Jessa

Ár:   599 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Megújult összetétel

Illatmentes intim mosakodó aloe verával és tejsavval. Mindennapos használatra alkalmas.

Balti00

2022. május 8.

Előtte csak Lactacydot használtam, amik nagyon beváltak, de szerettem volna árban kedvezőbb mosakodót kipróbálni. A DM saját márkás termékei általában bejöttek, úgyhogy tettem egy próbát ezzel az illatmentes verzióval. Azóta csak ezt veszem újra, nagyon szeretem és tényleg jó áron kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

tudatosborapolas

2022. április 25.

Ne nézzetek furcsán, de én ezt egy idő után tusfürdőnek kezdtem használni. A jó állaga és a benne lévő tejsav miatt. Gyengéden hámlaszt, illetve hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

bernatd

2022. április 16.

Árérték arányban nagyon jó termék, valóban nincs illata, kíméletesen tisztít, az állagát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 16.

Beya93

2022. április 11.

Nekem ez olyan semmilyen. Nem érzem hogy hú de friss vagy tiszta lennék tőle, de nem is irritál, úgyhogy végülis nem rossz. Az összetevői jók maximum emiatt fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

natasa

2022. március 14.

Nagyon jó összetevők, jó állag, jó ár, jó a kiszerelés... Nincs illata, nem okoz irritációt, kíméletes, gazdaságos stb.... Én is csak ismételni tudom a többieket. Nekem is bevált, jó kis lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

d.anett89

2022. február 26.

Szeretem,az illatát is, hatását is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 26.

Szeretem,az illatát is, hatását is.

Dorotii66

2022. január 21.

Szuper termék, szuper összetevőkkel. Az ára is kedvező, egyszerűen tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 21.

linkee

2022. január 8.

Régebben kizárólag a Lactacid sensitive lemosóját használtam,mert más lemosókkal pórul jártam korábban, (irritáció stb...) így nem mertem kisérletezni. Aztán egyszer megnéztem ennek az összetevőit a DM-ben és annyira szépnek tűnt, gondoltam egy próbát megér. Nos, nem okozott csalódást! Tökéletes, nem irritál, nincs benne illatanyag, ˝ jól tisztít˝, óriási kiszerelés és kb. fele annyiba kerül mint a Lactacid...5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 8.

Birkin22

2021. november 29.

Jóval drágább terméket cseréltem le erre. Nagyon bevált azóta, már csak ezt veszem. Jó összetevők, nem irritál, árban is verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Viky0123

2021. október 8.

Ez egy nagyon jó termék. Szép az incije, nem irritál, sokáig elég, és nem utolsó sorban jó áron van.
Évek óta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Évek óta használom.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice