Jimmy Choo

Ár:   12 490-14 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   12 490-14 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: citrusok, bogyós gyümölcsök, málna, rózsa, szantálfa, pézsma

Dori1976

2020. június 18.

Nagyon szeretem, első igazi parfümöm. Nem igazán tartós, de nagyon illik hozzám, hangulat javító hatása is van számomra. Nem találtam még jobbat, pedig nagyon szeretek új illatokat kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

Bazsa

2020. március 21.

Vakon rendeltem meg de nem bántam meg! Annyira imádom az illatát!! Ha hasonlítani kéne valamihez nekem a Versace Bright Crystalra hajaz. Üde tavaszias illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 21.

BijouScott

2020. február 23.

Volt egy nagy szerelmem, ő imádta rajtam, én pedig mégjobban magamon. Inkább gyümölcsös, mint virágos, a citrusoktól friss nyitányú, a leszáradása viszont nagy bánatomra kissé vattacukros.. A számomra borzasztó végjátéka (ízlések és pofonok), az alig pár órás tartóssága, és a testpermet tartóssághoz viszonyítva magas ára miatt le kell vonjak egy csillagot, pedig nagy kedvenceim egyike az egyszerűsége és könnyűsége ellenére - vagy éppen azért, nem tudom.
Update:
A doboza, üvege nagyon csajos, még mindig megmosolyogtat, ahogy a boldogító Sió piros Vitatigris illata is. A tartóssága hűvösebb időben most valamicskével jobb, ruhán érezni másnap is, bőrön most is 4 óra után közvetlen illatolva is alig éreztem már.
Amiért újra próbálkozom vele, továbbra sem azért van, mert én nagyon szeretem, mert a tartósság/ár aránya még mindig silány, hiába vagyok oda érte.. Node 2 év után nemrég, ismét randizni kezdtem életem nagy szerelmével, és piszkálni kezdett a gondolat, hogy egyedül ezt a parfümöt dicsérte meg rajtam, soha semmi mást, holott a Chanel CM-re hasonlító Madame Glamour Suddenlyt szinte mindenki szereti rajtam.. Hát egye fene, újravettem mégis, és tulajdonképpen nem bántam meg, mert ahogy megérezte, szimatolni kezdett, olyan lett tőle, mint maci a málnásban :D
Szóval ez a kis huncut mégiscsak nyert :D Ezért a hatásért mindent😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Update:
Szóval ez a kis huncut mégiscsak nyert :D Ezért a hatásért mindent😄

artep81

2020. február 10.

Most vettem át a postán. Vakon rendeltem, így rögtön megillatoltam. Uhh...azonnal Gucci II jutott az eszembe róla. Imádom azt a parfümöt, régi szerelem. 🥰 Ha ennek a tartóssága is jó lesz - ami ugyebár bőr függő is, akkor megvan a kiváltó opció, mivel az az áránál fogva csakis ünnepekkor kerül elő. 🤭

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Erika80

2019. október 26.

Szinte minden előttem említett jellemzővel egyetértek. Valóban üde, lenge, friss, lágy, nyárias, vidám. Nekem tetszenek az ilyen jellegű illatok (is). Viszont szerintem hamar bőrközelivé válik. Ok, jópár óra múltán is érezni haloványan a bőrön, de éppenhogycsak. Én szeretem ha ennél picit erőteljesebben illatozik. Most ezzel nem azt mondom, hogy a velem egy helyiségben lévők ájuljanak el tőle, annyira erős legyen, hanem ha legalább pár centire érződik a bőrömtől és nem cseng le olyan hamar. Egyébként nagyon tetszik nekem ez a parfüm. A fent felsorolt összetevők mindegyike kellemesesen és egységet alkotva érződnek ki az illatból. Fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Momiji

2019. szeptember 5.

Az üvegből mikor először éreztem, nem ragadott meg különösebben...na de rajtam! Hihetetlenül finom gyümölcsös könnyed, vidám illat. :) És rendkívül tartós is!
Tegnap délután használtam, azóta fürödtem stb, és még ma is érezni a bőrömön. Szerintem nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Ahogyan sokan írták előttem, semmi nincs ami megfogjon benne olyannyira, hogy azóta sem fújtam ki a maradékot.
Jimmy Choo ide vagy oda, nekem üres illat, a nagybetűs nevével együtt.
Eleve nem vonzódom a virágos illatok után mert mindig a légfrissítők jutnak eszembe róluk, de persze sok emberen jól mutatnak, rajtam nem.
Nekem ő nem tartós, túl könnyed, nem egy különleges parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Jimmy Choo ide vagy oda, nekem üres illat, a nagybetűs nevével együtt.
Nekem ő nem tartós, túl könnyed, nem egy különleges parfüm.

izabella73

2019. május 12.

Illatmintát kaptam egy vásárlás mellé.Szeretem a gyümölcsös virágos illatokat, nem rossz de valahogy nem fogott meg, olyan semmi különös.Amikor magamra fújom túl erős, aztán elég hamar eltünik szinte teljesen.Kipróbálni jó volt, de teljes kiszerelést nem fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 12.

racheldawes

2019. április 11.

Nemrég vettem meg a 100 ml-es változatot, és imádom! Friss, üde, visszafogott málnás illat, rajtam egész nap érződik. Az üvege is nagyon dekoratív, nőies. A kedvenc tavaszi-nyári illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Ronika83

2019. március 27.

Rajtam picit málnás, de nagyon kellemes főleg a melegebb hónapokban nagyon szeretem. Tartóssága közepesnek mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.