Jeunesse

Ár:   36 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2017. november 2.

Ár:   36 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alvás közben feltölti és helyreállítja a bőrt. Antioxidánsokat és hidratáló összetevőket tartalmaz. Ez a hidratáló éjszakai krém helyreállítja a bőr fényességét, miközben csökkenti a bőr szárazságából adódó finom vonalak láthatóságát.

• Helyreállítja a fáradtnak tűnő bőr ragyogását.
  • Gazdag nedvességpótló összetevőinek köszönhetően hidratál.
  • Feltölt vitaminokkal és antioxidánsokkal.

Mohamama

2019. július 7.

Egy hete használom. Különösebb változást még nem érzékeltem. Még várom a csodát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

agnesuj

Korcsoport: >54
2019. április 8.

A teljes családot (tisztító, szérum, nappali és éjszakai krém) használom. Én nagyon elégedett vagyok. Néhány nap után már észrevehető a hatás. Megfiatalítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 8.