Best of Beauty 2019

Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: őszibarack, vadrózsa, frézia, szegfű

Ferita

2017. április 8.

Nagyon szeretem a Miami Glowt,ezért kísérletezem a többi Glowal is. A Rossmannban apró pénzért árulják,megvettem ismeretlenül is,gondoltam max légfrissítőnek jó lesz,ha nem tetszik.
De be kell valljam,nem rossz. Az őszibarack finoman érezhető benne. Egy kis könnyed nyári illatocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 8.

chiba

2017. március 22.

Full leértékelve vettem a Rossmannba, 1750 Ft-ért:))!
Hát....gyengécske fuvallatocska, tartóssága nem olyan rossz!Amolyan fréziás, és mintha lenne benne még vmi citromocska is!
Nyáron egy hét alatt elfújkálom a 30 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

Full leértékelve vettem a Rossmannba, 1750 Ft-ért:))!
Nyáron egy hét alatt elfújkálom a 30 ml-t.

lizzyke

2016. szeptember 25.

Egy kis semmiség. Legalábbis rajtam. Mintha semmit sem fújtam volna magamra, 5 perc és volt-nincs:)
Szerencsére akciósan vettem,kb. féláron,így elfújkáltam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Szerencsére akciósan vettem,kb. féláron,így elfújkáltam. Nem veszem újra.

ylexe

2016. június 30.

Szerintem pontos, olcsósított mása a Lancome Miracle-nek. Ezzel nincs is semmi baj, de nekem a Lancome is túl "borsillatú". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol