Jessa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult összetétel

Illatmentes intim mosakodó aloe verával és tejsavval. Mindennapos használatra alkalmas.

tniki

2020. január 20.

Tényleg illatmentes, kicsit folyós állagú, de tökéletes intim mosakodó. Ez nem okoz irritációt és az összetevők is egész jók.
Ár-érték arányban kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Ár-érték arányban kiemelkedő.

Mantra

2020. január 12.

Elég szép az összetétele, legalábbis más intim mosakodókhoz képest. Színtelen, szagtalan, kicsit folyós gél állagú, ami először meglepett. Könnyen habosodik, nem kell belőle sok. Szerintem teljesen jól teljesíti a feladatát, csak kedvező tapasztalataim vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 12.

Helene

2019. december 12.

Erre cseréltem le a Nivea intimot. Valóban folyósabb az előzőhöz képest, de viszont ez nem okozott irritációt és ez nagyon bőrbarát. Az ára is nagyon kedvező. Így valószínűleg maradok ennél a jó tapasztalat miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

krembarbi

2019. november 1.

Előzőleg az illatmentest használtam amit szintén imádtam és ezzel a termékkel is így vagyok.Minden ami parfümös az barátságtalan Velem viszont ez árérték arányban és minőségben is kiemelkedő.Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Nicu

2019. szeptember 21.

Az előző változatot használtam. Ezzel sincs baj, nincs illata, nem irritál. Bár folyós ennek is az állaga, kiöntésnél vigyázni kell. Nagyon minimálisan habzik. Ez a nagy adag megint jó ideig elég lesz nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

ALettah

2019. szeptember 19.

Eddig Avonos vagy Oriflames intim mosakodókat használtam, most váltottam erre, mikor tanácsadónő nélkül maradtam költözés miatt :))
Pont azt teszi, mint az előzőek.
Mivel kb 10 éve mindig használtam intim mosakodót, fogalmam sincs, hogy milyen nélküle, de élek a gyanúval, hogy igazából egyik sem csinál semmi különöset. Ha elfogy, nem veszek semmit helyette, hadd lássuk!
Amúgy ár-érték arányban nagyon jó, és értékelem, hogy illatmentes. Semmilyen gondot, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Pont azt teszi, mint az előzőek.

balankaa01

2019. augusztus 21.

Ezelőtt nem használtam intim mosakodót, kicsit feleslegesnek tűnt, végül viszont meggyőztek az itteni vélemények, úgy voltam vele, hogy ha nem is válik be, legalább nem sokat vesztek.
Ennek most már 3 hónapja, minden napos használat mellett kb. a negyedéig van. Nagyon elégedett vagyok, teszi a dolgát, plusz: csökkentette a fogamzásgátló miatti erős folyásomat (bocsi), úgyhogy nem is hiszem, hogy ki fogok próbálni mást. Állandó marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

bia93

2019. július 25.

Én nagyon nem szerettem ezt a terméket. Túl folyékony, sokszor rengeteg folyt ki a kezembe, ha nem koncentráltam eléggé. Ráadásul azt éreztem, hogy nem elég hatékony, nem éreztem, hogy felfrissített volna. A végén már locsoltam, hogy fogyjon el minél hamarabb. Biztosan nem venném meg még egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

szzh01

2019. július 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, köszönöm, hogy segítettetek. :-)
Abszolút semleges, illatmentes átlátszó, folyékony zselé állagú a termék, egyáltalán nem csíp, nem irritál, csak kellemes tisztaságérzetet nyújt.
A flakon tartalma szerintem az örökkévalóságig elég lesz, ára nevetséges.
Valóban elég ügyetlen az adagolása, de meg lehet szokni, s akkor nem jön túl sok belőle, ill. esetleg érdemes egy kiürült pumpálós flakonba áttölteni.

Mivel a teafaolaj természetes gyulladásgátló, gomba és antibakteriális hatású, kipróbáltam, hogy egy kisebb mennyiségbe belekevertem (elsőre nem mertem mindjárt a teli flakoba beletenni az illóolajat, hátha nem válik be). Teljesen jól működik, így lett egy enyhe teafás friss illata a gélnek. Szerintem az egész flakonba kb 10, legfeljebb 15 csepp elég a teafa illóolajból, így nem esik vele az ember túlzásba, s nem lesz uralkodó az illat, de azért kellemesen érezhető a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, köszönöm, hogy segítettetek. :-)
A flakon tartalma szerintem az örökkévalóságig elég lesz, ára nevetséges.

Tvylvis

2019. június 19.

Feladatát ellátta tökéletesen. Könnyen beszerezhető, nem drága, kiadós. Nem csíp, nem irritál. Alapvetően testápolás terén bio cuccokat használok, de sos kellett valami, és végül nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid