Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Jimjams/Jimjam Fekete Szappan/arclemosó/arctisztító
Ár: 1900 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 1000 , Eladó: Nomchy
Állapot: Használt, Helyszín: Szigetmonostor, fizetés: Posta előre utalás után vagy személyes átvétel Pesten előre megbeszélés után.
lenizsu

2019. május 20.

Jól letisztítja az arcom. Kellemes érzés utána. Nem szárít. Nem irritál. A szemem sem csípi. Az illata szúrós, ami miatt nehezen nyúlok hozzá, de ugye nem is az a dolga, hogy illatozzon. A dolgát teszi, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Csinstella

2019. május 18.

Szeretem ezt az arclemosót, mert nem szárítja a bōröm, mégis tisztít és a nagylányom arcán lévő pattanásait halványítja. Praktikus a pumpás csomagolás. Most már műanyag flakonban gyártják, régebben üvegben volt, amit jól bele is ejtettem a mosdóba és eltört. Utànvevős termék, mostanában a DM-ben nagyon jó áron adják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

PiciBrigii

2019. május 13.

Jöttem updatelni, meglepve látom, hogy még nem írtam róla... :D Pár éve használtam, borzalmas volt, akkor még az egy csillagot se adtam volna meg. Nagy, kinyomhatatlan "púpok" és sok kis pattanás jelent meg az arcomon, amik alig akartak elmúlni, soha többet... Kb. egy hete DM-ben keresgéltem, semmi jót nem találtam, és magam se tudom miért, de kínomban újra megvettem. Még szerencse. :) Reggel és este használom, semmi húha érzés, vagy hogy tisztább lenne a bőröm utána, mégis sokat segít. Nem szárít, jóval gyorsabban gyógyulnak a pattanásaim. A nagy, kinyomhatatlan púpokkal, amik időnként megjelennek, is gyorsan elbánik, nem lesznek vészesebbek, és már 2-4 nap alatt majdnem eltűnnek. (ezek nálam máskor akár két hétig is büszkén feszítenek az arcomon) Most 4 csillagot adok neki, a régi dolgok miatt, aztán meglátjuk mi lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

pandarouge

2019. május 2.

Több mint fél éve használom napi rendszerességgel és majdnem félig van. Nem szárítja a bőröm, használat után egészséges érzete van a bőrömnek, puha és tiszta. A pattanásokkal lassan, de biztosan elbánik. Nem művel csodát egy hét alatt, de szerintem megéri megvenni. A szaga rettenetes, de az eredmény kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

olizbo

2019. március 25.

A kedvenc arclemosóm.Eléggé hajlamos a bőröm a pattanásokra,és a T vonalam is csúnyán zsírosodik.Amikor elkezdtem ezt használni,kb az első hét után mindkét problémám látványosan csökkent.Folyamatos használat mellett,ezt az állapotot fönt is tartja.Egyedüli negatívum az illata,de arcmosás után ez egyáltalán nem érződik.Úgyhogy jár az 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

vivimrszk

2019. március 23.

Az Avon Clearskin habzó tisztítóját használtam, kifogyott. Ki szerettem volna
próbálni valami mást is. Ez a termék tiszta és matt hatást ígér. Na, nekem teljesen az ellentéte történt meg. Az alapból is zsíros bőröm még zsírosabb lett tőle, a pattanásokról meg inkább ne is beszéljünk.
Azóta visszaváltottam Avonra! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Az Avon Clearskin habzó tisztítóját használtam, kifogyott. Ki szerettem volna
Azóta visszaváltottam Avonra! :)

Lilly83

2019. március 19.

Egyik ismerősöm áradozott a termékről, így hát gondoltam én is kipróbálom. Amikor elkezdtem használni, a bőröm eléggé érdekesen reagált rá. Először kipirosodott, majd kb. 10 perc után elmúlt az arcpír (nem nevezném irritációnak). Egy hét után az arcom "hozzá szokott" és látványosan jobb hatást értem el, mint a többi arclemosóval. A bőröm tiszta, friss és matt lett tőle. Nekem az illata is tetszik, nem zavaró. Biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Megany

2019. március 9.

Az Ilcsi fekete szappanját óhajtott ez a termék utánozni,de valahogy mégsem sikerült neki.A levendulaolaj nem érezhető,hanem inkább olyan ichtiolos illat,ami inkább szag!szárítani szárít,olajos bőrömre nagyjából jó,de az irritatív tartósítószer sem tetszik benne.Nagyon gyulladt bőrre biztos jó,de én Inkább nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Briginam

2019. február 14.

Egynek elmegy de ennyi.
2000 ftot nem er meg, annyit tud mint egy noname arcmoso..
A vegere mar alig varom, hogy elfogyjon es az illatat is utalom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Egynek elmegy de ennyi.
2000 ftot nem er meg, annyit tud mint egy noname arcmoso..
A vegere mar alig varom, hogy elfogyjon es az illatat is utalom.

szirimiri

2019. január 30.

Egy hete vettem meg, azóta napi kétszer használom. Hát.....annyira, de annyira bíztam benne, nagy reménységem volt, de hatalmas csalódás :( előre nem olvastam el az itteni véleményeket, annyi jót hallottam róla...kár volt. Gyulladt, kinyomhatatlan pattik az államon, orrom alatt, számnál. Egyszerűen borzalom, nagyon mérges vagyok. Először nem tudtam mire vélni, aztán csak rákerestem és tessék, többen is írtátok ugyan ezt. Most már nem kérdés, hogy emiatt alakultak ki. A pumpát meg minden egyéb "hibáját" elnézem, de ez......tökéletes pénzkidobás...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>