Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Jimjams Clean & Matt Fekete Szappan arctisztításhoz zsíros/vegyes bőrre
Ár: 1.500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt, Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Angelless

2021. január 6.

Az itteni véleményekkel ellentétben mi nem lettünk barátok sajnos. Szerettem az állagát (bár a pumpás kivitellel gondok akadtak néha, bedugult, meg ilyenek), szerettem az illatát is, de iszonyatosan szárította a bőröm!
Pedig a hidratálást tekintve is áttértem a téli hidratálómra, mindennek rendben kellett volna mennie, ez volt az egyetlen termék (na jó, meg a szemkörnyékápoló), ami új volt a rutinomban. Az orrom annyira kiszáradt tőle, hogy konkrétan elkezdett hámlani. Nagyon rég tapasztaltam már ilyet!
Egyébként sajnálom a dolgot, mert a tisztítása megfelelő, szóval lehet, nyáron visszatérek még rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

endzsiaj

2021. január 6.

Kicsit megbolondult az érzékeny, problémás bőrőm az ünnepek alatt. Úgy döntöttem egyszerűsítek a rutinomon és az egy lemosó egy arckrém kombót viszem amig helyre nem áll a békesség. Ez tökéletesen betölti a multifunkciós, de egyben egyszerű arclemosó feladatát. Épp annyira szárít amit egy könnyű krémmel pikk-pakk orvosolni lehet. Örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

MF91

2020. november 17.

Jó kis lemosó, szépen leszedi a bőrömről a sminket, nem lesznek tőle pattanásaim. Viszont a csomagolás szörnyű, a zselé belekeményedik a kinyomóba amit ha elfelejtesz, mindenfele spriccelve kened össze a fürdőt.
Nekem az őszi időszakra sajnos nagyon kevés, húzódik utána a bőröm, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

Stenico

2020. október 28.

Kozmetikus ajánlotta a 2x ennyibe kerülő Solanie helyett. (Ezúton is köszi!) Namost, alaposan tisztít, valahogy jó érzés vele arcot mosni. Egy hét után még nem látok számottevő javulást (mitesszerek, zsírosodás, alkalmanként kis pattanások), de bizakodó vagyok. Az itteniek alapján kicsit tartottam az illatától, de teljesen rendben van: mintha kólát, levendulát és valami citrusfélét kevertek volna össze, az ichtiol jellegzetes szagát (kb. mint a gépzsír a vonatkerekeken) egyáltalán nem érzem benne. Ami kicsit bosszantó, hogy napi használat mellett is félig beszárad a flakon kimenete, így megnyomáskor könnyen a falon találja magát az anyag a tenyerem helyett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

alekszandra00

2020. október 13.

Két flakonnal használtam el belőle, az itteni véleményeket osztom, ugyanis nagyon szépen tisztít, nem szárít, mattító hatást nem észleltem. Én felhabosítás után rajta hagyom az arcomon, amíg nem hagy egy ragadós réteget, és csak utánna mosom le. Reggeli-esti használat mellett havonta kell vennem, ami nem túl pénztárca kímélő megoldás nekem, mivel ennyit nem szívesen költök egy arclemosóra.
Ha csodaszer lenne, nyilván maradnék ennél a lemosónál, de úgy gondolom, hogy a Himalaya Neem habzó arclemosója is tartsa ezt a színvonalat, és sokkal nagyobb kiszerelésben kapható, szóval teszek egy próbát a váltással.
Nem az ára miatt 4 csillag, hanem úgy átlagba véve se csodaszer szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Nem az ára miatt 4 csillag, hanem úgy átlagba véve se csodaszer szerintem.

Andrea1992

2020. július 22.

Meg csak pár napja használom se úgy látom hogy azóta nem jöttek elő nagyobb pattanások. a mattito hatása lehetne jobb de egyébként nagyon szeretem az illatát és nem irritál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

hFanni98

2020. június 27.

Körülbelül 3 éve vettem meg az első üveggel, reménykedve hátha ez majd tud kezdeni valamit a pattanásokkal és a bőr zsírossággal, Pár használat után már lehetett látni az eredményt, azóta is használom és nagyon szeretem, viszont nekem a használat után kissé feszül a bőröm, úgyhogy egy kis arckrém elfér utána.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Serena0123

2020. június 24.

Ő a tökéletes arctisztító😍
Bármi mást próbáltam nem vált be, vagy képtelen volt lekörözni. Tiszta, matt, puha bőrt eredményez, hosszú távon távol tartja a pattanásokat. Meleg szívvel ajánlom nektek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Ő a tökéletes arctisztító😍

vrgdo1991

2020. június 23.

Az üveg feléig remekül szuperált. Rendben tartotta a faggyútermelést, kellemes tiszta érzetű volt az arcbőröm. Majd lehet hozzászokott a bőröm, de nagyon elkezdett zsírosodni és úgy éreztem,hogy használata ellenére nem tiszta. Sajna nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

kovacsgretii

2020. június 11.

Ő a kedvencem az összes arctisztítóm közül. Az elején fura volt az illata, de nagyon megszerettem. Jól tisztít, és kordában tartja valamelyest a zsíros bőröm. Pattanásokra is van egy kevés jótékony hatása. Nem is várok ennél többet egy arctisztítótól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>