Jessa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult összetétel

Illatmentes intim mosakodó aloe verával és tejsavval. Mindennapos használatra alkalmas.

Babsszi

2020. október 20.

Lactacyd lemosót használtam általában viszont hosszú merengés után gondoltam esélyt adok ennek mivel cf, vegán, illatmentes, szenzitív stb. Tényleg illatmentes, az állaga nagyon lágy/folyós, nem bánnám ha kicsit sűrűbb lenne, mert így nagyon könnyű túl sokat kiönteni. Kettős érzésem van vele kapcsolatban, valahogy nem érzem a használata után azt a hihetetlen friss érzetet odalent mint a lactacydtól, mégis mióta ezt használom sokkal ritkábban tapasztalom azt hogy felfáztam volna vagy azt hogy, valami nincs rendben odalent. Észrevétlenül de tökéletesen teszi a dolgát, ami szerintem a tökéletes intimlemosó dolga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

MademoiselleSumire

2020. szeptember 24.

Szuper, hogy gyengéd és illatmentes.Az én nőgyógyázom szerint nem kéne, csak vízzel mosni az intim területeket, de nem bírom ki, így érzem magam igazán tisztának. Ez viszont szerintem jobb a lenti területeimnek, mint bármilyen parfümös, színezett lötyi, úgyhogy ez a kompromisszum. És mé golcsó is. Szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

sztike

2020. július 22.

Utazáskor gyorsan kellett valami az otthonhagyott helyett, évekkel korábban már használtam Jessát, így mi baj lehet alapon vettem egyet. Utána jöttem rá, hogy ez illatmentes, ami tudom, nagyon jó, meg ez az ideális, de én jobban szeretem az illatosított termékeket. Ettől még persze nem vonok le pontot, én néztem el, az állaga viszont már megér egy mínuszt. A többi lemosó, amit próbáltam (Dove, Nivea, Lactacid) tusfürdő állagú, ez viszont - bocsánat - olyan, mint a síkosító vagy a 96%-ban csiganyálat tartalmazó szérumom. Teszi a dolgát, bajt sem okozott, viszont az állagával nem vagyok elégedett, ettől függetlenül nyaralóban otthagyós lemosónak jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 22.

forgacsjuli

2020. július 13.

Évek óta csak ezt az intim mosakodót használom. Kíméletes, parfümmentes, szép összetevőkkel, pont ezért nem is irritál. Nagyon sokáig elég, nem utolsó sorban pedig vegán termék. (Ár-érték arányban) tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

1111

2020. június 18.

Nagyon kíméletes intim mosakodó.
Már legalább fél éve megvan, minden nap használom zuhanyzáskor, és még jó sok van benne. Így ár-érték arányban vitathatatlanul jó.
Korábban a lactacyd egyik intim mosakodóját használtam, ez is van olyan jó és fele annyiba kerül kétszer akkora mennyiség.
Ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 18.

Nagyon kíméletes intim mosakodó.
Ajánlom!!

Roni27

2020. május 31.

Nekem ezek szerint még a régi összetételű van még, ami iszonyat büdös, hideg zsíroldó szagú. A férjem vette meg nekem, mert jó árban volt. Útáltam. Egy darabig használtam, de aztán váltottam másra. Pozitívum, hogy nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

abicicaaa

2020. április 11.

Kicsit folyos allagu, keves is eleg belole. Szepek az osszetevok. Nem irrital, vegzi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Makk Zsuzsó

2020. március 27.

Mindig ezt veszem, tökéletesen megfelel nekem. Illatmentes, nem irritál, savas kémhatású, olcsó, kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

Dorotii66

2020. március 16.

Nem irritál, viszont az állaga picit folyós és ez zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nem irritál, viszont az állaga picit folyós és ez zavar.

Liara0826

2020. március 3.

Már többször újra vettem és nem is találtam ennél jobbat. Számomra fontos volt, hogy parfüm mentes és szépek az összetevői, kíméletesen tisztítja az érzékeny bőrömet. Nem mellesleg a legjobb ár-érték arányban is nyertes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid