Jil Sander

Ár:   15 000 Ft és 20 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. június 29.

Ár:   15 000 Ft és 20 000 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 60 ml

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: rózsabors, grapefruit

Szívjegyek: narancsvirág, napos jegyek, jázmin, bazsarózsa

Alapjegyek: ambroxan, fehér cédrus kivonat, pézsma

Jil Sander Sunlight Lumiére Body Cream + illatminta
Ár: 3000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 5000 , Eladó: mate
Állapot: 40ml/20ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost v.szemelyes atvetel

Torpece

2019. június 24.

Kellemes citrusos-virágos nyári illat. Nekem csak azért nem lesz kedvencem, mert a friss nyitás után unalmas, drogériás, tucatillat hatása van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 24.

alycethetyger

2019. február 25.

Különös, hogy ez a parfüm nekem nem a tengerpart, nem a nyaralás, és nem is kézenfekvően a nyár illata.

Ezzel a virágcsokorral jómagam inkább egy George Turner festménybe költöznék bele, az igazi vidéki angol tájba, 150 évvel ezelőttre, az egyszerűségbe, a filtermentes szépségbe. Az évszak tavasz, vagy (nyilván) az angol nyár, a napszak reggel vagy kora délután, a hangulat napfényes, nem kitörően vidám, de mélyen boldog. Nagyon mélyen. Nagyon igazian.

A hosszú tél után Ő lett ma az illatom, és habár régóta meg akarom írni róla a véleményt, a korai tavasz sugaraival együtt jött az ihlet.

Nyitányában ahogy már említettem a virágok dominálnak, bazsarózsa, citrusok, jázmin (és én érzek egy kis frissen vágott füvet is), leszáradás után pedig szépen belesimul a virágcsokor az ambroxán és a pézsma kettősébe - rajtam. Semmilyen karcosság nem érezhető rajta, extrém gyönyörű melegség lesz belőle, abszolút komfortillat. Nem gyenge, elég szépen tart 5-6 órát pár fújással.

Ennie86 azt írta, hogy ha a mennyországnak lenne illata, ilyen lenne.

A megerősítés mellett személy szerint a 'földi paradicsom' kifejezést használnám, de mindenkinek szubjektív a saját boldogságérzete.

Nekem ez az angol tavasz könnyed frissessége, a gondtalan percek lágy muzsikája, az örök természet szépsége és a természet örök szépsége.

Minden sallang és mannerizmus nélkül, egyszerűen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Ennie86 azt írta, hogy ha a mennyországnak lenne illata, ilyen lenne.

Minden sallang és mannerizmus nélkül, egyszerűen.

pomme

2019. február 11.

Sajnos lehúzom, mert pont olyan szaga van, mint amikor anyós eljön nyaralni hozzánk és befújja magát az olcsó virágos deojával meg magára keni a (hozzá illatban a legkevésbé sem illő) naptejet.
A rózsás része tényleg egy az egyben anyós random virágos deo-ja (valami halványlila, kisflakonos) plusz finom nyár-illat. Nekem így együtt nem szimpi, mármint most vagy legyen bazsarózsás-"nénisebb", vagy legyen grapefruitos-narancsvirágos tengerparton fetrengős. Így sajna csak egy katyvasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Asianlover

2018. szeptember 17.

Kortalan, citrusos kis komfortillat. Emlékeim szerint olyasmi, mint 2000 környékén a Lancôme O oui! volt. Én idén nem vettem meg, és több, mint valószínű, hogy jövőre sem fogom, de korrekt kis illat, ezért kap egy 5-öst.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Ennie86

2018. szeptember 11.

Ha van mennyország, akkor tuti ilyen illat van ott! Egyszerűen elbűvöl ez a könnyed, mégis testes illat. Alapjában is imádom Jil Sander illatait, de ez...valami mesés!
Akarom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Akarom! :)

klau810614

2018. május 31.

Egy Tündértől alias Timitől kaptam fufut belőle és hálás köszönet innen is ,mert ez az illat tényleg isteni! :) A rózsabors és a narancsvirág amúgy is imádat nálam ;) A legfinomabb kánikula illat amit idáig éreztem ,már már maszkulin de nem billen át a férfias oldalára rajtam hanem szépen itt marad a nőcis határon .
Kívánságlistás!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Kívánságlistás!!!

mikkamakka75

2018. május 16.

Rajtam semmi citrus csak jàzmin, narancsviràg ès az a bizonyos valami, amit több parfümnèl is napos jegyeknek neveznek ès valòban boldogsàgos napsütèses hatàst varàzsolnak a bőrömre.
Pasin igen nehezen tudnàm azt az illatot elkèpzelni, amit az èn bőrömön ez a parfüm hoz, de gondolom ezt is bőre (meg ugye pasija) vàlogatja..
Az illat nagyon finom, de nagyon egysíkù ès sajnos nagyon illèkony is... ès engem a csupàn szűk egy òra illatozàs inkàbb bosszant, mintsem szòrakoztat, így a legnagyobb jòindulattal is maximum 4 csillagot adhatok rà..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 16.

Timi8

2018. május 14.

Ha csak lehet, alapvetően én távol tartom magam a citrusos jegyektől. Ami nem jò (rajtam), azt nem erőltetem. De!!! Ezt az illatot kár lett volna kihagyni! Ez vmi szuper! Igazán jò rajtam, nem lesz sem keserű, sem savanyù, sőt, valami fantasztikus, ahogy a kezdeti citrusosság felmelegszik a bőrömön, nem tudom, hogyan csinálták. Ez nem egy hűs, rideg-hideg, távolságtartò citrom-friss illat (mint pl.a "Dolcse" Light Blue vagy a Moschino I love love...brrrrr. Bocsi, de a hideg is kiràz az ilyen fogcsikorgatòan jéghideg illatoktòl....) hanem ez egy abszolùt nyugalmat és melegséget árasztò, a végtelenségig letisztult, harmònikus illat. Véleményem szerint nagyon jòl megfogtàk a napfény ill.a napsugár illatát. Pont olyan. Nagyon tetszik, hogy végül nem egy E.L. Bronze Goddess-szerű, naptejes jellegű illatot dobtak piacra (amit amùgy szintén imádok!!!), mert bevallom, én vmire olyasmire gondoltam, de értékelem, h.mertek vmi ùjat alkotni. Szerintem nagyon-nagyon finom, és tényleg egy kortalan, "nemtelen" parfüm. De egyáltalán nem olyan mint az uniszex illatok többsége, hogy rajtam konkrétan férfikölnissé válik.... Ez nem! Ez tényleg nagyon jò! A tökéletes kánikula-illat megtestesìtője és még tartòs is!
/bár nyáron én bőrre nem fùjkálok, csakis hajra vagy ruhára/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

/bár nyáron én bőrre nem fùjkálok, csakis hajra vagy ruhára/

bal26

2018. április 19.

elfogult vagyok a Jil Sander parfümökkel, SunMen illatukat évekig használtam, a maga kategóriájában szerintem különlegesen jó. Abszolút dicséretes, hogy újdonságuk, a "Sunlight" promóciójához egy 70-en túli színésznőt (Susan Sarandon) mertek felkérni, hiszen a parfümpiac reklámjai nem arról híresek, hogy különösebben kedveznének az érettebb korosztálynak. Most azonban egy kicsit félrevezető az idősödő díva szerepeltetése, mert a Sunlight egy olyan kortalan-nemtelen parfüm, ami így talán nehezebben juthat el minden korosztályhoz, hiszen ezt a napsugaras illatot egy huszonéves egyetemista fiú éppúgy hordhatja, mint a hatvanas professzornője. A grapefruitos kezdés nekem egy kicsit necces, mert nem nagyon szeretem a grapefruit kesernyés illatát (talán naranccsal vagy mandarinnal finomabb lett volna), de aztán jönnek a "napos jegyek", ami nem tudom mit takarhat pontosan ,de nagyon kellemes. Ennél a pontnál köszön vissza egy kicsit az ikonikus anyaillat, a "Sun", de ezen kívül amúgy semmi közük egymáshoz. A leszáradás nagyon finom, kicsit talán a Chanel Gabrielle-jéhez hasonló, de jóval visszafogottabb. Összességében egy nagyon vidám, pozitív, energikus, napos uniszex illat, ami nem fogja felrobbantani a piacot, de lassacskán, idővel megtalálhatja azt a réteget, akinek tetszenek a visszafogott, egyszerű, letisztult illatok. Sajnos a hatósugár és a tartósság botrányosan gyenge, de az üveg csinos. Nyárra tegyetek egy próbát vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 19.

Ferita

2018. április 18.

Nekem nagyon tetszik,annak ellenére,hogy semmi extra nincs benne. Lehetne akár egy katalógusos illat legújabb nyári üdvöskéje,de valamit mégis megmozgatott bennem. Szeretem,hogy a reklámarca a nem éppen fiatal Susan Sarandon. Egy fiatalos,energikus nyári illat,citrusokkal,virágokkal,mégis kortalan. Bárki jól érzi magát viselése közben. Azt hiszem ez kell nekem 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.