Best of Beauty 2019

Jimjams

Ár:   1725 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1725 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krildy, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1725 Ft

Könnyen felszívódó krémgél liposzómába ágyazott Q10 koenzim, A-, C-és E- vitamin tartalommal, mely feltölti a szem körüli apró ráncokat és feszesíti a bőrt. A benne lévő gyógynövények – mint a szemvidítófű, a bodzavirág és a tigrisfű – gátolják a szemkörüli karikák kialakulását, csökkentik a szem alatti ödéma megjelenését. A aloe vera hidratálja és a bisabolol nyugtatják az érzékeny szemkörnyéket, a hyaluronsav pedig fokozza a bőr nedvesség tartalmát.

Ár: 1725 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Bogex

2014. december 30.

Ezt is akciósan vettem a Rossmannban féláron, így én elégedett vagyok vele :)
Nekem nincs gondom az adagolásával, pici mennyiséget is ki tudok vele nyomni.
41 éves vagyok, így nekem már szükségem van a szem környéki bőr ápolására.
Reggel és este is használom, már amikor eszembe jut.
Nekem nem ragacsos és teljesen jól fel is szívódik, nem hagy zsíros érzést.
Kontaktlencsét hordok, de ahhoz is teljesen jó, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 30.

Ezt is akciósan vettem a Rossmannban féláron, így én elégedett vagyok vele :)
Nekem nincs gondom az adagolásával, pici mennyiséget is ki tudok vele nyomni.
41 éves vagyok, így nekem már szükségem van a szem környéki bőr ápolására.
Reggel és este is használom, már amikor eszembe jut.
Nekem nem ragacsos és teljesen jól fel is szívódik, nem hagy zsíros érzést.
Kontaktlencsét hordok, de ahhoz is teljesen jó, nem irritál.

Madame V.

2014. április 22.

Az tény, hogy sűrűbb, mint egy laza kis gél, tehát aki arra számít, hogy könnyű állagú krémgélt kap, csalódni fog. Viszont bátran állíthatom, hogy ez a krém számomra csodaszer! Lehet, hogy pont a sűrűbb állagánál fogva, de maximumon hidratál, nem hagy zsíros érzést maga után, 34 éves vagyok, de mintha a 20 éves kori szemkörnyéki bőr-állagomat kaptam volna vissza, feszes, sima, tökéletesen egyenletes, csak ajánlani tudom! Számomra csodaszer! Ja, és érzékeny szemű is vagyok, de semmi allergizáló hatást nem véltem felfedezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

kikcse

2014. március 4.

Csak ugyan azt tudom mondani, mint az előttem szóló. Nyúlós, ragacsos valami. Nehezen szívódik fel, és még utána is ragacsos marad a szemkörnyék. De viszont nem zsíros. Én estére használóm, rá sminkelni, nem éri meg még megpróbálni sem. Kb. 3 napja használom, én is egy könnyű szemkörnyékápoló vásárlásának indíttatásából ruháztam be rá. Elhittem ami a leírásában volt. A teteje pumpás, ami elfordítva zárható, de egy nyomásra szerintem túl sok krém jön ki. Egy nyomás elég mindkét szem környékére. Nagy csalódás, és ehhez képest szerintem még drága is. Mint mondani szoktam, ennyi pénzért már vehettem volna jót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 4.

CatLynn

2013. október 3.

2 hete vettem meg, valami kis könnyű szemkörnyékápolót szerettem volna, mivel ráncaim még nincsenek, inkább csak valamilyen feszesítő, frissítő krémet kerestem megelőzés céljából. Mivel ennek hivatalosan krém-gél az állaga, és nagyon szimpatikus volt, hogy (állítólag) van benne Hyaluronsav, Q10, A-C-E vitamin, gondoltam tökéletes lesz. Sajnos amire én kerestem, arra nem bizonyult a legjobbnak, sőt. Szépen táplálja és hidratálja a szemkörnyéket, de nekem nagyon-nagyon sok, nagyon tömény. Ráadásul egyáltalán nem géles, hanem sűrű krém állaga van. Inkább javaslom érett, száraz bőrre, és akkor is éjszakára. Ráadásul nagyon lassan szívódik fel, és nekem bármilyen keveset is teszek, mindig marad egy furcsa réteg utána. Sminkelni pedig szinte lehetetlen rá. Tovább szerintem nem fogom használni, keresek egy selymesebb, könnyebb, valóban géles krémet. Nem mondom, hogy rossz ez a krém, de egyrészt fel kéne tüntetni rajta, hogy milyen korosztálynak ajánlott (szerintem min. 45-től), másrészt nem kéne gélnek feltüntetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Ubiquinone, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Kozmetikai szinezék Acid sárga

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.