Jessica Simpson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Pajzs, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatjegyei: bergamot,papirusz,jázmin,rózsa,pacsuli

Ár: Csere , Eladó: Moncsi044
Állapot: 100/, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta

Outsider

2019. március 31.

Két napja tesztelgetem. Tegnap medvecukor illatot éreztem, ma pedig Negro-t. :D Érdekes illat, sajnos nem tartós rajtam, de még próbálkozom vele, hátha.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Dorotea

2018. március 2.

Próba szerencse alapon vásároltam bármilyen előzetes ismeret nélkül itt a KM-án. A csomagolás elég harsány, muszáj volt észrevenni, de olyan kíváncsivá is tett a móros minta, a smaragdzöld szín. Reméltem, hogy izgalmas illat lesz, nem valami leegyszerűsített keletiesnek imitált illat. Sztem nem lett az. Az első pár perc azért mellbelökően erős, és nem éppen kellemes, mert ez nem egy komfortos illat, hanem bátran lendül. De utána... fincsi lesz. Igaz, szinte unisexszé változik, amennyiben virágfélét, gyümit nyomokban sem érzek benne. Gourmandnak sem mondanám, mert bár változik, de későbbre sem lesz édes, kicsit sem, egyik fázisában sem, de ez az én szememben (orromban) nem baj. Bár valami sötét csokoládészerűt azért mintha mutatna a vége felé, de ez nem megy át sem gejl édesbe, sem keserű csokiba. Sajnos a füstölőre emlékeztető szag/ illat végigkísér, de szerencsére mégsem teszi túl mórossá. Akár romantikusnak is mondanám, de nem az a hamupipőkés romantikus, inkább valami romos, borostyánnal már félig benőtt kastélyt idéz egy mesésen ködös, mohás vidéken. És akkor már a méregzöld színű üveg is inkább a moha- vagy borostyán zöldjét idézi. Talán azért ez a képzet, mert nekem ködös, esős időben támad kedvem hozzá bár nem az az átmelegít, mint egy kötött sál érzés. Akárhogy is, de nagyon megszerettem. Közepes hatósugárral és tartóssággal bír. Azt hiszem, azok tudják igazán értékelni, akik ugyan nem a friss, zöld illatokat szeretik, de már kicsit telítődtek a mostanában gyakori édes illatokkal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

DFI

2018. március 2.

Jajj ez nagyon brutál, nehézkes és öreges-dohos illat. Biztos vannak rajongói, de számomra ez az illat nem állja meg a helyét a mai világban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

Luna1024

2018. február 11.

Katától vettem belőle fújóst, de az az igazság, hogy már az átvétel óta nem nyúlok hozzá... Lehet, hogy otromba dolog ilyet írni, de az én bőrömön konkrétan büdös, és ahányszor rajtam van, a gyomrom forog a saját illatomtól. :( Rendkívül furcsa illat, hirtelen nem is tudom, hogy írjam Őt körül Nektek... Szóval: édes ámbrás massza némi fenyőillattal, ez keveredve valami púderessel, és a tetejébe egyfajta ragacsos, gyanta-szerű illattal... Nem tudom, milyen illata van a fagyantának, de a képzeletemben valami ilyen lehet... Az eredmény egy NAGYON durván édes, ugyanakkor szerintem túlzottan púderes illat, ami sajnos - elnézést a kifejezésért! - rajtam gyomorforgató. :( Nem tudom jobban megfogalmazni, de van benne valami iszonyú diszharmonikus, mintha össze-vissza dobálták volna az összetevőket, "majd csak kisül belőle valami" alapon, pedig tudom, hogy nyilvánvalóan nem így történt...
Amúgy igazi kis alamuszi nyuszi, engem elsőre jól megtévesztett: amikor csak az üvegből szimatoltam, szinte egy az egyben imádott Lolita Lempicka EDP-m illata köszönt vissza, de a bőrömön végül egészen másképp muzsikált sajnos, nyoma sincs már a Lolita-hasonlóságnak. :(

