Best of Beauty 2019

Jimjams

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apple, az összetevőket feltöltötte: Hangyalka, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Könnyű, olajmentes gél a bőr védekezőképességének aktiválására, nedvességmegtartó képességének javítására.

Aloe vera és panthenol tartalma fokozza a bőrregenerációt. Liposzómába ágyazott hialuronsav és virágméz összetevői a bőr mélyebb rétegeibe jutva növelik annak hidratációját és vízmegtartó képességét, míg ceramidtartalma a sejtkohézió elősegítésével erősíti a bőrt védő külső lipidréteget.  Rendszeres használatával a bőr fokozottan feltöltődik nedvességgel, feszesebbé és rugalmasabbá válik.

zskwaap

2019. május 7.

Az utóbbi időben elmelyedetem a liposzomak világában, így gondoltam ki is próbálom, mit tudnak. Nagyon kellemes a gél állag, gyorsan beszivodik. Különösebb hidratalo hatást nem tapasztaltam de ez lehet azért is, mert nem problémás a borom. Ára is jó, így végül ajánlanám, főleg a meleg hónapokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Bogi3264

2019. január 13.

Könnyű zselés allagú krém, nyugtatja a bőrt és gyorsan felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Könnyű zselés allagú krém, nyugtatja a bőrt és gyorsan felszívódik.

Anita1978

2019. január 12.

Nyarra tokeletes.Konnyu kis atlatszo, szagtalan gel, 1-1 pumpanyit teszek az arcom egyik es masik oldalara, es a szemem ala is bedolgozom boven.Hamar beszivodik, jol lehet ra sminkelni.Hidratal, bar hasznalok ra meg vagy 1-2 termeket, szoval nem tudom, onmagaban csak ez eleg e?! Praktikus a pumpalos kiszerelese.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

farkas.timeazsofia

2018. december 4.

Nagyon szeretem használni ezt a terméket a rétegezős rutinban, főleg ha előtte olaj is van az arcomon. Jó állagú, nekem frissítő jellegű is, jó érzés használni. Ha nagyon bele akarok kötni, kihagyhatták volna belőle a Methylisothiazolinone-t (úgyis van már benne Phenoxyethanol, bár gondolom így még tovább el lehet tárolni a boltok polcain...) ezért lehet, hogy nem veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 4.

cyrrusz

2018. november 20.

Most próbáltam ki először, mert akciós volt - sajnálom,hogy eddig nem használtam, mert igazán szuper készítmény: az arctisztítás után kell az arcbőrbe masszírozni, feszes, hidratált lesz tőle a bőr, utána jöhet a krémezés!Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 20.

Lili2109

2018. október 31.

Glamour napokon vettem, szóval már használom egy ideje. Nagyon tetszik a géles állaga és nagyon jól hidratálja a bőrömet! Összetevői is szépek. Elképzelhető, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Odri

2018. május 8.

Egy nagyon könnyű gélt kerestem, amit jól esik reggel este az arcomra kenni. Ez a gél szuper, tök jól frissít. hagyni kell neki pár percet a teljes beszívódáshoz, mielőtt rákenem a hidratálót, de különben jó kis termék. ha kicsit leég a bőröm, azt is enyhíti.Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Pappetra99

2017. november 15.

Nagyon jo termék. Emellett használom az lemosót,utána ezt végül az éjszakai hidratáló krémet.
Ez így együtt remekül teszi a dolgát ,és már az első használat után sokkal másabbnak éreztem a bőrömet.
Elég ebből a termékből kevés is az egész arc felületére.
Kicsit soká szívódik be ,de az eredmény kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Elég ebből a termékből kevés is az egész arc felületére.
Kicsit soká szívódik be ,de az eredmény kárpótol.

Lacey

2017. augusztus 9.

Nem emlékszem már, melyik újságból pottyant ki a 10 ml-is termékmintája. :)
Az állaga nekem kifejezetten tetszett. Azért használtam el, mert sokaktól hallottam, hogy zsíros bőrre is nagyon jó, de nálam sajnos nem hatott. Viszont tényleg szépen feltöltötte az arcom, és enyhén hűvös érzetet nyújtott, ami ebben a nagy melegben igazán jól esett. Örültem, hogy nem nappali krémnek, hanem éjszakainak használtam, és másnak is ezt ajánlom. Csak azért négy csillagot kap, mert ennél alacsonyabb áron is vannak sokkal jobb termékek, nem hiszem, hogy megvásárolnám, de egyszeri használatra kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nem emlékszem már, melyik újságból pottyant ki a 10 ml-is termékmintája. :)

zsokaszabo

2017. július 18.

Nagyon szerettem, a termékcsalád három tagja közül ez fogyott el a leghamarabb. Teljesíti amit ígér, mindenképpen kell mellé egy jó hidratáló krém, de nem is önálló használatra lett kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Phospholipids, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.