Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: hdora87
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pápa, fizetés: Banki utalás,posta,foxpost,személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

artemiszkde

2022. december 5.

Double cleansing részeként a Purito From Green olajos lemosójával használom, és így 2 pumpálásnyi is elég. Amikor önmagában használtam is jól működött, akkor több kellett belőle. Szeretem, hogy nem az a nagyon habzós fajta és így nem is szárítja a bőröm, viszont alaposan tisztít. Engem nem zavar az illata és a benne lévő illóolaj sem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 5.

springerp

2022. november 20.

Használat után szinte fellélegzik tőle a bőröm, jól tisztít, mióta elkezdtem azóta a grízek száma az arcomon is mintha minimálisra csökkent volna, lassabban újulnak ki. Az illata nem a legjobb sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 20.

Sz.Anita79

2022. november 5.

Nagyon szeretem!! Jól habzik, nem csípi a szemem és maradéktalanul leszedi az összes sminket! Gondolkodás nélkül jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 5.

mirjam000

2022. szeptember 28.

Szeretem használni olyankor, amikor sok pattanás van az arcomon, viszont nem rendszeresen, mert egy kicsit szárítja a bőrt 🫤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

Pumi

2022. augusztus 22.

Szebb lett a bőröm tőle, de egy ideig. Aztán olyan volt mintha hozzászokott volna. Sokszor ujravettem. Érdekes illata van. Összetétele is barátságos, és nagyon jó árban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

KisCsi

2022. július 14.

A jó vélemények miatt szereztem be. Háton és mellkason használtam esténként fürdés előtt, de sajnos semmi számottevő változást nem tapasztaltam. Lehet csak arcon működik?
A termálos szaga is taszító kicsit. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

A termálos szaga is taszító kicsit. Nem veszem újra, alig várom hogy elfogyjon.

Emma23

2022. május 17.

Vészhelyzetekre vettem amikor nagyon el kezd zsírosodni a bőröm. Akkor nagyon sokat tud a bőrömön segiteni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 17.

S_ibiza

2022. március 11.

Szeretem használni, már az első használat után is van nyoma, hogy szebb tőle a bőröm. Régen napi rendszerességgel használtam, mostanában viszont már csak havi pár alkalommal, ha úgy ítélem meg hogy túl sok a pattanásom. Szárítja a bőrömet, de nem túlzottan, és nagyon szépen tisztít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

little_irish

2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

esztipl

2021. december 3.

Kb. 2 hete használom, kicsit féltem mert sokan írták hogy szárít és az én szuper érzékeny, pattanásos, heges arcomra már féltem bármit is rákenni..
Természetesen önmagában nem tesz csodát, egy hete kezdtem el kozmetikushoz járni, túl vagyok 3 carbon peeling kezelésen, nem sminkelek (ebben a maszkos időszakban könnyebb megállni) plusz próbálok nem fogyasztani semmit amiben tej van (érzékeny vagyok rá és ez csak és kizárólag pattanás formájában jelenik meg), plusz esténként hidratálót használok, ezek mellett a jimjams csodás kiegészítő. Az első pár alkalommal én is éreztem, hogy száraz lett az arcom de ez idővel elmúlt, szépen lehozza a pattanásokat és már nem érzem sem száraznak sem zsírosnak a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>