Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. december 9.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fej: passiógyümölcs, mandarin, fehér cseresznye

Szív: bazsarózsa, narancsvirág, jázmin, rózsa

Alap: pézsma, pacsuli, fás jegyek, moha

Fehereszti

2020. augusztus 1.

Megboldogult fiatal tacskó korom meghatározó illata volt Ő 😍 nem adnék az emlékeim miatt 5*ot, azt csak a most top kedvenc szerelem illataim kaphatnak, de 4 mindenképp. Igazi buja késő esti illat tényleg számomra, virágos de nem olyan pacsulisan... Nagyon imádtam anno 😍🙏🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Nenuka

2019. május 16.

Nemsokára érkezik:)
Jesszumpepi...a legszebb nyaramat idézi. Nyári munka Amerikában. 2009 nyara, LosAngeles, New York, óceánpart LA-ben késő este...és a tudat h még egyszer nem biztos h eljutok oda. Ezt használtam akkor. És most is fogom, nekem fülledt nyári szerelem illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Nemsokára érkezik:)

Pamcsilla

2018. szeptember 4.

Számomra őszi- téli illat. Nagyon szeretem.
Sokáig érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Számomra őszi- téli illat. Nagyon szeretem.
Sokáig érzem magamon.

mglilla

2018. május 23.

10 ml-t vettem kiprobalasra, elso illatolasra nekem kicsit sok, 30-35 felett tudom elkepzelni leginkabb.

(Lepontozni emiatt nem fogom, szerintem nagyon jol allhat valakin 30 felett...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

(Lepontozni emiatt nem fogom, szerintem nagyon jol allhat valakin 30 felett...)

Lina6

2018. április 28.

Nagyon jól sikerült celeb illat. Nagyon nőies, tartóssága közepes.4 évszakosnak mondanám.Kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

Dorotea

2017. március 25.

Ajándékba kaptam, miután több ötletet is adtam az erre nyitottaknak, hogy mi mindennek örülnék. Igazából talán jobban örültem volna egyik-másik nagyobb vadnak, de hát az árérzékeny magyar rokonok... Magát az illatot eredetileg nem ismertem, a leírások alapján lettem kíváncsi rá, ezért nagyon örültem, amikor megkaptam. Mindjárt ki is próbáltam. Tetszett, de sajna ez rólam max 3 óra múlva totál eltűnik:( Pedig a fragrantic-án is lecsekkoltam, ott nagy sugárral bíró, tartós illatnak írták le. OK, száraz bőrű vagyok, rajtam nem ragadnak meg az illatok, éppen ezért fújtam én sálra, beálltam az illat permet alá, kapott belőle a sapkám is, de mindenhonnan elszökött viszonylag gyorsan. Pedig nálam már szinte ez az egyetlen szempont, hogy az illat tartós legyen. Ja, és legyen némi hatósugara. (Sosem láttam be, mire jó az olyan illat, ami finom ugyan, de csak akkor érezni, ha az ember rányomja az orrát a bőrére.). Ez az illat egy megbízhatóan jó választás nyár esti programra, randira is, de nappalra sem érzem túlzásnak, kivéve kánikulai napokon Olyan koktél illat: kis alkohol+kis gyümölcs, mini napernyő a pohárban. Én nem találom érzékinek vagy hát hogy is mondjam, nem egy szexuális predator illata, nekem inkább azt mondja 'gyere táncolj', vagy legalább 'gyere és együnk egy fagyit'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 25.

chiba

2017. március 22.

Most vettem egy kedves krémmániástól, nagyon finom és különleges illat, tényleg nagy vad:).Tartóssága nálam 5-6 óra!
Elsőre megcsap vmi furcsa gyümi illat, gondolom ez lehet a passió, ez annyira nem tetszik, de gyorsan túllépünk rajta!
Fűszeresen édes, nagyon fincsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Fűszeresen édes, nagyon fincsi!

LPE

2017. február 11.

Most jutott hozzám egy drága Krémmániástól. Azt hittem az előzetes vélemények alapján, hogy az én illatom lesz. Mert csajos, és dögös, meg minden. Hát nem. Sajnos rajtam csupán a tisztaságillat jön ki, ami nem igazán az én világom. Úgy sajnálom, mert vásárlás előtt szaglásztam, és fújtam is belőle. Lehet az volt a baj, hogy volt már rajtam és az orromban más illat, így megtévesztés történt. 😊😊😊. Egyébként finom illat. Csak nem nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Timi8

2016. szeptember 8.

Mostantól birtoklok belőle egy üvegcsèvel ès szerintem hidegben, alkalomra boldogan fogom fújni! 100%-ban egyetèrtek egyedszilvi vèlemènyèvel sokat hozzàtenni nem tudok. Egy szexuàlis fenevad ez az illat ès abszolút ott a hasonlósàg a Silver Rain-nel! Rajtam az esti zuhanyt is kibírta az egyetlen fújàs. Èrtetlenül àllok a dolgok előtt, hogy a karaktetesebb, erőteljesebb illatok kedvelőinek körèben mi miatt nem lett nèpszerűbb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

pomme

2016. április 11.

Jajj. Az elején gyümölcs és szépazélet, aztán fél perc múlva beüt a görbe botjával az öregasszony nálam is :D Azt figyeltem meg, hogy a Jennifer Lopezes parfümök nagyon változatosan hozzák a nagymama-szagot. Van, ami rózsás (ezer éves poshadt rózsakölnis - örököltem az előző bérlőtől egy ilyen szagú felmosólöttyöt, instant kuka), van ami pacsulis, van ami fűszeres-férfias. Mind öreg, csak máshogy. Persze nem az egész illat ilyen, csak mondjuk a negyede, a többi összetevő jó lenne, de annyira taccsra vágja az egészet, hogy nem tudom nem lehúzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol