Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 3.

Összetevők: Grapefruit, fehér bors, rózsa, jázmin, málna, pacsuli, kasmírfa, vanília

Renike77

2019. január 16.

Energikus, nőcis rózsaillat, dominál a pacsuli is benne. Nekem nagyon tetszik. Tartóssága közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Vudubaba

2018. április 3.

Ezt az illatot nagyon szeretem tavasztól őszig használni, nagyon jól kijön az illata a melegebb napokon is. Nem tolakodó, nem is használok belőle sokat, de nem volt még parfüm, amit ennyien dícsértek volna meg rajtam, többször meg is állítottak, hogy megkérdezzék a nevét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

PerfumePippi

2017. szeptember 10.

Úgy érzem, eleget kísérletezgettem a mintámmal, hogy joggal írhassam le az alábbiakat: Az egyetlen pozitívum, amit el tudok róla mondani, az az, hogy rajtam nem Coco-illata van. Az összetevőit nézegetve ennek egy nagyon finom gourmand rózsás illatnak kellene lennie. Ehelyett -rajtam- a zavarbaejtően gyümölcsös-szirupos Avon-katalógus-illat jelenik meg, a csúnyábbik fajtából. Sajnos, mivel ebből a típusból az Avon immár számlálatlan verziót dobott piacra, így nem tudom beazonosítani, pontosan melyikre hasonlít. Tartósságban nem éri utol a már említett katalógusos "csodákat", viszont cserébe "koszos-izzadt- a-bőröm" hatással kopik. Őszintén? Előbb irányítanék bárkit katalógusos mintákat szagolgatni, mert anyagilag jobban járna...(és, ugye, sokkal több hasonszőrűkéből tudna válogatni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Vaslady

2017. március 18.

Mivel nincs feltüntetve,ezért irom,hogy kiadás éve 2012.
Ez azért fontos,mert rajtam a Coco Mademoiselle Eau de toilette Chanel-t,célozza meg.
Mivel a Mademoiselle toalettviz 2002-es kiadás,igy hát erős a gyanum,hogy ez egy jól sikerült másolat.
Ma vele kezdtem a reggelt,és kávéfőzés közben,a hosszú ujjú poló alol,a csuklóra ahova cseppentettem,bizony kikandikált,és betöltötte a teret.
Jelen esetben a konyhát,már lassan dél van,és eléggé jól teljesit,rajtam tartós illat.
Nem mellesleg,nem mindenki engedhet meg egy chanelt,de ő,jó alternativa lehet,hiszen,negyedannyi áron van.
Viszont itt jön az,hogy hát azért mégsem chanel,pár óra mulva vesz egy szintetikus málna jegyet,amitől kissé vérszegény lesz,de még mindig tartós.
Én azt mondom,hogy ha van lehetőségünk,akkor cipeljük magunkkal a parfümöt,és délután fújjunk újra,hogy a szép kezdeti rózsás-málnás illatot elővarázsoljuk.
Na de,aki nem ismeri a chanelt,akiről irok,semmi gond,mert szerintem ebbe az illatba elég könnyű beleszerelmesedni.
Nekem "rettentő"módon élvezi a bőröm,ezt az illatot,és rajtam tökéletes.
Szerintem be is fogok szerezni egy üveggel,bár nem nagyon látom netes áruházakban,és kis városunkban a kis parfümériákban,na ott meg sajnos nincs.
Én az Eve-t nem találom benne,de hát ez az,hogy mindenkinek mást produkál a bőre.
A pontozással bajban vagyok,hiszen nem adhatok 5 csillagot mint a chanelre,igy marad egy jó erős 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Mivel nincs feltüntetve,ezért irom,hogy kiadás éve 2012.
Nekem "rettentő"módon élvezi a bőröm,ezt az illatot,és rajtam tökéletes.

Nora000

2016. július 9.

Szeretem a Jil illatvilágot, és ha sok az Eve, ő nem az és, harmónikusabb is, nőcis,egyszerűen mesés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 9.

diesel22

2016. június 3.

Ma ismét tettem vele egy próbát, hát azt kell, hogy mondjam, az én orromnak van benne valami rettenetesen mű. Sejtésem szerint a málna a hibás. Nem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

szabonena

2015. október 23.

Ez az illat.... a kedvenceim egyike, újra és újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 23.

Ez az illat.... a kedvenceim egyike, újra és újra veszem.

Yolanda

2015. szeptember 30.

Nagyon finom illata van, egy kicsit a Coco Mad. -re emlékeztet, de attól sokkal édesebb. Nagyon tartós (a bőrömön 6-7 óra) és a hatósugara is elég nagy, főleg az első 2-3 órában. Ez igen jó teljesítmény egy edt-től. Az édessége inkább kellemes, mint zavaró talán mert nagyon harmonikusan keverednek az illatjegyek. Bár tényleg nagyon jó parfümnek tartom, az Eve egy fokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

nyarigabi

2015. március 18.

Nem tetszik az eleje, az a fajta rózsaillat, amit nem kedvelek. A leszáradása ugyanolyan, mint az Eve, ami nagyon tetszik amúgy. Ez a kezdés miatt jóval kevésbé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

incifinci28

2015. február 3.

immmmádatos ez a jil illat is, tartós és mindig jókedvem lesz ettől bármikor is beleszippantok az üvegbe vagy csak megérzema ruháimon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.