Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: iamlilicious, Módosítva: 2017. június 15.

Illatösszetevők: ánizs, szerecsendió, szilva, barack, pézsma

Ár: 10500 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: nem próbált, 100 ml teszter, legkisebbem által "dedikált" dobozban, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy foxpost
Jil Sander No. 4 parfüm eladó
Ár: 7500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Dottir

2019. október 9.

Ez a parfüm egyszerűen nem akar hozzám szólni. Alig érzem, semmilyen kis burokban ülök egész nap, kicsit édes, kicsit virágos, kicsit fűszeres, kicsit gyümölcsös. Nem tudom megmondani milyen. Egyetlen egyszer csendült fel a zenéje, mikor a minap az irodából délben kiléptem egy gyors ebédre. Ahogy sétáltam a ragyogó őszi napsütésben, éreztem ahogy megelevenedik, finom balzsamos-fűszeres édességfelhőt lehelt ki magából. Aztán visszaérve az irodába, megint álomba merült.
Nem vesz rólam tudomást, hát jó. Csak a napfénynek muzsikál, rendben. Én meg csak az üvegéért tartom meg, és ezzel úgy érzem, keményen visszavágtam neki.:D
De amúgy, minőség a javaból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 9.

De amúgy, minőség a javaból.

CiccuMiccu

2018. szeptember 18.

Elegáns, tartós, különleges bodyguard.
Neked is tartást ad és a környezet is értékeli.
Ehhez a parfümhöz kicsi vagy, ha:
- nem tetszik az üvege. Mert valljuk be, semmi extra nincs benne. Leszámítva a golyóállóan vastag üveget, a minimalista dizájnt és a masszív, fekete kupakot.
- nem érted az illatot. Mert első fújásra valami totál más, mint amit parfümöktől megszoktál. Még a színe se olyan, mint a parfümöké. Ez inkább whiskey, vagy konyak, vagy már meg is romlott..?
- azonnal le akarod mosni. Mert úgysem lehet.
Ezt az illatot: viseled (bele fogsz jönni idővel) vagy belenyugszol, hogy egész nap veled lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Elegáns, tartós, különleges bodyguard.
Neked is tartást ad és a környezet is értékeli.
Ehhez a parfümhöz kicsi vagy, ha:
- azonnal le akarod mosni. Mert úgysem lehet.

Verona5

2018. szeptember 9.

Nem öreges, nem tupír, nem szilvás süti, hanem aroma, zamat, fűszer, érettség. Ő az aranyló ősz, a szüreti zöldes, sárgás, barnás színek, a beérett termés, a kerekded világ, a nőiesség, a teltség, a léttel való elégedettség. Igényli a napfény jelenlétét. Retró? 90-es évek? Igen, de nem bánom! Én most nőttem bele / hozzá. És nem lehet mindig szeretni, nagyon hangulatfüggő darab, van amikor rá se tudnék nézni - akkor más után nyúlok a kincseskamrámban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

angelina69

2017. október 28.

Direkt nem olvasom el véleményezés előtt az eddig leírt véleményeket. Véletlenül se befolyásoljanak. A csillagok számát látom, ahogy írok, és meg is lepődtem rajta. De hát ismét bebizonyosodik, hogy az ízlésvilág, a bőrkémia mennyire sokszínű. Ehhez az illathoz is nagy reményeket fűztem, és ... pofára is estem. Elmondom, hogy az első 10 percben, milyen képet társítottam az illathoz. Egy hatvanas éveiben járó, vörösre festett, tupírozott hajú, erősen sminkelt (alapozó, kék szemfesték, vörös rúzs), párducmintás bundát viselő nő ül egy presszóban, ahol cigaretta füstje terjeng, miközben a nő vörösre lakkozott körmű kezében egy konyakos poharat tart, és hasonszőrű barátnőivel társalog.
És az illat maga... hááát, nem kispályás. Nekem nagyon retro jellege van. Ütős, erőszakos, karcos. Van benne egy olyan illatjegy (konyak illatra hasonlít?), mely miatt egy presszó képe rajzolódott ki előttem. Valamelyest unisex jellege van. Kizárt dolog, hogy ezt még egyszer magamra fújjam. Engem taszít. Úgy gondolom csak az próbálja, vagy használja, aki vágyik valami nagyon különlegesre, feltűnőre. Szeretem a különleges illatokat, tulajdonképpen ez is egy közülük, csak számomra hordhatatlan. Egyébként szillázsa nagy, tartóssága átlag feletti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 28.

lauran

2017. július 14.