Igazából egy dolgot becsülök nagyon ebben az illatban, az pedig a következő: miután kibontakozott, annyira egyedivé válik, hogy nem hasonlít semmi máshoz, amivel eddig találkoztam... Nagyon különleges: nemcsak a celebillatok kategóriáján belül, hanem úgy általánosságban a parfümök között egy igazi egyéniség, ami szép teljesítmény egy Jessica Simpson illattól... :) A tartóssága pedig döbbenetes: rólam konkrétan levakarhatatlan, még egy hosszú zuhany után is tisztán ott virított a csuklómon, aminek bár kicsit sem örültem, mindenképp elismerésre ad okot. Pláne ezért az árért! :) Ha valaki olyan illatot keres elfogadható áron, ami nem jön szembe vele az utcán, a Jessica Simpson illatok között érdemes nézelődnie - ez az illat azonban nagyon megosztó, próba nélküli megvételét semmiképp nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

eshaigen

2017. december 16.

Interneten rendeltem anélkül, hogy ismertem volna. Első fújásra nagyon erősnek és furának éreztem, második-harmadik használatra szerettem meg. Rajtam krémes ámbra illata van, olyan mint egy puha meleg angóra pulcsi, amiben nagyon kényelmesen érzem magam. Minél hidegebb az idő, annál jobban működik, és igazán tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 16.

weiszi

2017. október 15.

Internetes rendelés volt,előtte olvastam véleményeket és meggyőztem magam!(Nagyon nem kellett volna!)😊Valamiért azt gondoltam,hogy a cukros,édes illatokon túl kell lépnem ..(pedig ciki vagy nem ,azok működnek rajtam)...és nyitnom kell a viràgos,vagy kevésbé ismert és különleges illatok felé.Tesztert vettem,de nem igazàn jön be!Az első fújàsnàl még felcsillant a szenem,mert igazàn az ősz hangulatàt idézi ,de a bőröm nem kompatibilis vele.Remélem tanultam belőle,jobb ha hű maradok önmagamhoz,és az édes illatokhoz!Pedig az üvege...😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

elvanui

2017. október 12.

Hú, engem kinyírt. Annyira akartam, bekaptam az óriási fragranticás hájpot, fúdejólesz, fúdeszéplesz!! Meg a vadászzöld üveg!!
Nekem annyira iszonyú volt, hogy alig vártam, hogy megszabaduljak tőle. Égett műanyag hintőporban, olcsó vaníliás nápolyival.
Vakon vettem, de meg is érdemeltem, amit kaptam.
Az életben ne találjon meg többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Vakon vettem, de meg is érdemeltem, amit kaptam.
Az életben ne találjon meg többet.

Brigitt

2017. szeptember 29.

Eszméletlenül tartós, nagyon-nagyon finom, fűszeres keleties, és nagyon-nagyon őszi (téli) illat. A reggeli két-három fújást még este 10-kor is érzem, a haj pedig annyira átveszi az illatot, hogy következő hajmosásig nem is használok mást, mert a Fancy Nights nem engedi. De nem is baj, mert imádom és azon kevés illat közé tartozik, amit hetekig tudok megszakítás nélkül használni. Az ősz az ő évszaka (az én kedvencem is:-) ) és valóban egy őszi erdőben, kissé dohos avarban sétálós illatnak a legtökéletesebb. Egyébként a parfümben is felfedezni vélek egy nagyon pici dohosságot, a szó legnemesebb értelmében, és ez nagyon különlegessé teszi. Valóban kísértetiesen hasonlít a Prada Amber-re, de van benne valami -én a papiruszra gyanakszom- amitől mégis mássá, egyedivé válik. Viszont tökéletes télen is az adventi időszakban, amikor ez ember ráhangolódik az ünnepre, és ez az illat még szebbé varázsolja ezt az egyébként is csodás időszakot. Örülök, hogy van nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

karakumsivatag

2017. augusztus 20.

Nagyon tartós, fás-fűszeres, szerintem potpourri illat. Van benne egy jó nagy adag keleties beütés. Én nyáron használtam, de nincs benne semmi fullasztó, nagy melegben is körbeölel. De ez inkább egy őszies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Zsuzska79

2017. május 6.

Vakon vásároltam a neten, de nem bántam meg. :-) Kellemes fűszeres, rajtam kissé fanyar illata van. A tartóssága nagyon jó. Egész nap éreztem magamon, úgy, hogy nem fújtam újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Coumarin, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol