésznő parfümjeire, ezért (ha nem is hajtóvadászaton, de) úton-útfélen bőszen kerestem, míg végül Osztrákiában meg nem találtam egy Bipa üzletben, circa 15 ropogós euróért.

Tingli-tangli, vaniliafagyis, tompított fás-gyengécske virágos, mindennapi illat. Nem megy messze a bőrtől, egy fél óra után pedig teljesen elhanyagolható a hatósugara. Nem számítottam sokra, de ennél azért egy leheletnyivel többet vártam, mert amúgy nagyon kellemes, de ha nem vagy a vőlegényem, holtbiztos, hogy soha nem fogod rajtam érezni.

Lusta, összebújós szombat délutánokra tökéletes lesz, de jövőre megpróbálom melegben is, hátha úgy jobban mutatja az arcát.

UI: kell neki a mínuszos hőmérséklet, hogy jó legyen - lehető legnagyobb megdöbbenésemre 3-4 óra tartósságot kezdett villogtatni az elmúlt napokban. Ötöst neki!

Pro tipp: valamilyen elmezavarodott pillanatomban retegeltem D&G Light Blue-val. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

bobherceg80

2016. július 27.

Kifújáskor vanílliás hajlakk.Később finomodik kicsit,púderesebbé válik,de valahogy végig ott marad a kezdeti szúrósság a háttérben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

BloodEve

2016. március 20.

Maradjunk a komfortzónában típusú illat. Szolíd, friss, citrusos, enyhén kókuszos illat, tengerpart-nyár asszociációval fűszerezve. Leszáradás után viszont átfordul vaníliás édesség 1 dimenziós illatba. Közepesen tartós illat, 4-5 óráig megmarad a hatása. Nem túl intenzív, nem mászik bele senki arcába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

senskin

2016. január 16.

Ezek a celebparfümök! Nekem nem tetszik különösebben nem fogott meg, a liliom még oké, de frézia,és vanília nekem már kiütötte a biztosítékot. Nem illünk össze, nagyon nem. Nem különleges számomra, és felejthető illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

2015. december 22.

Tegnap az utolsó Karácsony előtti bevásárlós nap végén bukkantam rá a Douglasban. Már minden bajom volt, elegem volt ez egész vásárlásdiból, bosszús is voltam mert se rúzsból se alapozóból nem volt az árnyalat amit kinéztem, már éppen kifelé tartottam az üzletből amikor felfigyeltem a bejárat közelében álló állványra ezzel a parfümmel. Rögtön csuklóra fújtam, mert kíváncsi voltam rá, semmit nem tudtam róla előzőleg. Kifújáskor és az első kb. negyed óra totál nerolis rajtam, pedig mint utóbb megnéztem, nincs is benne neroli. :-) Mégis valahogy a fehérvirágok összjátéka ilyen hatást kelt. Ezután egy púderes-kissé citrusos, minimáslian aquás jelleget kap az illat, számomra tisztaságillat lesz, abba a kategóriába sorolnám mint a Clean Skin-t, Cerruti 1881 Blanc-t. (NEM ugyanolyan vagy nagyon hasonló az illata, csak az én orrom szerint az a kategória.) Kifejezetten kellemes, nőies, puha, légies, éteri. A végső leszáradása púderes-vaníliás-pézsmás, kicsit citrusosan, hasonló a DKNY Pure-hoz, de jóval visszafogottabb, lágyabb. Összességében egy nagyon finom komfortos tisztaságillat, nyugodtan hordható bárhova, zavaró hatással szerintem senkire sem tud lenni. Az ára is rendben van ezért a mennyiségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Wey1122

2015. október 21.

Egy hónapja vettem,szerelem volt első szaglásra.Kb. 30 Euró volt a 75 ml, kellemes tiszta, nálam kicsit édes virágos illat.
Sajnos gyorsan eltűnik a jó illat kb két óra múlva sehol sincs.Kolléganőm is megvette és ő is ezt tapasztalta.Kár érte,mert nem rossz illat főleg ekkora mennyiség.Majd nyáron elfújom most elmegy pihenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

nyarigabi

2015. október 21.

Pézsmás és szantálos, egy csipet vaníliával,de abszolút nem édes. Tiszta illat, de nem nyárias. Az üvege szép,az ára baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

aidanne

2015. október 16.

A minap voltam a D-ben, s mar annyira unatkoztam ismerven az illatokat, szinte nem erdekelt semmi mar, mikor is fordultam egyet s hopp, belebotlottam Anistonek kek uvegcsejebe... Mivel olvastam vele egy interjut a parfumrol igy orultem hogy eloben is megillatolhatom mert nagyon kivancsi voltam ra az osszetevoi miatt... Mar mar en is csomort kapok az edes, egytucat illatra keszult kompozicioktol, hogy szinte muszaj volt papirra fujni... egybol megcsapott a kulonlegessege, a nem mindennapi osszetevoket ereztem holott semmi nagy csodat vagy csavart benne megis ott volt... Nagyon is. Elsore ugyereztem, no ezt kiviszem a levegore had erjen a kicsike.... En azt mondom mintha enyhe soval is hintettek volna de megsem. Bizonyos osszetevoit nem is erzem ki belole meg is egy fantasztikus, szamomra nem mindennapi illattal van dolgunk raadasul nem is rossz aron:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.