Jessa

Ár:   269 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 8.

Kiszerelés:   20 db
Kategória:   Egyéb

Megújult összetétel

A kamilla kivonatot tartalmazó intim törlőkendők megnyugtatják és ápolják az intim területeket. A tejsav stabilizálja és visszaállítja az intim zóna természetes egyensúlyát, és megelőzi az irritáció kialakulását. Nem tartalmaz alkoholt.

Luiselotte

2019. november 24.

Ez a vésztartalékok vésztartaléka lesz ( mint minden amit soha nem fogok elhasználni).mert semmit sem ér.
A kendők nem elég nedvesek és úgy foszlanak ahogy egy papírzsepi .
Az illata oké, irritálni sem irritált de a minőségen van még mit javítani. Gyanúsan olcsó volt a DM- ben, ott kellett volna hagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

A kendők nem elég nedvesek és úgy foszlanak ahogy egy papírzsepi .

Viky0123

2019. október 12.

Évek óta használom. Nem irritál, nincs tőle semmi gondom, teszi a dolgát. Nekem a mérete is megfelelő, nem szakad és elég nedves.
Tényleg jó lenne belőle egy pár db-os kiszerelés, praktikusabb lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Tényleg jó lenne belőle egy pár db-os kiszerelés, praktikusabb lenne.

Nicu

2019. szeptember 21.

Szerintem kellemes illata van (bár lehet csak a terhesség miatt :D). Nem száraz, pont elég nedves, nem irritál. Kicsit könnyen szakad, ezért vigyázni kell, mikor az ember kihúzza a csomagolásból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Loona

2019. július 8.

Csalódás sajnos... egyszerűen nem tudok róla pozitívat mondani. Évek óta elégedetten használom a Rossmann sajátmárkás intim törlőkendőjét, azonban egy ideje gondolkodtam azon, hogy kipróbálom ezt, csak kíváncsiságból. Mondhati kapóra jött (bár ne tette volna :P ), amikor a múlt héten, utazásra készülődve szembesültem azzal a ténnyel, hogy az utolsó csomag Rossmannos kendőt használom épp, pár darab maradt csak benne, és nincs már idő elmenni újért. Nem gond, a célországban van dm, majd ott veszek egy ilyet.

Az első számomra kényelmetlen pont, amivel szembesültem, az az, hogy nincs belőle kis kiszerelés (ott legalábbis, ahol én vettem, nem volt, és az eladó hölgy nem tudott róla, hogy amúgy lenne). A Rossmannosból a kis csomagot használom, az (ezzel ellentétben) kényelmesen elfér mindenhol, és abban a kendők is kisebbek - nekem nincs is szükségem nagyobbra. Ezek a kendők számomra feleslegesen nagyok, pazarlásnak érzem a használatukat. Nekem is szakadnak... A zavaróan erős illaton túl (minek egy ilyen terméknek illat?) számomra a kendők tapintása is kellemetlen, rossz értelemben vett "selymes" (inkább műanyagos), a nedvszívó képességük sem az igazi, és számomra nem is eléggé nedvesek - ma használtam el az utolsó megmaradt Facelle kendőt, a hónapok óta hurcolt, sokszor nyitogatott csomagban sokkal-sokkal nedvesebb kendő lapult, mint ebben a legeslegelső. A legrosszabb viszont, hogy használatkor azonnal enyhe irritációt okoz - eleve irritált bőrön nem is annyira enyhét. Ez pár perc után elmúlik, de ezt akkor sem tudom enyhítő körülményként kezelni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Kremcica

2019. június 5.

A régit nagyon kedveltem annak ellenére hogy az illata nem volt a kedvencem. Megvettem ezt az újat és már az első kendőnél irritációt tapasztaltam. Ráadásul szakad is. Maradok a rossmann saját márkásánál, az hiába illatos de legalább jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

GyTunde

2019. június 5.

Utazáshoz vettem, jól teljesített. Pont annyira nedves, amennyire kell, a kendők elég nagyok, nem szakadnak, szóval pont jó. Az illata visszafogott viszont használat után éreztem egy kellemetlen csipő érzést amit a hozzáadott illatának tudok be, szerencsére csak rövid ideig érődött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Black Fairy

2019. április 14.

Ez egy katasztrófa...A régit nagyon kedveltem, viszont ez a lehúzható verzió lehetetlen...Nem tudom kiszedni a csomagolásból, csak apró cafatokban, olyan könnyen elszakad...
Egyébként kellemesen frissít, az illata is kellemes, a nedvessége is megmarad, nem irritál, de iszonyatosan idegesítő, hogy nem lehet kiszedni a csomagolásból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Csipetke

2019. március 29.

Mindig van egy ilyen kisebb kiszerelés a táskámban is. Legutóbb ő rá esett a választások a dm-ben. Tetszik az illata, bár egy kicsit nekem sok. Rendesen visszazáródik míg el nem fogy és megtartja a nedvességét. Nem szakad el. Jó használni így újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Ennie86

2019. március 19.

A régebbinek nem szerettem az illatát. Ennek kifejezetten. :) Az első pár db elszakadt (szerintem csak azért, mert fullra van rakva) A többi kendő nem szakadt, kellően nedves. Jobb ez az upgradelt verzió. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.