Jimjams

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 3320 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 3320 Ft

Bőrkímélő, kókuszolaj-alapú felületaktív összetevői biztosítják a tisztátlan bőr kíméletes, de alapos tisztítását. Lúgos kémhatásának köszönhetően, segíti a bőrfelszín megújulását. Az antibakteriális levendulaolaj, valamint az ichtiol szinergens hatása segíthet a bőr nyugtatásában.
Nem szárít, használat után a bőr hidratált és puha marad.

Kielemeztük a hónap krémjét: JimJams Fekete Szappan

Ár: 3320 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
TamTam

2020. február 6.

Nekem nem nagyon használt. Mitesszerek miatta vettem de kaptam 2 pattanást úgy hogy szárította a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

DianaS

2020. január 14.

Jól tisztít, azért szeretem, de a pattanásokkal nem sokat kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Jól tisztít, azért szeretem, de a pattanásokkal nem sokat kezd.

Eugenia30

2019. november 24.

Már számtalanszor vettem újra. A pattanások hamarabb eltűnnek, ha használom. Összehúzza a pórusokat és kevésbé fénylik a bőröm. Tetszik, hogy parabénmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Alexa930

2019. november 22.

Borzalmas. Rengeteg pattanásom lett tőle, amik be is gyulladtak. Nagyon büdös. Sok kell belőle egyszerre, semmi hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

NyBetti

2019. november 22.

Reggeli arcmosáshoz használom. Szépen leoldja az esetleg ott maradt krém maradványokat, jól lehet utána sminkelni.
Atomzsíros bőröm van, szerintem nincs olyan termék ami ki tudná szárítani, viszont nincsenek se miteszereim se pattanásaim. Nehéz bármilyen terméket találni így, mert a gyártók szerint a zsír együtt jár a problémákkal is...☹
Esténként a Himalaya herbals epres arclemosóját használom, szépen kiegészíti ezt, jól müködnek együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Monicapandaa

2019. október 28.

Az én zsíros bőrömre lett kitalálva! SE! Gondoltam kipróbálom annyi jót olvastam már róla. Sajnos nekem nagyon nem jött be. Állaga elég furcsa volt inkább vizes (mintha le járt volna a szav. ideje pedig nem!) az illatától egyenesen rosszul lettem de úgy voltam vele hogy lehet pont ezért fog hatni. Nem jött be, nekem nagyon kiszárította a borom égő-viszkető érzést hagyott maga után a fejem szinte lángolt jó piros is lett. Kellett pár óra mire megnyugodott. Azóta nem használtam, és többet nem is szeretném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

ancsa428

2019. október 23.

Kicsit sok kell belőle, gyorsan elfogyott egy üveggel. Kicsit szúrós az illata, de alapvetően teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

somogyikitti04

2019. október 23.

Én használtam az Ilcsi féle fekete szappant, tehát ahhoz hasonlítottam mikor használtam. Ez a kis tubus sokáig elég, bár többet kell használni belöle mint az Ilcsi féléből.Szárító hatású, viszont én nem láttam hogy a pórusaim is tisztábbak lennének. Tiszta érzetet hagyott miután lemostam, ezpozitívum, csak nem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Greta1205

2019. október 7.

Egy éve használom lassan. Az én bőrömnek összességében jót tett,viszont utána szükséges hidratálás. Faggyútermelést szépen kontrollálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Kuro

2019. szeptember 28.

nekem kissé olyan "nesze semmi, fogd meg jól" érzésem van tőle. a jó vélemények alapján vettem meg, és mivel elég drága nekem, elvártam volna tőle valami pluszt, amit sajnos nem hozott. tény, hogy szépen tisztít, de nekem nem kezdett semmit se a zsírosodással, se a mitesszerekkel, pattanásokkal, cserébe viszont rohadt drága, az ár értékét tekintve. nem fogom újravenni, sőt, szerintem a sajátomat is húgomnak adom, hátha az ő kamaszkori bőrével tud valamit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>