Jimjams

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: RoseJ, az összetevőket feltöltötte: nyunyi15, Módosítva: 2023. június 8.

Ár:   2099 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Egy gyengéden hámlasztó formula alfa-hidroxi-savakkal (AHA). Ajánlott pigmentfoltos bőrfelszín megújítására, felületi, finom ráncok simítására, tág pórusokra, valamint pattanásos bőr ápolására. Kíméletesen távolítja el az elhalt szarusejteket és a bőrön lévő szennyeződéseket, segít megelőzni a pórusok eltömődését, miközben gondoskodik a bőr hidratálásáról. Támogatja a bőrsejtek megújulását és hozzájárul az üdébb, egyenletesebb és ragyogóbb arcbőr eléréséhez. Illatmentes.zh

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Danci20

2023. december 17.

Az első 2 hét használat után pattanásokat okozott, így abba hagytam a használatát. Ez egy kicsit csalódás volt számomra a sok jó vélemény után…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 17.

Rure90

2023. november 4.

Tényleg egy gyengéd hámlasztó. Én sokkal többet tettem az arcomra, mint az előírt mennyiség, még sem okozott semmilyen problémát. Ellenben puha lett a bőröm és kicsit egységesebb is. A pigmentfoltra sajnos nem vált be, de a márka pigment foltokra való szérumával ezt is kipipálhatom. Összességében kezdőknek is bátran ajánlom, mert (szerintem) nem lehet elrontani vele a hámlasztást, illetve azok is bátran nyúljanak érte, akiknek nem igazán problémás a bőrük, csak egy kis bőrfrissítésre vágynak. Az ára pedig teljesen reális, sőt elérhető mindenkinek, nem kell mélyen a zsebünkbe nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 4.

lululemon12

2023. június 29.

Teljesen rendben van, szépen egységesíti a bőrt rendszeres használatával, de a szaga számomra borzasztóan büdös. Nem tudom, hogy ez minden tejsavat tartalmazó termékkel így van-e, mert még nem próbáltam mást, de ez nekem negatívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. június 29.

Sekhmet

2023. május 28.

Upd. Heti 1-2szer használom, nagyon kiadós.
A Revoxos nyálat teljesen lecseréltem rá, nekem az állaga a hatása és az egyszerűsége jobban bejött.
Igaz hogy kicsit több cseppet teszek az arcomra, de tetszik a hatása. Már egyáltalán nem csíp. Illata alig van. Nagyon jó hogy nem kell lemosni, sokkal kényelmesebb a használata. Utána 1 órával szoktam használni a Lrp Cica szérumját.
Semmi irritációt nem okoz így. A retionol szérumjával használom felváltva, az arcomat nagyon szépen rendbe tette.
Glamourkor már be is táraztam a következőt.
Remélem hosszútávon is barátok leszünk.

Így első használat után.
A pipetta nagyon tetszik. A gumija a Revoxhoz képest sokkal keményebb műanyag, azt még meg kell szokni. Szépen adagolható. Az állaga a terméknek folyós nem a Revoxos csiganyál.
Az arcom teljesen felszippantotta kb abban a másodpercben ahogy rátettem. Nem kellett se masszírozni, se várni. Pedig 4 cseppet használtam. Egy kicsit csipkedett, de csak pár másodpercig.Engem az állaga és a kialakítása teljesen meggyőzött, remélem a hatása is jó lesz. Eddig 5 csillag, majd jelentkezem a hatásával is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 28.

Upd. Heti 1-2szer használom, nagyon kiadós.
Glamourkor már be is táraztam a következőt.
Remélem hosszútávon is barátok leszünk.

Így első használat után.

Jelizz

2023. január 20.

az elso hamlasztom. Tenyleg radír helyett csak hamlasztot kell használni. Nincs illata, szepen beszivodik. Engem nem csip, nem irritál. Heti tobbszor használom ,szep lesz tole a bőröm ,segit a kis hegeket eltüntetni es nem olyan száraz tole a bőröm. imádom ❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Audrey_04

2022. november 25.

Sajnos több helyen pigmentfoltos az arcőbőrm (imádom a napot) ezért gondoltam kipróbálni ezt a terméket. Hetente 1x használom és még csak pár alkalmon vagyok túl, de már látom és érzem a hatását. Kíméletes nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

barbeexy

2022. november 25.

Nincsenek különösebb bőrhibáim, csak tág pórusok, az ezzel együtt járó mitesszerek, és ciklustól függően hol kicsit zsírosabb, hol nagyon zsíros bőr, egy két pattanás előjön. Ez az első AHA sav amit kipróbáltam, összességében szebb a bőrképem. Egyelőre este használom csak. Illata nincs, könnyen ki tudom cseppenteni a megfelelő mennyiséget pedig eloszlatni. Ár-érték arányban a legjobb. Kifogom próbálni a többi JJ szérumot is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 25.

Falusi

2022. november 22.

Heti 3-4x használom az esti rutinba beépítve. Alapvetően az arcomon megmaradt aknék utáni hegek eltüntetése céljából vásároltam meg, amit nagyon jól tettem! Használata óta egyenletesebbé kezdett válni az arcbőröm, amit először a sminkelésnél vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 22.

Jazmin96

2022. november 8.

Kipróbáltam ezt a szérumot is, nagyon finomat hámlaszt szinte észrevétlenül, nem is kell lemosni, egész este maradhat, nappalra fényvédő fontos. Nagyon gazdaságos, mindennapos használatnál is jól viselte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin, Pentylene Glycol

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.