Jesus Del Pozo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: körte, mandarin, ibolya levél,

Szívjegyek: orhidea, jázmin, akác,

Alapjegyek: kasmír, pézsma, ámbra.

Piscinke

2020. november 28.

Eleinte borzasztóan szintetikus és fanyar. Aztán így kb. egy óra elteltével összeállt egy nosztalgikus, kicsit a gyerekkoromat felidéző szép és érdekes virágillat. Még barátkozom vele, azt hiszem. Az eleje miatt mínusz 1 csillag egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 28.

ChubbyCat

2020. október 14.

Kifújáskor orrba vág a citrus. Utána gyorsan szelidül, krémesedik. Picit maszkulinnak tartom, habár édes. Jellegzetes virágos illata van, nem hiszem hogy összetéveszteném másik illattal. Tartós, ami azért lep meg, mert gyorsan szelidül. De nem elillan. Elegánsabb illatnak mondanám, de egy karakánabb nőn akár szaladgálós illatnak is simán elmegy. Jó összetevők, nagyon jó kompozícióban. Újra nem venném viszont mert nem 100%ban én vagyok. Csak ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

cicafun

2020. április 23.

A héten -15% kedvezmény volt a Notinon a parfümökre. Alapból kb. 7000 ft volt a 100 ml, nem lehetett kihagyni.. Évekkel ezelőtt kacérkodtam ezzel az illattal, nagyon tetszett, de akkor nem vettem meg, mondván, van egy rakás parfümöm... Az a durva, hogy az orromban maradt ez a jellegzetes illat, hiába jöttek-mentek a parfümök az idők során. Annyira kellemes, üde, elegáns, egyedi virágillat, hogy az valami csoda. Edt létére 6-8 órát bőrön simán kibír, ruhán, hajban még többet. Nekem amolyan igazi tavaszi-őszi illat. Imádom, hogy nem egy tucatillat, egyedi, amit 100 másik közül felismersz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 23.

nyuszo

2018. augusztus 8.

A nap meglepetése!!! Nem szeretem az eredeti illatot, ezért csak kíváncsiságból vettem le a tesztert a polcról....már az üvegből is valami isteni finom illat áradt! Egyből bőrre fújtam, és éreztem, hogy ez IGEN, sokkal jobb, mint az eredeti!...Leszáradásában pedig csak még finomabb lett, egyre csak puhult, krémesedett...ibolyás-orchideás kicsit füstös, nem túl édes....És ami ebben a kategóriában ritka szokott lenni, van mélysége, és van hangulata....simán el tudom képzelni nyár végi / kora őszi illatnak....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

levendula5

2018. július 18.

A kedvenc drogériás parfümöm. Kellemes, visszafogott, romantikus, nőies illat. Rajtam tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Vaslady

2017. november 6.

2015.02.12
Ma próbáltam ki őt is,igazság szerint el is mentem mellette,pedig a szép kis üvege a lila maslikával nagyon mutatós.Nővérem gondolt egyet,hogy próbáljuk már ki.Elsőre papircsikra fújtuk,majd nővérem a kabátjára is picit.Várakozunk ,és lám,megmutatta magát.Kellemes virágos illat,nővérem szerint,olyan,mint ibolyát szedni.Visszagondoltam gyerekkorunkra,amikor is a közeli erdőben,márciusban kerestünk az eldugott is ibolyavirágokat,amit szép rendezett csokorba kötöttünk,majd téptünk egy hajszálunkat,és azzal átkötöttük.Igen,megillatozva nekem is ezek az érzések jöttek vissza,ibolyás illat,de finom,lágy.Ismerek ibolyás illatokat,mint Guerlaintól az Insolence,de ő tömör ,nehéz,mig ő Halloween Feur friss és könnyed.Nagyon tetszik,meg fogom venni :)
Update:Még nem vettem meg,az ok,hogy telitve vagyok parfümökkel.
Viszont a mai parfümtúra alkalmával sem tudtam elmenni mellette,muszáj volt fújnom.
Még mindig ugyanaz az érzés,még mindig tetszik.
Sokszor van ugy,hogy több illatot is próbálok,végül már nem is érzem őket,és logó orral távozok,mert egyik sem tetszik,és olyankor nagyon csalódott vagyok.
Mai napon a Signorina Eleganza,és Escada Especially Delicate mellett,még őt próbáltam ki.
Létezik olyan,hogy három illatba lettem egyszerre szerelmes??? :)
Csakis 5 csillag....
2015.04.19
Update:Jelentem egymáséi lettünk ma,és holnaptól együtt élvezzük a tavaszt :)
2016.09.17
Update:
Azt vettem észre,hogy már nagyon meguntam a nyári illataimat,és ebben a meleg őszben,akarom mondani ősz helyett levő nyárban,sokszor nyulok érte.
Az utobbi 2-3 hétben szinte csak őt fújtam.
Meg is lett az eredménye,a 30ml-s kis üvegem alján járok.
Nagyon megszerettem,és nem unom.
Tényleg van egy finom öblitős beütése,de ettől még aranyos virágos,ibolyás,púderes.
Legalábbis rajtam,és hát elég sokat használtam.
Mindenképpen marad az 5 csillag.
2017.11.06
Mult hónapban újra vettem,az ok az volt,hogy akciós volt,most 50ml-s példánnyal lettem gazdagabb,mert rájöttem,nekem ő egy biztonsági illat,és mivel a 30ml-s üvegem kifogyott,akartam,hogy legyen itthon.
Egy észrevétel...a halloween illatok a fragranticán,mint különálló márka szerepelnek,itt pedig jesus del pozo név alatt.A csomagoláson egyik halloweenes parfümömön sem láttam a pozo nevet.Akkor hogy is van most ez?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

