Jimmy Choo

Ár:   11 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: Berenice, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   11 390 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A Flash egy fehér virágos illat, pezsdítő, érzéki és provokatív karakterrel. Az illat friss, sziporkázó bevezetése rózsaborssal, mandarinnal és eperre nyit. Miután ezek a csillogó fejillatok elpárolognak, a szívillat erős, egzotikus fehér virágillatai kerülnek előtérbe: a tubarózsa illatát a jázmin és a fehér liliom gazdagítja, fefedve ezzel az illat mámorító, szexi jellegét.

Fő összetevők: rózsabors, eper, tubarózsa, jázmin, fehér liliom, napraforgó, fehér fák

Ár: 8000 Ft , Eladó: FruzsinaR
Állapot: 40/30 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Debrecenben személyesen is át lehet venni, vagy Packeta/foxpost a vevő terhére.
Fújós Jimmy Choo Flash
Ár: 4200Ft/10ml , Eladó: Chrissy
Állapot: ., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost, Packeta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

V.Timi

2024. március 1.

Erre a parfümre ismeretlenül esett a választás. Egy másik régi nagyon nagy kedvenc Zara parfüm (Sunday morning) (amit természetesen nem gyártanak már, mert jó volt) véleményei között ehhez hasonlították. Mivel 4/5 éve vadászok hasonló illatra, bele ugrottam. Felesleges volt. Nem hasonlít rá, Nekem nem is finom, édes, túl édes. A tartósságát nem vitatom, de nincs benne semmi különleges. Amolyan hétköznapi tini lány illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 1.

Honeyhair

2020. május 15.

Hogyhogy ezt még nem véleményeztem? Pedig hogy szeretem! Most is ez van rajtam. Talán öt éve ismerkedtem meg vele, egy Pixiboxban volt belőle minta, amit pár nap alatt az utolsó cseppig elhasználtam, és utána meg is vettem a teljes kiszerelést. Édes, cukrozott eperként indít, ami megadja a vidám alaphangulatot. Talán pont az eper miatt ez az illat nekem tavasszal és nyár elején "ízlik" a legjobban. Aztán "kivirágosodik", és egy igazán kellemes, nem mindennapi kompozíciót alkot. A jókedvet, a jó időt, a gondtalanságot társítom hozzá. És elképesztő, hogy milyen tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 15.

emitaylor23

2020. március 20.

Nagyon jó illat, pedig sokat nem vártam Choo ügyben, inkább a cipőiben flangálnék, mint az illataiban. Fincsi, komfortillat, persze itt sem kell nagy megfejtésekre számítani, de nekem jóleső volt, hogy fújtam és ott volt, tartós volt, kellemes volt, valóban amúgy az armani diamonds vonal, de azért
annál összetettebb, kifinomultabb, jóllehet én azt is bírtam. Négyes, abszolút!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 20.

annál összetettebb, kifinomultabb, jóllehet én azt is bírtam. Négyes, abszolút!

Timi8

2019. december 8.

Különleges parfüm. Soha semmihez nem tudtam igazán hasonlìtani, csak pròbáltam belőni az illat jategòriáját, hogy ùgy mègis... de most ennyi év távlatábòl talàn az E.Armani Diamonds-szal érzek nèmi párhuzamot. Nem ugyanolyan illat, de talán az a csapásvonal.

Update: Jelentem, újravettem!!!!! :))))
Jajj, velem nagyon szèpsègesen együttműködik!
2 fújàs bőven elèg, nagyon tartós! Ez az idő szupi hozzà! Nagyon-nagyon megszerettem! Megkapja az 5-öst!

Sztem ez jobban sikerült, mint a Jimmy Choo edt/edp verziòk, legalábbis rajtam! Nos, milyen is? Számomra édes, akácmézes, de nem mamisan hanem olyan vagány-csajosan, akár fekete bőrszerkòhoz, de egy nagyon alkalmi öltözethez is simán megy! Amùgy a Lanvin-nak van egy régi, talán Me nevű illata, én azzal érzem hasonlatosnak, de a Lanvin régiesebb, ez egyértelműen modernebb kivitel! Tőlem 4-es kap, mert nagyon tetszik, de nem szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Update: Jelentem, újravettem!!!!! :))))
Jajj, velem nagyon szèpsègesen együttműködik!

Ansi

2019. november 15.

