Jil Sander

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. március 17.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: mandarin, őszibarack, grapefruit, alma, bazsarózsa, feketeribizli, rózsaszín frézia, gyömbér, szantál, tonkabab, vanília, cédrus, pézsma

mlexa

2019. július 31.

Nagyon finom, nőies illata van, mint sem sportos. Egész nap lehet érezni. Sokan megkérdezték tőlem, mit használok, amikor ezzel fújtam be magam reggel. Volt, aki délután kérdezte. Én már rég el is felejtetettem, hogy van rajtam valami, hozzászokott az orrom, de mások még akkor is érezték. Nagyon szerettem, tervezem, hogy újra beszerzek egyet belőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

hencikee0114

2019. június 5.

Alapvetően szeretem a citrusos illatú parfümöket, de ez rajtam inkább valami maróhatású wc-tiszítószag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Renike77

2019. január 16.

Ha egy parfümöt kellene megjelölnöm, aminek az elnevezése köszönőviszonyban sincs a jellegével, ez lenne az :-).
Nekem nem sportos, kimondottan nőies virágillat.
Évekig kerestem ezt az illatot, amikor kb. 10 éve rátaláltam.
Több üveggel elhasználtam, mert ráadásként az ára igen vicces.
Úton-útfélen megállítottak a nők, hogy mi ez az illat, és a "Sport" néven ők is elcsodálkoztak.
A férfiak pedig el vannak tőle alélva.
Örök kedvenc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem nem sportos, kimondottan nőies virágillat.
Évekig kerestem ezt az illatot, amikor kb. 10 éve rátaláltam.
Több üveggel elhasználtam, mert ráadásként az ára igen vicces.
A férfiak pedig el vannak tőle alélva.
Örök kedvenc.

Tubi888

2018. július 19.

Isteni nyári, gyümölcsös illat!
Mindig van ilyen parfümöm itthon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Isteni nyári, gyümölcsös illat!
Mindig van ilyen parfümöm itthon!

Naomi26

2018. május 9.

Tavaly tavasszal kaptam a páromtól. Mivel többet használtam hűvös időben, először nem fogott meg az illata, mindig a kesernyés fejillatot éreztem először. Aztán ahogy melegedett az idő és jobban kipárolgott rajtam az illat, egyre inkább éreztem hogy nagyon jó, könnyed, sportos és édeskés. Nyár végére teljesen beleszerettem és idén mikor elfogyott a tavaszra szánt parfümöm, az első dolgom volt rendelni egyet.
Tényleg könnyű, finom, és bár édes, mégis ad egy sportos frissességet.Az üveg is letisztult , semmi extra. Szeretem és kész

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 9.

nagykrisztaa

2017. november 11.

Egyszerűen imádom!! Anyósomon éreztem meg először es ez az illat annyira friss es üde, számomra egy csoda. Egy hete van meg és már hárman megkérdezték mi ez a parfüm mert isteni illata van és mindezt 4-5 óra hordás után.
Tartós es sokaig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Tartós es sokaig kitart.

Vaslady

2017. október 20.

Szintén mintám van belőle.
Ő egy aranyos nyári illat,és tényleg hű a nevéhez,mert van benne egy sportos vonal,ami azt takarja,hogy sportos hölgyeken tudom elképzelni.
Természetesen az használja aki szeretné,és aki ugy érzi jól áll neki.
Citusos vonalon haladunk,pézsmás alapon tovább,a gyömbér a cédrus jól kivehető,és az én bőrömön van egy kellemes édes mellékize,amit nem is tudom,minek tudjak be.
Tetszik,kellemes viselhető illat,nincs benne zavaró mellékzönge.
A fekete ribizli ad neki egy kis fanyarságot,de az tetszik benne,hogy nem nyom el semmit,és minden a helyén van,jól összerakott illat ez.
Egyenlőre megelőlegezek neki 4 csillagot,aztán már csak jövő nyáron szeretném melegben is tesztelni.
Ja,és kellemes meglepi,a baráti ára :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Szintén mintám van belőle.
Természetesen az használja aki szeretné,és aki ugy érzi jól áll neki.
Tetszik,kellemes viselhető illat,nincs benne zavaró mellékzönge.
Ja,és kellemes meglepi,a baráti ára :).

ALettah

2016. december 12.

Nagyon megszerettem ezt a kis határozott, öntudatos virágot. Talál hozzá a neve, mert olyan optimizmust, vitalitást,magabiztosságot sugall, mint amit egy kiadós sportolás után érez az ember lánya. Rajtam a grepfrút, annak is a fanyarkás héja teszi különlegessé és egyedivé. Nagyon megszerettem, jókedvre derítő, hétköznapi illat, tartós is, de nem fullasztó.
Magát a parfümöt az unokatesómtól kaptam, neki évek óta a kedvence, de a terhesség alatt megváltozott az ízlése, és a hideg rázta tőle :) Úgyhogy én nagy örömmel örökbefogadtam, és az sem kizárt, hogy újraveszem majd a jövő nyári szezonra. (habár más évszakokban is megállja a helyét!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

bambika8

2016. július 6.

A hétköznapok során használom, vagy ha biciklire pattanok..Jó hangulatom lesz tőle és nagyon tartós finom az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

Timi8

2015. december 13.

Update: Nemrég sikerült beszereznem, és ma csak ùgy ebből fùjtam! Párom tiszta cuki volt, ahogy elhaladt mellettem és megérezte (ő most először találkozott ezzel az illattal): "Hmmm, ez ám a finom illat! Igérd meg, hogy ezt nem cseréled el!" ;)))) Nem is fogom, marad és hordom és ùjraveszem amìg csak lehet! Ùgy néz ki, annyi év után megvan az 1.olyan illat, ami mindkettőnket egyformán rabul ejtett!
A korábbi véleményem mindenképp megtartom, de annyi változtatást most megengedek magamnak, hogy viselve mégiscsak gyümis (nem virágos), lédùs licsisnek, fehérteásnak, picit pézsmásnak és könnyed vanìliásnak érzem. Nagyon finom frissìtő "patyolattiszta" illat!

Ez tényleg jò kis "cucc"! Rajtam inkább virágos, mint gyümis, és attòl függetlenül, h. nem szeretem a virágos illatokat, ez minden szempontbòl egy szuper kis illat! Egyszerű, törékeny, érzéki, de vidám és üde is...Sajnos még sosem volt nekem, de biztos, hogy lesz!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

Antioxidánsok: BHT