Jimjams

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. október 25.

Kiszerelés:   3 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Pórustisztító, mely eltávolítja a mitesszereket.

A tapaszt megfelelő irányba forgatva az orr, az áll vagy a homlok középső területeinek tisztítására használható.

linduci

2019. augusztus 3.

Csalódás volt. A kéket jól funkcionált, ez viszont semmit nem szedett ki, pedig ez volt a drágább. Maradok a kék verziónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Mariann1807

2019. május 27.

Akciósan rendeltem , gondoltam 280 forintért megéri kipróbálni. Nem csalódtam. Én gőzölés után teszem fel, bevizezem a területet és 15 perc után leszedem. Nekem sok mitesszert kiszedett, úgyhogy abszolút megéri az árát, fogok még rendelni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

bernadettu

2018. november 11.

Már nem volt a "hagyományos" verzió és mivel az bevált, gondoltam ezzel sem lőhetek mellé. Hát pedig de.
Az ég világon semmit sem szedett ki, az államon használtam el belőle 2 darabot.
Az utolsót arra az időre tartogatom, amikor könnyebben tudom viselni ha nem szed ki semmit :D

Az utolsó tapasz kiszedett egyet az orrom tövéből, azért ennél többre számítottam. Pedig ennek több bevágás van a szélén mint az eredeti verziónál, és a zuhanyzást követően raktam fel, mint az eredetit is, ami működött szépen, de ez valahogy nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Az ég világon semmit sem szedett ki, az államon használtam el belőle 2 darabot.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.