1 éve használom.
Elég megosztó ez a parfüm. Valakinek vagy nagyon tetszik vagy abszolút semmi.
Szerintem különleges. Nagyon nem az a tipikus női illat, de egyáltalán nem is átlagos.
Rajtam tartós.
Pár óra után azért enyhül és olyan kellemesen édeskés lesz, mégis “friss”.
(Mikor megkaptam es bementem a munkahelyemre, 3 férfi kollegam jött oda es mondta h kovettek az illatot, 3 különböző részlegen dolgoznak, úgyhogy vicces volt :) )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 15.

1 éve használom.
Elég megosztó ez a parfüm. Valakinek vagy nagyon tetszik vagy abszolút semmi.
Rajtam tartós.
Pár óra után azért enyhül és olyan kellemesen édeskés lesz, mégis “friss”.

karaibrahimgil

2019. január 10.

Elképzeltem egy céges brainstormingot: vezessünk be még egy kiegészítőt, ami kifejezi a luxust, és lehet vele villogni a társaságban. Szerintem nem különösebben sikerült. Nem rossz az illat, csak közepes: "nem zavar, és nem kavar fel, mindenki boldogan élhet vele." (by Quimby) Egyáltalán nem kelt luxusérzetet, sima virágos-gyümölcsös illatkompozíció.
Már legalább 1 éve próbálok elfogyasztani belőle egy mintát, ezért sem hatott meg különösebben, hogy rákeresve azt olvastam, már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

Csillagporocska

2018. november 3.

Nagyon szerettem. Elegáns darab, nem ezt a sztorit szánnám mellé, de... 15 voltam, az első
barátomtól kaptam egy mintát, az autójukban találta, bontatlanul. Park, ezer éves padok, farmerdzsekis tinik, az első 'szerelem'. Ilyen körülmények közt adta át, nem egy Jimmy Choo reklám :)
Imádtam, nagyon spóroltam vele. Miután elfújtam, megtartottam az üveget. És most váltam meg tőle, enyhén még mindig éreztem az illatát, sok évvel később is imádatosnak tartom.
Frissítő, virágos illata volt, mégis, volt benne valami érett, nőies jegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Frissítő, virágos illata volt, mégis, volt benne valami érett, nőies jegy.

angelina69

Korcsoport: >54
2018. szeptember 19.

Nem vagyok tőle elalélva, de a maga nemében, a trendi illatok között szerintem nem rossz. Nem egy kiugró jelenség, mégis kellemes. Nem egyértelműen édes, csak édeskés. A kezdeti lágy, friss fűszeresség vált át ebbe az édeskés, picit fás illatba. Rajtam a végén kicsit bekeseredik, de nem zavaróan. Szerintem, akár négy évszakosnak is mondhatnám, bár lehet, hogy a kánikulát nem ugraná meg. Meglepetésemre visszafogott szillázs, ami úgy 3 óra elteltével eléggé bőrközeli lesz. A tartóssága átlagos. Tulajdonképpen az egész olyan átlagos... (nem leszólás, csak megállapítás). Nem zavaró, nem megbotránkoztató.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

FruzsinaR

2018. június 4.

Update: Kaptam egy üveggel a szülinapomra :) Továbbra is nagy a szerelem, de nem túl tartós, ebéd után újra kell fújnom. Ennek ellenére nem vonok le pontot, mert az illat nagyon illik hozzám.

Soha nem jutott eszembe Jimmy Choo parfümöket szaglászni, kb 2 hónappal ezelőtt még egyet sem ismertem. Valamiért mégis kipróbáltam a Flasht, és eszméletlenül finom illat. A rózsabors-eper kombó hihetetlenül jó. Egy kedves lánytól vettem egy pici mintát, és szeretnék majd egy teljes üveggel is. Tényleg nem gyártják már? Ha ez igaz, tényleg be kell spájzolni belőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Zsuzska79

2017. augusztus 2.

Vakon vásároltam. Vélemények alapján választottam. Az első fújásnál, mintha erős fahéj csapta volna meg az orrom. Pedig nincs is benne. Gondoltam úr Isten mi lesz ebből. :-)Tudtam, hogy nem mindennapi parfümöt választottam. Aztán nagyon kellemes édes illattá szelidült. Nem tömény, tartós illat. Már most szeretem, pedig csak néhány napja van a birtokomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Isoeugenol, Farnesol, Benzyl Salicylate, Eugenol
Színezékek: Acid Violet 43, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.