Jimjams

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: RoseJ, az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2022. augusztus 31.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egy gyengéden hámlasztó formula alfa-hidroxi-savakkal (AHA). Ajánlott pigmentfoltos bőrfelszín megújítására, felületi, finom ráncok simítására, tág pórusokra, valamint pattanásos bőr ápolására. Kíméletesen távolítja el az elhalt szarusejteket és a bőrön lévő szennyeződéseket, segít megelőzni a pórusok eltömődését, miközben gondoskodik a bőr hidratálásáról. Támogatja a bőrsejtek megújulását és hozzájárul az üdébb, egyenletesebb és ragyogóbb arcbőr eléréséhez. Illatmentes.zh

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Audrey_04

2022. november 25.

Sajnos több helyen pigmentfoltos az arcőbőrm (imádom a napot) ezért gondoltam kipróbálni ezt a terméket. Hetente 1x használom és még csak pár alkalmon vagyok túl, de már látom és érzem a hatását. Kíméletes nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

barbeexy

2022. november 25.

Nincsenek különösebb bőrhibáim, csak tág pórusok, az ezzel együtt járó mitesszerek, és ciklustól függően hol kicsit zsírosabb, hol nagyon zsíros bőr, egy két pattanás előjön. Ez az első AHA sav amit kipróbáltam, összességében szebb a bőrképem. Egyelőre este használom csak. Illata nincs, könnyen ki tudom cseppenteni a megfelelő mennyiséget pedig eloszlatni. Ár-érték arányban a legjobb. Kifogom próbálni a többi JJ szérumot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 25.

Falusi

2022. november 22.

Heti 3-4x használom az esti rutinba beépítve. Alapvetően az arcomon megmaradt aknék utáni hegek eltüntetése céljából vásároltam meg, amit nagyon jól tettem! Használata óta egyenletesebbé kezdett válni az arcbőröm, amit először a sminkelésnél vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

Jazmin96

2022. november 8.

Kipróbáltam ezt a szérumot is, nagyon finomat hámlaszt szinte észrevétlenül, nem is kell lemosni, egész este maradhat, nappalra fényvédő fontos. Nagyon gazdaságos, mindennapos használatnál is jól viselte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.