Azt hiszem ez az illat a legváltozékonyabb a bőrömön. Rajtam kb. 5 óra a tartóssága, és ezalatt annyi mindent produkál, hogy alig győzöm követni. A kezdet érett gyümölcsökkel telített, ez adja az őszi feelinget, valóban nem tudnám emiatt máskor elképzelni. Aztán a jázmin következik, ami először Alien-es, aztán Michael Kors jázminjává alakul. Utána egy rózsaborsos, ánizsos fűszeresebb szakasz érkezik, ami Armani Mania világát idézi meg, a vége meg egy összetett, melengető kombináció. Csupán kis fújosom van belőle, nem szoktam gyakran fújni, mivel nem annyira az én világom, de amikor szeretnék egy kaméleonos illatot érezni, akkor kipróbálom. Nagy kár, hogy nem népszerűbb, karakteres, minőségi, klasszikus darab, ami sokféle ízlést kielégít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

KolozsiTimea

2017. július 10.

Ez az illat egy igazi DÖG.Valamikor elhasználtam belőle egy jó pár üveggel,Amanda klasszul megfogalmazta,nem tennék hozzá többet,nekem sok szép emléket idéz,és a 20-as éveimben használtam ,mégis nagyon stimmelt hozzám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 10.

iamlilicious

2017. május 8.

Mindenhol csupa jót olvastam erről a parfümről, ami annyira kíváncsivá tett, hogy próba nélkül megrendeltem egy 30ml-es üveggel. Itthon egy üzletben sem találkoztam vele, ezért végül egy német oldalról szereztem be. Háttt.... sajnos nagyon nem az én illatom, nekem már-már túlságosan is '90-es évek. Nem az a fajta fűszeres vonal, amit én szeretek (pl. Tom Ford Black Orchid, TF Velvet Orchid, Angel, Guerlain Santal Royal, Guerlain Shalimar, TF Oud wood). Sokan említik, hogy Poison jellegű, szerintem abszolút nem. Az illatát viszont nagyon jól tartja, mert még lemosás után is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 8.

zuzmano

2016. december 19.

"Régi"nagy illatok felé hajt valami ezen a télen. Talán valami változik az életemben, bennem, ezt érzem,és érezni akarom. Mégjobban. Így az illatok kapcsolnak a lelkemhez. Egy pötty ebből a nedűből és beugranak mesék,emlékek, pajtások, tündérek, már nem élők. Régi kertek, napsütötte mezők, szerelmeskedők a szénás szekéren . :) Ez valami csoda. Azthiszem lázas kutatásba kezdek, kell belőle! Akarom. Mielőtt végleg eltűnik. Örök szeptember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

galagonyanya

2016. november 8.

Jil Sander négyese sokáig fogva tartotta a fantáziámat, sokszor visszatértem ide, elolvasgatni a véleményeiteket, és vágyakozni, aztán szereztem egy pici mintát belőle, mégse vegyem meg vakon... hát igen jól tettem. Rajtam semmi szilvás pite, semmi vanília. Két dolgot kaptam: bevezetésképpen egy nagy csokor szegfűt, mely nem volt kellemetlen, csupán meglepő; utána meg egy nagy adag jázmint, de abból a narancsvirágra emlékeztető szurkálós fajtából, amellyel mindig eljátszom a "mossalak? ne mossalak?" kezdetű játékot. Ezúttal nem mostam, hanem kétségbeesetten keresgéltem valamit a beharangozott csodás fűszerekből, melyek valóban ott muzsikáltak a mélyben, de szóhoz nem igazán jutottak. Összességében egy kissé régimódi, virágos illatnak ismertem meg a No.4-et - hangsúlyozom, rajtam viselkedett ilyen érdekesen, máson lehet, hogy valóban duruzsolós őszi csoda - és ennek hatására most már nem fantáziálok róla többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

HRenata

2016. augusztus 20.

Ez is egy igazi finomság. Fűszeres szilvás pite, kint bágyadt, puha őszi napsütés, színesedő falevelek, reggel hideg van már, de délutánra kellemesen meleg az idő. Vöröses és meleg rezes-barnás színek. Szüret, vidámság, emberek a szőlővel borított dombokon. Ilyen ez az illat. Az én orromnak nem megy az illatjegyek elemzése, szétválogatása, ez az illat amúgy is olyan kerek egész, mindegy is, hogy melyik jegye hozza ezeket a hangulatokat. Kedvenc lett ez is, hát persze, hogy már szintén kifutóban lévő illat :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.