Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: Kovacs.M., Módosítva: 2021. január 13.

Parfüm illatcsalád: virágos-friss

Parfüm összetevők: mandarin, málna, jázmin, ámbra

Ár: 7000 , Eladó: koirankeksii
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Nomipedi

2017. január 23.

Sziasztok. Én imádom, és hozzám nőtt, úgyhogy ha van valakinek ilyen /és eredeti/ átveszem tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

royne

2016. augusztus 13.

Nem vagyok híve a Jil Sander illatoknak, és "szégyenemre" bár, de őt nem ismertem.. Egészen idáig.
Egy kedves barátnőm ajándékozta nekem, és bár megőrülök a parfümökért, ajándékba nem igen szeretek kapni.. No de ennek valóban, tiszta szívből örültem.
Hihetetlenűl nőies, kissé fűszeres, csodálatos jegyekkel összerakott illat. Első kifújásra levett a lábamról. Semmiképp nem ajánlanám az 40-es korosztálytól felfelé, mert nem lennének hitelesek vele. Egy jó orr, úgy gondolom felismeri a kis turpisságot ebben az illatban. Igazi kis ínyenc, de rendkívűl nőies illat a gyönyörű nőknek ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. augusztus 13.

Nem működött rajtam,csak tartósságban,azt viszont nem tudtam lemosni!
Biztosan vannak olyanok,akiken ez a málnás vaníliás fehér virágos parfüm jól mutat. Szőke harmincasokon nagyon el tudom képzelni.

Elég jó orrom van. Felfújva magamra egy tolakodó koktélt éreztem,amely fejbevág, elszédít és elképesztő idegessé tesz. Az volt leginkább a bajom, hogy összeolvadtak az alkotók és csak agressziót éreztem ki.
Na persze ...... Nem erőszak a disznótor,a kicsike villámgyorsan sarokba került és az eladására vár.

Egyébként nem fújok a Jil Sanderekre,mert van pár cucca,amit nagyon kedvelek. Karakteres illatok ezek,nem minden természethez mennek. Azt vettem észre hogy vagy nagyon jók,vagy nagyon rosszak. Nincs középút. Azért ez szimpi. 😀

Szóval: fehérvirág- kedvelők előnyben. Jól fog állni rajtuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Nem működött rajtam,csak tartósságban,azt viszont nem tudtam lemosni!

Szóval: fehérvirág- kedvelők előnyben. Jól fog állni rajtuk.

bobherceg80

2016. június 16.

Kifújáskor kicsit alkoholos vanília,aztán egyre inkább krémessé válik.Egy ideig volt egy hatalmas wow,de jó-érzés,aztán ellaposodott az illat,a régi Naf-naf-ra emlékeztet.Kellemes,de nincs benne annyi fűszer,játékosság,finomság,mint a Jil Sander Jil-ben....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Timi8

2015. november 16.

Az első drága parfümöm, amit az első szerelmemtől kaptam és amit egyedül ő választott nekem. Talán karácsonyra kaptam, évekig megvolt, nehezen fogyott. Első kifùjásra nekem szùròs is volt, egy òra simán kellett neki mire elkezdett lágyulni. Én akkor olyan 19 lehettem és ezt az illatot pl.anyukám korosztályának inkább el tudnám képzelni nem mindennapos, inkább alkalmi illatként. Én frissnek semmiképp, jobbára mélyebb virágos, fűszeresnek titulálnám. Nagyon tartòs bőrön, ruhán egyaránt. Nem én vagyok még most sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

Diana82

2015. november 16.

Ha ajándékba adjuk, nem lehet vele mellélőni, mert tuti elhasználja a szerencsés, akit meglepünk vele. Bájos, nőies, édes virág illat mindennapi viseletre. Magamnak biztosan más parfümőt választanék, hiányolom belőle az egyediséget, izgalmat, csavart, de ettől még kétségtelenül kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

galagonyanya

2014. szeptember 9.

Ma kipróbáltam őt is. Finom, puha, rózsás, jázminos, púderes, krémes, nőies csoda. Ahogy telik az idő, egyre inkább emlékeztet a Nivea naptejekre az illata (legalábbis a régire, mostanában nem használok Niveát). Bőrközeli, jó érzés viselni, kellemes, de sajnos nem tartós. Emiatt csak négy*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

hulcsi

2014. augusztus 21.

én megrendelem mintába, úgy szagizom pl iparfumeria-n. Ott meg is vásárolható, ha tetszik.
De erről....én várom azt a puha, kellemes, lágy érzést, amit írtok, de nincs. nekem első pillanattól fűszeres, már-már mar, és nem csitul. kicsivel jobb, mint a JIL, mert az brutál rajtam, de ezzel sem sikerül összecsiszolódnom. Igazából illatra ugyanazt érzem, mint a JIL-nél, csak attól kicsit lágyabb, de ez még is se elég szép rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

DFI

2014. március 31.

Szeretem. Vaníliás, puha nőies illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 31.

Szeretem. Vaníliás, puha nőies illat.

heather

2013. november 16.

Karácsony előtt csaptam le rá egyszer.Azóta is az igazi tél illata számomra: hó, csend, éjszaka, karácsony, fehér kötött pulóver...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)