Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád: virágos- gyümölcsös

Illatjegyei: guava, mandarin, nektarin, jázmin, narancsvirág, orchidea, vízililiom, ámbra, pézsma, szantálfa

Jennifer Lopez Love & Glamour fújós eladó
Ár: 800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Ár: 3000 , Eladó: Parfum28
Állapot: 75/40, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

vicuskat

2018. július 1.

Finom, puha, légies, a virágok és gyümölcsök bűbájos kis illatkavalkádja. Nagyon jól működünk együtt és az üvege is telitalálat. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

specyal

2018. június 24.

Semmi csavar,semmi "taktika".Egyszerű tiszta illat.Kis frissesség-kis virág kombó. Nekem egy kellemes tavaszi illat.Én magamon nem érzem az illatot,viszont mások igen. Én magamnak nem venném meg,úgy örököltem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Szeszi009

2018. április 27.

Tartós, de nem különleges. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

Tartós, de nem különleges. Engem nem győzött meg.

KittiASzuperpocok

2017. április 26.

Közepesen tartósnak mondanám, de tényleg nagyon nőcis illat. Celeb illatok kozul kiemelkedo minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Terka25

2016. november 6.

Szerintem jobb véleményeket érdemelne szegény. Az üvege a legjobban kézbe simuló üveg, amivel találkoztam . Az illatát én kifejezetten kellemes friss gyümölcsösnek érzem, a párom szerint az egyik legjobb illatom . ( neki szinte minden WC illatosító ,vagy szappanszagú) Tartós is, olyan asszonyos illat, nem illik a mai édes trendbe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

eda

2016. szeptember 28.

Számomra ez egy egyszerű illat, semmi csavar, semmi extra, tavaszi, hétköznapi illatka. Ezzel még nem is lenne baj, kell ilyen parfüm is, ami miatt mégis lepontozom, az a szórófej, pár fújás és tönkre is ment, pedig az üvege tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Frézia

2016. július 16.

Ez az illat szerintem olyan, mint általában az amerikai nõk. Kicsit rámenõsen magabiztos, kicsit harsány. Egyébként gyümölcsösen, virágosan édes, nem egy bõrbe simuló tipus. Rajtam tartós. Valami miatt tetszik, pedig nem ez a tipus vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

pomme

2016. május 10.

Nem tudom, miért előltetik a guavát női parfümökben, eddig az összes guavás parfüm, amit teszteltem, kivétel nélkül mind férfias irányba vitte az illatot. Szeretik trópusi illatjegynek beállítani (a licsivel egyetemben), ami valahol igaz, de nem egy női parfümbe való összetevő. Aki szereti az élesen friss, uniszex illatokat, azoknak jó lehet, mert alapvetően nem egy elvetemült parfüm, de se a neve sem az üvege nem illik hozzá. Egy nyári CK One-nak elmenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

senskin

2014. augusztus 14.

Úgy vagyok a Lopez parfümökkel, de főleg ezt illatoztam meg, ahogy a kisasszony zenéjével is, azt sem, ezt sem csípem, szóval: ez a parfüm nagyon kecses, jó alakú üvegben van benne, ezért +1 pont, de kb. ennyi.
Az illat olyan celebes, egysíkú, semmi egyedi nincsen benne, fantáziátlan, kellemetlen illat...

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Timpi

2014. május 3.

Volt ilyenem,nagyon nem jött be,valahogy olyan,mint amikor Húsvétkor minden keveredik rajtad... Gyorsan lepasszoltam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Antioxidánsok: BHT