Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

little_irish

2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

Jó érzés használni, kicsit szárít, de kellemesen felhabzik és tisztít.

esztipl

2021. december 3.

Kb. 2 hete használom, kicsit féltem mert sokan írták hogy szárít és az én szuper érzékeny, pattanásos, heges arcomra már féltem bármit is rákenni..
Természetesen önmagában nem tesz csodát, egy hete kezdtem el kozmetikushoz járni, túl vagyok 3 carbon peeling kezelésen, nem sminkelek (ebben a maszkos időszakban könnyebb megállni) plusz próbálok nem fogyasztani semmit amiben tej van (érzékeny vagyok rá és ez csak és kizárólag pattanás formájában jelenik meg), plusz esténként hidratálót használok, ezek mellett a jimjams csodás kiegészítő. Az első pár alkalommal én is éreztem, hogy száraz lett az arcom de ez idővel elmúlt, szépen lehozza a pattanásokat és már nem érzem sem száraznak sem zsírosnak a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 3.

lassugepard

2021. november 27.

Most vettem újra, mert elégedett vagyok vele. Szebb lett a bőröm tőle, szépen nyugtatta a gyulladt pattanásokat is. Mert hogy a pattanás ugye nem csak arcápolás, hanem inkább táplálkozás, hormonok, stressz kérdése, éppen ezért nincs az a kence, ami mellett büntetlenül összeehetünk mindent. De eddig ez az egyik legjobb arclemosóm. Eddig a csomagolás is szuper volt. DE, amit most vettem az kicsit más. Az adagoló kb. kétszer annyit ad ki, mint az előző, és a kupak is lejár. Szóval gagyibb lett a csomagolás. Emellett az előzőnek intenzívebb levendulaillata volt, ez viszont inkább csak büdös. Kicsit hígabbnak is tűnik. Remélem, ettől függetlenül ez is hatásos lesz. Jó lenne, ha egy jól bevált terméket végre békén hagynának, és nem változtatgatnák vagy szüntetnék meg.
Update: Még mindig nagyon jó. Szerintem ennél maradok, mert jól tisztít, nem irritál, és összességében szebb a bőröm tőle. Megérdemli az 5 csillagot.
Update: Most már évek óta használom, mert sokat segített a bőrömön. Aki azért pontozza le, mert szárít, annak üzenem, hogy utána illik hidratálni. A zsíros bőrnek is szüksége van a megfelelő hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

fanniiii_

2021. szeptember 21.

Nem rossz termék, de az én kombinált bőrömet túlságosan szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Nem rossz termék, de az én kombinált bőrömet túlságosan szárítja.

Hell222

2021. szeptember 3.

Már egy fél éve használom ennél jobb arctisztítót nem tudnék elképzelni. Szépen húzza picit a bőröm amit szeretek. Nagyon jól tisztít és kevés is elég belőle sokáig elég egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

rencike666

2021. augusztus 30.

Imádom! Durván zsíros bőröm van de ez helyrerakta. Reggel és este gyorsan megmosom vele az arcom, igaz most hétvégén egyáltalán nem használtam de nem jött vissza a zsírosság. Néha kicsit már száraznak érzem az arcbőröm használat után de engem nem zavar mert annyira utáltam már, hogy sokszor úgy néztem ki mint aki izzad annyira zsíros fajta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

M_virag

2021. augusztus 25.

Furcsa egy termék. Megtisztítja a bőrt, a tág pórusaimat szépen összehúzza, de arcmosás után közvetlenül olyan száraz tőle a fejem, mint a sivatag, na meg még pluszba hámlik is. 1-2 óra múlva meg már korcsolyázni lehet a homlokom konktrétan olyan zsíros lesz. A pumpás adagoló szuper, de kár az illóolaj, egyáltalán nem tesz jót a bőrnek.
Ezt még elhasználom, de újra már nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Ezt még elhasználom, de újra már nem veszem.

RKBrigi

2021. július 12.

Még a tudatos bőrápolásom előtt próbáltam ki a terméket sokak javaslatára, borzasztóan szárította a bőröm. Majd a száraz bőröm folyton radíroztam, amitől csak egyre gyulladtabbak lettek a pattanások, egy ördögi körnek tűnt és ez a termék sem segített a bőrömön. Végül Balea Med zselés lemosójára váltottam, BHA-ra arcradír helyett és hatalmas javulást értem el vele, persze nem napok és hetek alatt, de hosszútávon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Pappetra99

2021. április 27.

Eleinte nagyon szerettem használni, csodát tett a bőrömmel, viszont utána szárított nagyon. Egy próbát megért és elhasználtam, viszont tudom, hogy nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

oOHeidaOo

2021. április 3.

Röviden: Tisztít. De az arc tisztítására megannyi jobb és olcsóbb termék létezik a világon.

Hosszan: Nem tetszik az inci (persze ezt tudatlan időszakomban nem figyeltem), borzasztóan szárít, a kombinált bőröm nem tudta elviselni.
Tisztított, de a kézmosó szappan is tisztít, s talán az összetevők sem irritálók annyira, mint ebben.
Nem tudtam elhasználni, kuka volt.
Teszem hozzá, első hét le voltam döbbenve, hogy ez mennyireeeeeee jó.
De amint magadra locsolsz valami JÓ terméket, rá fogsz döbbenni, hogy ez bizony 💩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Nem tudtam elhasználni, kuka volt.
Teszem hozzá, első hét le voltam döbbenve, hogy ez mennyireeeeeee jó.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>