Jil Sander

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. március 10.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   online, parfümériák

Limitált kiadás

Kiadás éve: 2014

A virágos- fás- pézsmás illatcsalád tagja, főbb illatjegyei a következők:

Fejjegy: bergamott, ylang- ylang

Szívjegy: jázmin, tiarévirág

Alapjegy: pézsma, tonka

emitaylor23

2020. június 10.

Amolyan Jil Sander féle kis fanyar csavarral megáldott, szuper nyári illat, van egy kis Sun beütés, de annál sokkal játékosabb, virágosabb, abszolút elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 10.

Mirácska09

2017. szeptember 7.

Én meg megint hittem Klaudiámnak és megint sikerult latatlanba finomat valasztanom. 🙂 Edt létére sokáig tart, nekem ez az illat tokeletes. Miert nem irtak ide tobben velemenyt? 🤔

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

klau810614

2016. június 3.

Ma jött meg ès nem csalódtam isteni finom 😊
Kellemes édeskés virágos illat,tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Ma jött meg ès nem csalódtam isteni finom 😊
Kellemes édeskés virágos illat,tartóssága is megfelelő.

Antioxidánsok: BHT