Jimmy Choo

Ár:   12 490-14 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 15.

Ár:   12 490-14 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: citrusok, bogyós gyümölcsök, málna, rózsa, szantálfa, pézsma

Ár: 8.000.-+posta , Eladó: Sehen
Állapot: 1-1fu hiánnyal 40ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalás után postazom
Ár: 900/1700 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost
Erika80

2019. október 26.

Szinte minden előttem említett jellemzővel egyetértek. Valóban üde, lenge, friss, lágy, nyárias, vidám. Nekem tetszenek az ilyen jellegű illatok (is). Viszont szerintem hamar bőrközelivé válik. Ok, jópár óra múltán is érezni haloványan a bőrön, de éppenhogycsak. Én szeretem ha ennél picit erőteljesebben illatozik. Most ezzel nem azt mondom, hogy a velem egy helyiségben lévők ájuljanak el tőle, annyira erős legyen, hanem ha legalább pár centire érződik a bőrömtől és nem cseng le olyan hamar. Egyébként nagyon tetszik nekem ez a parfüm. A fent felsorolt összetevők mindegyike kellemesesen és egységet alkotva érződnek ki az illatból. Fincsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Momiji

2019. szeptember 5.

Az üvegből mikor először éreztem, nem ragadott meg különösebben...na de rajtam! Hihetetlenül finom gyümölcsös könnyed, vidám illat. :) És rendkívül tartós is!
Tegnap délután használtam, azóta fürödtem stb, és még ma is érezni a bőrömön. Szerintem nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

Ahogyan sokan írták előttem, semmi nincs ami megfogjon benne olyannyira, hogy azóta sem fújtam ki a maradékot.
Jimmy Choo ide vagy oda, nekem üres illat, a nagybetűs nevével együtt.
Eleve nem vonzódom a virágos illatok után mert mindig a légfrissítők jutnak eszembe róluk, de persze sok emberen jól mutatnak, rajtam nem.
Nekem ő nem tartós, túl könnyed, nem egy különleges parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Jimmy Choo ide vagy oda, nekem üres illat, a nagybetűs nevével együtt.
Nekem ő nem tartós, túl könnyed, nem egy különleges parfüm.

izabella73

2019. május 12.

Illatmintát kaptam egy vásárlás mellé.Szeretem a gyümölcsös virágos illatokat, nem rossz de valahogy nem fogott meg, olyan semmi különös.Amikor magamra fújom túl erős, aztán elég hamar eltünik szinte teljesen.Kipróbálni jó volt, de teljes kiszerelést nem fogok venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 12.

racheldawes

2019. április 11.

Nemrég vettem meg a 100 ml-es változatot, és imádom! Friss, üde, visszafogott málnás illat, rajtam egész nap érződik. Az üvege is nagyon dekoratív, nőies. A kedvenc tavaszi-nyári illatom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Ronika83

2019. március 27.

Rajtam picit málnás, de nagyon kellemes főleg a melegebb hónapokban nagyon szeretem. Tartóssága közepesnek mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

BijouScott

2019. március 25.

Volt egy nagy szerelmem, ő imádta rajtam, én pedig mégjobban magamon. Inkább gyümölcsös, de azért halványan rózsás, a citrusoktól friss nyitányú, a leszáradása viszont nagy bánatomra vattacukros.. A számomra borzasztó végjátéka (ízlések és pofonok), az alig pár órás tartóssága, és a testpermet tartóssághoz viszonyítva magas ára miatt le kell vonjak egy csillagot, pedig nagy kedvenceim egyike az egyszerűsége és könnyűsége ellenére - vagy éppen azért, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

dorika7619

2019. március 14.

Kedvencem. Rájöttem, hogy minden bejön ami málnás, elég tartós illat. Jobb kedvre derít, fiatalos tavaszi-nyári illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Maknae

2018. október 22.

Finomnak finom, de nekem valahogy kislányos. Ha gazdag szülő lennék, és el akarnám kényeztetni a csemetémet, ezt venném meg neki. Kellemes amúgy, de szerintem nem vonzó egy érett nőn. Kiskorúaknak 5 csillagos lenne. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Szilvoci

2018. október 17.

Igazi nyári illat. Finom gyümölcsös, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Igazi nyári illat. Finom gyümölcsös, közepesen tartós.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.