Jessa

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. június 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult összetétel

Illatmentes intim mosakodó aloe verával és tejsavval. Mindennapos használatra alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tig

2024. március 4.

Én is hosszú ideje használom, mint ahogy olvasom, sokan a véleményezők közül. Nagyon örülök az egyszerű, kíméletes INCI-jének és hogy a "nagyobb nevű" intim lemosókkal ellentétben nincs benne illatanyag. Velem is volt már olyan párszor, hogy pár napos utazáskor a rendeltetésszerű használat mellett ezzel zuhanyoztam és mostam arcot, teljesen jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 4.

gittus0924

2024. március 4.

en is azert valasztottam mert nincs benne irritalo összetevő es viszonylag jo arban van. teljesen elegedett vagyok vele, szepen teszi a dolgát, nem irritál es nagyon sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 4.

ramonanagy0669

2024. február 18.

A legjobb intim mosakodó!
Megannyi márkát kipróbáltam már, olcsótól a drágáig, ez vált be a legjobban.
Parfüm mentes, ami az intim területre a leginkább érvényes, hiszen fontos, hogy amit oda lent használunk, azon a területen a termékek illatanyag mentesek legyenek.
És a drogériában sőt a patikában is beszerezhető termékek közül ez az egyetlen pénztárca barát termék ami nem tartalmaz parfümöt az incije alapján.
Megannyi flakonnal el használtam már , és csak remélni tudom, hogy ezt nem is fogják soha kivonni a dm polcairól. Viszont láttam , hogy a csomagolása megújul, és mint tudjuk hogyan is működik ez egy termék esetében , utána már valahogy nem olyan az a termék, mint előtte. Gyorsan meg is vásároltam az utolsó kettő darabot a polcról ami még a képen látható csomagolásban van, és csak remélni tudom hogyha elfogynak és az új csomagolásban levőt kell megvennem, akkor ugyanolyan elégedett leszek, mint ennél.
Árban pedig verhetetlen társaihoz képest, mert szerintem elég baráti az ára , sőt kifejezetten olcsó, és nagyon sokáig elég , úgy hogy naponta többször használom. Mindig újra vevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 18.

A legjobb intim mosakodó!
Megannyi márkát kipróbáltam már, olcsótól a drágáig, ez vált be a legjobban.

destiel

2023. augusztus 24.

Szeretem, nem okoz irritációt, illatmentes. Sokáig elég egy flakon. Sajnos kezd egyre magasabb ára lenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

1999

2023. július 18.

Direkt olyan terméket kerestem, ami nem illatosított és van benne tejsav. A jó értékelések és az alacsony ár miatt erre esett a választásom és nem bántam meg, hogy megvettem. Szeretem használni, enyhén habzik, nem irritál és tisztának érzem magam utána és ami a legfontosabb, amióta ezt és egy intim krémet használok, kevésbé vannak problémáim. Tényleg folyós de nekem nem volt problémám az adagolásával, óvatosan kell belőle önteni és akkor nem fog kifolyni. Nem hiszem, hogy váltani fogok, újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 18.

ansc

2023. július 6.

Egyszerű de jó, megfizethető áron. Nem irritál, illatmentes, kellő mértékben habzik, nem kell belőle sok. Hozza a finom tisztaságérzetet. Mostmár hónapok óta csak ezt használom és valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 6.

Charmingrose

2023. május 11.

Ezt használom hosszú évek óta, kellemes tiszta érzetem van a használata után, remek termék. Mindenmentes és sokáig elég, az ára is verhetetlen. Egyszer kipróbáltam arclemosónak is, mikor a párom szüleinél aludtunk, s elfelejtettem vinni magammal arctisztító terméket. Nagyon féltem vele arcot tisztítani, mivel eléggé háklis bőröm van, de azt kell írjam, hogy erre a célra is remekül bevált: szépen tisztít, nincs húzódó érzésem utána, könnyű lemosni. Tusfürdőnek is el tudom még képzelni. A kiszerelése nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 11.

Rozi1207

2023. május 11.

Első termék ilyen kategóriában amit megvásároltam. Nekem bevált, nem tervezem lecserélni. Tudja amit kell, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 11.

Mesyy

2023. április 30.

Az Avon lemosóját valtottam erre m azt nem éreztem annyira jónak.
Meglepően kevés kell belőle m jol habzik, igy nekem egy flakon sokáig elég annak ellenére is h mindennap használom. Engem nem irritál, és azóta mióta ezt hasznalom nem fáztam fel. Nem tudom ennek köszönhető e, de azota nincs gondom. Ha elfogy biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 30.

Az Avon lemosóját valtottam erre m azt nem éreztem annyira jónak.

Honeyhair

2023. február 13.

Egy fokkal jobb, mint a rózsaszín kupakos Sanft & Frisch változat, mert ez kevésbé híg és jobban is habzik. Azonban ez sem ad számomra olyan tisztaságérzetet, mint az AVON krémes intim lemosója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).