Jennifer Lopez

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritaszeged, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. július 22.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Fej: Granadilla, grapefruit, kókusz

Szív: ciklámen, heliotrop, narancsfa virága

Alap: vanília, pézsma, borostyán, fa

Nenuka

2020. június 17.

Hát na.
Atya gatya. Hogy lehetett ilyen zseniális celeb illatokat alkotni,mint JLo glow-jai..

Es azok közül is ez, a sima és az after dark a beszt. Az escada nyári illatainak színvonala minimum, de olcsóbb is és tartósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Hát na.

AstraNauta

2019. április 16.

Nekem döbbent ez a sok naptejes és kókuszos vélemény. Se naptej, se kókusz! Egyáltalán! Aki azt akar, ne vegye meg! Én pont olyat akartam és látatlanban bevállaltam. Csak azért nem pontozom le jobban, mert nem az edt tehet róla, hogy megvettem mások véleménye alapján (tanultam belőle...), de lejön 1 csillag, mert más szempontok szerint sem ő az igazi. Tiszta mangó vagy maracuja vagy ilyesmi illat. Szerencsére nem émelyítően édes, de nekem már ez is sok. Inkább hasonlít egy erős illatú szappanra vagy öblítőre, szóval "tisztaság illatnak" tökéletes. Egy fújás is bőven elég, és rajtam tartós is. Bár ne lenne :D Többet nem veszek ilyet az biztos. Azért még próbálkozom vele, hamár 100ml...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

zsucci93

2019. március 1.

Rajtam ez az illat semmi különös. Valami fura légfrissítő illata van a bőrömön. Vissza is vittem :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Ritus33

2019. január 30.

Szeretem Jennifer Lopez munkásságát! A parfümjei szerintem őt tükrözik. A Miami Glow egy nagyon finom, gyümölcsös, naptejes illat!
Tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

Tartós.

Pamcsilla

2018. szeptember 4.

Anyukám hozott haza egy reklámszatyrot amin ezt reklámozták. Szeretem JLo parfümjeit, így erre sem mondhattam nemet. Először nagyon nem tetszett. Szegény itt porosodott nekem. Majd adtam neki még egy esélyt.. Annyira megszerettem, hogy most fogok rendelni még egyet.. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

silawolf

2018. június 23.

Edt létére bámulatosan tartós illat.
Imádom, igazi nyári illat, igaz a hosszú téli hónapok alatt is néha előkerül, és az illata egy szempillantás alatt visszarepít a nyárba.
Számomra igazi nosztalgikus illat, rengeteg emléket felelevenít, mikor megérzem az illatát.
Kb. 15 éve vásároltam az első üveggel, de azóta is visszatérő illat nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Edt létére bámulatosan tartós illat.
Kb. 15 éve vásároltam az első üveggel, de azóta is visszatérő illat nálam.

Katabogár

2018. május 23.

Itteni vélemények alapján vettem meg, mivel nem használhatok illatos naptejet nap es naptejallergia miatt, viszont vágytam valami finom naptej illatra.
Nagyon jó illata van, egyertelműen nyári parfüm. Érezni benne a kókuszt, viszont esküszöm rajtam inkább ananász illata van. :)
Amivel nem vagyok megelégedve az az intenzitása és a tartóssága. Szerettem volna, ha kicsit erőteljesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

via0408

2018. április 10.

Egészen másra számítottam, de nagyon megszerettem. Elsőre maracujás tusfürdő illata van - nagyon emlékeztet egy tusfürdőre, amit régen használtam -, és ettől egész nap úgy érzem magam, mintha most léptem volna ki a zuhany alól. Ahogy kicsit megül, előjön a naptejessége, de annyira, hogy szinte el tudom képzelni, hogy fekszem a vízparton, és éget a nap. A kókuszt én nem annyira érzem ki belőle, de a trópusi gyümölcsös vonulatot teljesen. Az alap pedig krémes és édeskés, koktélos. Fülledt nyárra, és főleg nyári estékre tökéletes. (de már most is használom, mert alig bírom kivárni a melegebb időt). Mivel nekem azt a bizonyos tusfürdőt juttatja eszembe, így egész évben el tudom képzelni magamon, de ha őszinte akarok lenni, valószínűleg csak nyáron fogom hordani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

GNóri

2018. január 6.

Meleg, édeskés, kókuszos, naptejes finomságot vártam a vélemények alapján. Ezzel szemben friss, szappanos, savanykás, enyhén kókuszos, ugyanakkor rettentően szintetikus illat, amit már éreztem korábban, rajtam a Tesori Orchidea Della Cina ugyanilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Soulkitchen

2017. június 9.

Jó ideje keresek igazi nyári, kókuszos naptejes illatot, mert én is és a velem egy háztartásban élő férfi is csípi a nap|tenger|homok hangulatot és az összes azzal járó hangot, illatot, ízt. Ez a parfüm, bármennyire is kommersz és magamtól valószínűleg ki sem próbáltam volna - milyen kár ezekért az előítéletekért - pontosan azt csinálja, amit ígér: naptejes, enyhén kókuszos, nem émelyítően édes, finom, krémes illat. Tartós és nem tolakodó, simán használható melegben is. Ezen a nyáron biztosan elhasználom azt a 10 ml-t amit vettem belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)