Jimmy Choo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 4.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegyek: szilva, licsi, grapefruit

Szívjegy: kunkor

Alapjegyek: benzoin, szantálfa, tonkabab

Kommentelo

2020. január 27.

Nekem egy nagyon kedves ismerősöm dolgozik itt nálunk a Kecskeméti Douglas-ben és Ő ajánlotta. Először mikor papírra fújva próbáltuk, azt gondoltam ez nem lesz egy tartós illat, de mégis tetszett. Abban maradtunk, hogy befúj vele reggel és teszteljem mennyire tartós, mennyire tetszik stb. Rajtam teljesen tartós volt másnap estig, így kérdés sem volt, hogy visszamegyek és megveszem. Ígyis lett, 40ml-et vettem 1 hete és nagyon szeretjük egymást. Csak ajánlani tudom, akik kellemes, tartós illatot keresnek egy megbízható márkától.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Aria249

2020. január 4.

Egyik ismerősöm említette ezt az illatot és áradozott róla, hogy mennyire nagyon jó, így bementem egy drogériába megszagolni. Nekem azonnal szerelem lett. Imádtam. Szexi, nőies, titokzatos, kicsit füstös. Miután magamra fújtam megkérdeztem pár ismerőst, hogy szerintük milyen ez az illat. A párom eleinte azt mondta nem tudja eldönteni, aztán hogy szexi. A testvérem szerint "gazdag nő" illat. 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

vkata96

2019. november 29.

Nekem nagyon tetszik ez az illat, szeretem télen az ilyen melegebb, édes illatokat. És nem vagyok "elvetemült cipőrajongó", hanem egyszerűen szeretem az töményebb, testes illatokat, szerintem nem jellegtelen. Az üvege egyébként szerintem is elég giccses, de nem zavar különösképpen. Tartóssága nagyon jó, nap végén is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

stylo

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 13.

Jellegtelen, unalmas, semmilyen. Nem ertem, hogy egyaltalan miert es milyen korulmenyek kozott keletkezett ez az illat. Foleg azt, h minek. Kinek? Es ezert ki ad ki barmekkora osszeget? Nem hogy sokat vagy keveset, hanem hogy egyaltalan? Az uveg is rusnya. Vasarlas melle kapott mintam van, a kocsiban kifujtam a kezfejemre. Alig erezni, de amit lehet, az kifejezetten gyatra. Ez maximum egy elvetemult ciporajongo erdeklodeset keltheti fel, bar aki 500tol 2000 dolcsiig kolt nehanapjan egy-ket topankara, egeszen biztos vagyok benne, hogy nem ezt a parfumot fogja hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Bár ráférne, de nem én leszek az, aki felpontozza ezt az illatot, amiből mintát kaptam, így tesztelhettem. Tömény édesség, nyáron el sem tudom képzelni, hogy bárkin jól állna. Viszont amennyire tömény, annyira illékony is, botrányosan nem tart semeddig, így nagy veszélyt nem jelent a környezetünkre.
Ember legyen a talpán, aki csukott szemmel meg tudná mondani, hogy mit is illatolt, annyira jellegtelen, tizenkettő egy tucat kategória.
De hogy valami pozitívat is mondjak, a lila üvege szerintem illik ehhez az illathoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

_-Mia-_

2019. február 27.

Kifujaskor es az azt követö oraban mennyei. aztan egy oran belül visszahuzodik, es kb 4 ora mulva nyom nelkül eltünik rolam. szerettem volna szeretni, de azt hiszem ö nem szeret engem.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Anett0721

2019. január 22.

Nos, rajtam egy az egyben Avon - Far away Rebel!! Ami nem baj mert szeretem azt is, viszont nem tartós. Ő meg igen. Szóval tetszetős, fincsi édes-fűszeres őszi illat. Jegyeztem. (őszi vásárlásra)
Upd.: leszáradása rajtam Nina Ricci - Nina almás alapillata. Oké hogy nincs benne alma, rajtam megis pontosan olyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

Timi8

2019. január 16.

Update: A benzoin-os jegy miatt én is Prada Candy-snek érzem. Nem kell tőle megijedni, nem LVB-es, nem is vattacukros, sem nem gyermeteg, csak egyszerűen egy fincsi őszies illat és kész

Nekem nagyon bejött, igazán kellemes meglepetés.
Még mindìg az Illicit és a Flash a kedvenceim de ez az illat a sarkukban van! Őszre valò (lehet, télre már kevés lenne), édes-füstöskés és fűszeres. Külön öröm számomra, h.nem került bele pacsuli végre!!! Teljesen felismerhető amùgy az eredeti edp fűszeres karaktere is de lepuhìtva, elgyümölcsösìtve és pici füsttel hintve. Sztem párszor még kellene tesztelnem márcsak a tartòsság miatt is, de most ùgy érzem, tudna szerelem lenni. Jòlvan, ìgy tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Nekem nagyon bejött, igazán kellemes meglepetés.

Babooca

2019. január 15.

Először októberben teszteltem Ausztriában, egy drogéria friss teszteréből papírra fújva. Akkor nem éreztem semmit, nem vonzott, a csalódottságomnak hangot is adtam Páromnak. Aztán beledobtam elkeseredve a táskámba a teszter papírcsíkot és nem is vettem róla tudomást. Később a kezembe akadt, mikor az irataimért nyúltam és megéreztem egy finom fahéjas szilvás illatot. Megint tipikusan abba a hibába estem, hogy túl hamar ítéltem meg egy illatot, mert a különböző flankerei eddig más kategóriát képviseltek. Az eredeti Jimmy Choo Jimmy Choo után ez valóban nevezhető "lagymatag" és "gyengécske", copy illatnak, de mégis kitűnik a cukorkafelhőből. Mondom ezt én, akinek már végképp elege van a másolatok másolatából, az egymásra hajazó illatokból. Ez ugyan egy egyszerű, nem éppen Jimmy Choo vonalba beleillő illat, de mégis szerethető és finom. Az eleje kevésbé tetszik, mint a lecsengés, de idővel megszoktam, Az összetevőiből sok elemet külön is nagyon szeretek, de így egy orientális elegyet alkotva még inkább. November elsején meg is szereztem és azóta boldog tulajdonosa vagyok. Nem okoz fejfájást, nem lehet ráunni. Nekem szignatúra illatommá vált, nincs nap, hogy ne ezt kívánnám felfújni. Pedig alapvetően nem számít egy mesterműnek. Ez egy kifejezetten őszi, borongós időre való illat, rajtam a fagyos napokon nem jön ki a finom, édes fűszeressége, amitől olyan ellenállhatatlan. A tartóssága rajtam 5-6 óra, de a párnámon 2 nappal később is érzem. Az üvege elképesztően szép, igazi dísztárgy az üvegszekrényben. Valódi szerelem, csak idővel bontakozott ki. Bőrön teszteljétek, ne papíron, papíron semmi nem jön ki ebből a szépségből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

klau810614

2018. december 12.

Elsőre nem tetszett ,mást vártam tőle,jobbat,erősebbet Jimmysebbet!Már akkor tudtam ezt az illatot én már valahonnan ismerem.....
Fel is tettem eladásra de ma újra teszteltem és FINOM!Rájöttem mire hasonlít ,Prada Candy,az is finom de ez jobb ;) Marad ....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.