2015.02.12
Update:Még nem vettem meg,az ok,hogy telitve vagyok parfümökkel.
Még mindig ugyanaz az érzés,még mindig tetszik.
Létezik olyan,hogy három illatba lettem egyszerre szerelmes??? :)
Csakis 5 csillag....
2015.04.19
Update:Jelentem egymáséi lettünk ma,és holnaptól együtt élvezzük a tavaszt :)
2016.09.17
Update:
Az utobbi 2-3 hétben szinte csak őt fújtam.
Meg is lett az eredménye,a 30ml-s kis üvegem alján járok.
Nagyon megszerettem,és nem unom.
Legalábbis rajtam,és hát elég sokat használtam.
Mindenképpen marad az 5 csillag.
2017.11.06

Ennie86

2017. július 14.

Teljesen megegyezik a véleményem Ascyráéval. Az első fújáskor egy nagyon tolakodó, fullasztó pacsuli üti meg az ember lányának orrát. Majdnem eldobtam első használatkor, hogy -én ezt akkor se, ha fegyvert tartanak a fejemhez-. Aztán csak ott somfordált a fejemben, hogy nem kéne veszni hagyni, mert hát mégiscsak Halloween illat amikért amúgy oda és vissza vagyok. :) Ma reggel adtam neki még egy esélyt. Az eleje elviselhetetlen, de ha hagyjuk egy kicsit száradni, akkor csodában lesz részünk... Csodás, már-már szégyenlős, bájos virágillat, amiből kiérezni a finom érett körte illatot. :) Hétköznapra semmiképp, de alkalmakra megérdemli a figyelmet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Ascyra

2017. június 7.

Ajándékba kaptam anno, mert a Halloween nagy rajongója vagyok. Első szaglás után azonnal eldugtam a polc hátsó sarkába, hogy ne is lássam - majd elfújkodom lakásillatosítónak. (vagy annak sem). Elborzasztott a pacsuliszag. Néhány hónapja kezdtem el ismét szemezni, majd próbálkozni vele. Ma épp ezt viselem és lám: megihletett. Pici tüneményes virág jut az eszembe róla, amely a nap felkeltével megnyílik és szétszórja a világnak minden boldogság-illatát. Van ott valam mély báj, egy lehelletnyi szomorúság is (talán az orchidea), ami egész komoly parfümmé emeli. Ár-érték arányban valódi csoda szerintem. Ugyanis mindent tud, amit a nagyok: van benne csavar - (az egészen zöldből, mintha szép lassan kibontakozna ez a virág) - úgy ahogy tartós, 5 óra (min.), és az üvege is nagyon kis szépséges. Kedves, lányos, a fiatalkort búcsúztató, nyár eleji illat - kissé elmélyült, titokzatos mosolygással teli napra tökéletes választás. Bohóságot, felhőtlen vidámságot és nyári életérzést nem szabad keresni benne, mert az nincs. Én a kezdetekkor megjelenő, elvishelhetetlen és fejfájós pacsuliszag miatt vonok le egy pontot, de azon túl nagyon jó választás, ha nem átlagos parfümöt keresünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

Myrtle

2016. október 1.

UPDATE: nagyon tartós, nap végén is jól érezhető volt, a 8-10 órát simán kibírja. :)

Nagyon finom, romantikus kis illat, itt csereberéltem kedves Biussal. :) Az első olyan illat, amely az én orromnak annyira homogén, hogy semmilyen jegyet nem érzek ki belőle külön, hanem egy komplex egész, amely nem változik a hármas felosztás szerint, hanem ugyanazt az arcát mutatja. Ezt nem írom a hátrányára, mert egyébként egy kis bájos finomság. Szerencsére nem túl édes,hanem inkább nagyon púderes, picit virágos, tiszta és egyszerű. Kifejezetten üde és nőies, egyáltalán nem tolakodó.Tisztaságillat, de nem úgy, mint a Narciso Essence, hanem kicsit kevesebb szappan, több púder,és egy kis virágos beütés. Vintage bútorokkal berendezett toszkán házikóra, napfényre és a kertben száradó frissen mosott csipkefüggönyre asszociálok róla. :) Köszönöm, Bius! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

fomnaba

2016. szeptember 17.

Akciósan vettem a DM-ben és bár eredetileg a márka másik illatát szerettem volna, de abból nem volt, úgyhogy ez maradt és tetszik. :) Nagyjából fél napot bír.

Update: fogalmam sincs mit kedveltem meg benne....most felfújva pacsuli illatú, lehet érdemes lenne eladni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.