Jesus Del Pozo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: mandarin, bazsalikom, ibolyalevél, Martini

Szívjegy: levendula, narancsvirág, gyömbérvirág, fahéj

Alapjegy: pézsma, ámbra, vanília, bőr

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Ennie86

2019. február 25.

Halloween rajongóként muszáj volt a férfi vonalat is tesztelni. Szerintem elképesztő férfias és kellően csábító illat. Nagyon jól ötvöződik benne a virágos vonal, és a bőr nyerssége. 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 25.

Carlito

2016. november 7.

Végree meg van ez a kis dög :) Imádom alap hogy 5 csillag !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Végree meg van ez a kis dög :) Imádom alap hogy 5 csillag !!!

siskin7

2013. július 11.

Én is kaptam mintát, eszméletlen jó!Hármat fújtam belőle magamra, a többit a pasimnak adom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

winnie

2013. július 6.

Kaptam belőle mintát a Dm-ben. Nekem nőként tetszik, a pasim hallani sem akar róla. Nagyon kiérzem belőle a vaníliát és ritkaságnak sem mondanám, de egy négyest megérdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 6.

Joe38

2013. június 28.

Szerintem ezen nem kell csodálkozni..............
Nálam a JDP Quasar-nál megállt a tudomány!És egy csomó márkát mondhatnék, aminél egy "bizonyos" bejött az utána következő meg hulladék volt............
Ez van!Kellenek marketing illatok ,amikből aztán megengedhetik maguknak a kedves "készítők",
hogy a következő újdonságnál már egy kicsit különlegesebbet,kifinomultabbat "kutyuljanak" ,mint korábban!!!
Nyilván a "Vánmilliön"eladási statisztikái azt mutatják, hogy eltalálhatták a "közizlést" és ez felbátorítja a rivális cégeket is egy kis potyapénz keresésre....gondolom..............fene tudja!
Megértem a felháborodást, sőt csatlakozom is hozzá a magam 2 *-os (16 éven felülieknek!) pontozásával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Szerintem ezen nem kell csodálkozni..............

Laci

2013. június 26.

A Blaha Müllerben akadtam rá, annyira megörültem, majdnem eldobtam mindent, tesztre fel. Háttal nem kezdünk mondatot, de annyira idekívánkozik. Nagyot csalódtam, a rég várt Hallo-m egy 1 Million koppintás. Mikor megéreztem azt a hímringyós indítást, egyből dobtam is a szemétbe a teszterpapírt. Aki szereti a Paco illatát, tegyen próbát, jó pár ezressel olcsóbb a Pozo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 26.