Jimjams

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

RedAnne

2024. március 13.

Nagyon szeretem, totál kipattogott bőrömmel csodát tett! :) Ez az alap arctisztítóm. Kissé szárítja a bőrömet, de talán sikerül(t) megtalálnom hozzá a megfelelő hidratáló termékeket. Újravevős 😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 13.

JudB

2024. február 19.

Szerintem harmadjára vettem újra. Göbösebb pattanásaim gyulladását leviszi pár nap használat után. Miteszereim is kevesebbek lettek. Használat után arcomat kissé szárítja, de egy jó krémmel megoldható ez a probléma. Nekem nagyon bejött napi kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 19.

viveka

2023. november 17.

Anno még kis tini koromban ajánlotta a kozmetikus a bőrproblémámra, de nem csinált az égvilágon semmit sem a bőrömmel, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 17.

gomoripetra

2023. július 29.

Problémás arcbőrömre szerettem volna kipróbálni ezt a fekete szappant, de sajnos nem segített javítani a bőrképemen. Nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 29.

Rigitta

2023. június 26.

Smink lemosásra jó, de nem vettem észre, hogy bármit is javított a bőrömön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 26.

Smink lemosásra jó, de nem vettem észre, hogy bármit is javított a bőrömön.

kng_mlnr

2023. május 19.

Több éve az arcápolási rutinom része. Anno azért vásároltam, mert az orromon és a szemöldököm fölött volt 1-1 vörös, hámló folt, amivel bármit csináltam mindig kiújult. Mióta ezt használom (reggel és este), azóta eltűntek ezek a bőrhibák. Sminklemosásra nem jó, ezt tiszta bőrön kell alkalmazni. A pattanásokkal és a zsíros bőrrel nem tesz csodát, de javít valamennyit a helyzeten. Az illata kicsit fura, viszont puha lesz a bőr és friss érzetű, ezt nagyon szeretem benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

Nolimitsleft

2023. április 20.

Nekem főleg csak szárított, mást nem csinált. Nagyon tiszta érzés utána, de a pattanásaimon nem segített, pedig kezdetben jónak tűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 20.

b.debi

2023. március 29.

Nekem sajnos semmit nem javított az arcom állapotán, sőt sokkal zsírosabb lett, mint előtte. Mivel megvettem, ezért elhasználtam, de többet biztosan nem veszem újra. Igaz én 3 éve vettem, lehet hogy azóta változott az összetétele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 29.

artemiszkde

2022. december 5.

Double cleansing részeként a Purito From Green olajos lemosójával használom, és így 2 pumpálásnyi is elég. Amikor önmagában használtam is jól működött, akkor több kellett belőle. Szeretem, hogy nem az a nagyon habzós fajta és így nem is szárítja a bőröm, viszont alaposan tisztít. Engem nem zavar az illata és a benne lévő illóolaj sem irritál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 5.

springerp

2022. november 20.

Használat után szinte fellélegzik tőle a bőröm, jól tisztít, mióta elkezdtem azóta a grízek száma az arcomon is mintha minimálisra csökkent volna, lassabban újulnak ki. Az illata nem a legjobb sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 20.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.