Jimjams

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1592 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: pniki93, Módosítva: 2018. március 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1592 Ft

Alkoholmentes frissítő tonik, mely minden bőrtípusra használható. Magas Aloe Vera tartalma hidratálja és üdévé teszi a bőrt, allantoin összetevője nyugtató hatású. Eltávolítja a bőrről az esetleges szennyeződéseket és visszaállítja a bőr normál pH értékét. Pórusösszehúzó hatású. Kellemes rózsa illatának köszönhetően nem csak a bőrre, de az érzékekre is pozitív hatással van. Minden bőrtípusra használható. Alkohol / illat / szinezőanyag és szappanmentes

Ár: 1592 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1199 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Ár: 800 , Eladó: Nomchy
Állapot: Új, Helyszín: Szigetmonostor, fizetés: Posta előre utalás után vagy személyes átvétel Pesten előre megbeszélés után.
lenizsu

2019. május 20.

Nagyon kellemes érzés volt használni. Az arcomat jól felfrissítette. Nem ragadt. Nem irritált. Az illatát is nagyon kedveltem. Örömmel használtam. Ha látnám a boltok polcain, újravásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

kicsivio

2019. április 15.

Ez a tonik egy borzalom!!! Alkoholmentes tonikot szerettem volna, amiből sajnos minimális a választék, így valamiért erre esett a választás. Bár ne tettem volna... Mivel fixen le volt zárva, nem tudtam megszagolni. Sajnos... Otthon arctisztítás után ért a "meglepetés", miután felbontottam. Borzalmas szaga van!!! A sebbenzinre emlékeztet. Ráadásul miután áttöröltem vele a bőrömet, apró piros foltok jelentek meg rajta és mellé még ragadt is utána az arcom. Ki is dobtam a fenébe. Nyilván nem csodát vártam, de ezt semmiképp. Nekem hatalmas csalódás ez a tonik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Kinga79

2019. március 11.

Nekem az illata kicsit furcsa, de csak addig érzem, amíg a vattára öntöm. Az arclemosója után használom, kellemesen bizsergeti a bőrömet. Nincs mindig kedvem estére krémezni az arcomat, amikoer kimarad, reggel ugyanúgy puha, selyms az arcom. Szeretem, újra fogom venni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Martu0508

2019. március 6.

Alkoholmentes tonikot kerestem rètegzős rutinhoz, de amit kinèztem sajnos nem volt kèszleten, ès ezt találtam a drogèriában a legmegfelelőbbnek. Virágillata van, nekem nagyon tetszik. Nem hagy maga után ragacsos èrzetet, nem szárìt (azèrt hidratálást egy toniktòl ne várjunk). Alapvetően nem irritál, de a szemkörnyèknèl òvatosnak kell lenni, mert azt viszont csìpini rendesen. A pòrusösszehùzò hatását nem tudom megerősìteni, mert sok termèket használok. Összessègèben nem rossz kis termèk, szerintem ár-èrtèk-hozzáfèrhetősèg arányban jò. Ki fogok pròbálni más termèket is mert eredetileg nem ezt akartam megvenni, de ha az nem jön be, akkor szìvesen visszatèrek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Ennie86

2019. február 14.

Alkoholmentes tonikot kerestem és rá esett a választásom. Teljesen meg vagyok vele elégedve. 😊 Kellemes rózsa illata van. Arclemosó után szoktam vele áttörölni az arcomat. Megnyugtatja, és nem húzódik utána. Ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

idonthaveaname

2019. január 6.

Ez egy nagy nulla. Semmit nem csinál, az illata egyedi, de hozzá lehet szokni, viszont ragacsos érzetet hagyott és a hidratáló krém felszívódását is megnehezítette. Nem tudom, hogy csak az én bőrömnek nem való, vagy tényleg Ennyire vacak? Két csillagot csak az összetevői miatt kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

pniki93

2018. november 14.

Szerintem ez egy teljesen jó tonik. Egyáltalán nincs rossz illata, én érzem benne a rózsaillatot, amit nem mondanék műnek. De hát mindenkinek más. Nem csípi és szárítja a bőrömet, nem hagy ragacsos érzetet. Azt, hogy meg is nyugtatja-e, azt nem tudom, de teljesen szép bőrképet eredményez. Igen rá van írva, hogy hidratáló, de aki egy toniktól várja a hidratálást, az mit vár egy hidratáló krémtől?? :) (Na persze a koreai tonikokhoz ne is hasonlítsuk!!!:)) Ár/érték arányban talán a legjobb, ami a magyar boltokban megtalálható, sokszor akciós (6-700 Ft) és nagyon kevés alkoholmentes tonik van sajnos nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

farkas.timeazsofia

2018. október 17.

Annyira nem értem azokat a hozzászólókat, akik szerint nem jó illatú, meg nem hidratál. A tonik nem is erre való. Alkohol és parfümmentes, valami kis virágillatra emlékeztető összetevő van benne, ami egyébként szagsemlegesítő is. Nem kell, hogy egy toniknak jó illata legyen. Sem a krémeknek. Amit én elvárok egy toniktól, az az, hogy visszaállítsa a ph értéket, amit az arcmosásnál elvesztettem, valamint jó összetevői legyenek. Semmikép nem tőle várom, hogy hidratáljon. Szerintem ár/érték arányban szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Nomchy

2018. szeptember 30.

Számomra kellemes illatú, jó állagú tonik. Használata után nem lesz száraz a bőröm, viszont nem is nagyon nyújt semmi extrát. Az ára nagyon baráti, így ha éppen rendben van a bőröm és nem igényel különleges bánásmódot, akkor ez pont megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ramada86

2018. szeptember 21.

Jó az illata.... Kb ennyit tudok róla elmondani a részemről

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Jó az illata.... Kb ennyit tudok róla elmondani a részemről

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol

Felületaktív anyag és tartósítószer.