Jimmy Choo

Ár:   $65, $90 és $118   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dottir, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 4.

Ár:   $65, $90 és $118

Szívjegyek: vörös pókliliom, jázmin

Alapjegy: vanília

Fújósban Jimmy Choo I Want Choo EDP
Ár: 3200/10 ml frissen fújva eredeti parfümből , Eladó: Csokri
Állapot: Frissen fújt , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen vagy Keszthely , fizetés: Személyesen posta foxpost
Ár: 9900 , Eladó: andita11
Állapot: 3-4 alkalommal próbált , Helyszín: Szombathely , fizetés: Előre utalás vagy személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sz.Anita79

2022. augusztus 15.

Vakvásárlás volt és nem bántam meg!
Igazi átváltozóművész! Kifújáskor elég erőteljes gyümölcsös-alkoholos, de utána elkezd szelidülni virágos-édesebb irányba. Leszáradáskor valóban kissé pasis illat lesz belőle. Van pici hasonlóság a good girl-lel, de az rafináltabb illat.
Nagy hatósugarú, csíkhúzós, tartós illat! Még este is érezni lehet.

Update: végül eladtam, a leszáradásával nem tudtam megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Vakvásárlás volt és nem bántam meg!
Nagy hatósugarú, csíkhúzós, tartós illat! Még este is érezni lehet.

Update: végül eladtam, a leszáradásával nem tudtam megbarátkozni.

Csapoka

2022. július 28.

Őszintén semmi extra, az én szívemet nem melengeti meg. Finomnak finom, nem tagadom, de valahogy unalmasnak érzem, semmitmondónak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 28.

racheldawes

2022. június 16.

Hasonlóan az előző véleményekhez, én is a pozitív beszámolók hatására vettem meg, kis, 7,5 ml-es mintaként. Bennem is csalódást keltett, abban bíztam, hogy új kedvencre fogok lelni benne, és nyárra meg fogom vásárolni a 40 ml-es kiszerelést. Elsőre nekem nagyon szúrós, semmi könnyedséget nem találok benne, a gyümölcsös illatvilág sem hangsúlyos. Leszáradáskor már dominál a barack, de olyan pacsulis-púderes felhanggal, hogy összességében rajtam kissé "öregessé" válik. A tartóssága tényleg jó, főleg 20 fok alatt, felette már nem kiemelkedően. Elfújkálom, de örülök, hogy csak mintát rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

NinIM

2022. június 16.

Krémmániás vélemények alapján, és a parfümös csoportokba olvasott áradozások hatására megvettem, de csalódtam nekem egy olcsó dm-es parfüm érzését kelti, semmi extra nincs benne számomra, egy egyszerű édes illat. 😏 Tartóssága miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 16.

ddorcsii

2022. június 16.

Fú annyira vártam, hogy megszimatoljam mert mindenhol olyan jó vélemények vannak róla szinte már vakon megrendeltem, de mennyire jó, hogy nem így tettem :) igazából nem rossz de semmi különleges és egyedi, semmi kiemelkedő, sőt pici leszáradás után tipikus cukros, édes 1000 ből 1 ami most divatos sajna nekem ez NO :( annyira szeretnék valami különleges nyári illatot, valami össze nem téveszthetőt mással de azt érzem manapság nem gyártanak ilyet......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 16.

visiblydifferent

2022. június 7.

Nőies, izgalmas, kimondottan tartós illat, az én bőrömön nagyon jól működik, gyorsan megszerettem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 7.

Mandel

2022. május 5.

A Douglas kirakatában láttam egy táblán, de semmit nem tudtam a Jimmy Choo illatokról.
Mégis mivel 30 % kedvezmény volt rá, gondoltam letesztelem. Lágy, nőies, finom, virágos-gyümölcsös illat…. tettem még egy kört a környéken, közben szagolgatva a csuklómat… meghoztam a döntést, visszamegyek érte, mert csak 3 db volt.
Nagyon megkedveltem és igazán tartósan érzem saját magamon és a sálacskámon is.
Örülök neki, szeretem 🥰.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 5.

Nagyon megkedveltem és igazán tartósan érzem saját magamon és a sálacskámon is.
Örülök neki, szeretem 🥰.

Vaslady

2022. április 10.

2022. 02.27
Talán 2 vagy 3 Jimmy illatot próbáltam ki, és egyik sem tetszett.
Ezért teljesen leszámoltam a márkával, és azóta, pár éve nem teszteltem tőlük semelyik illatukat sem.
A Marionaudban voltam ma, és megláttam ezt az üveget, és eszembe jutott, hogy a helyi parfumeriában népszerű illat, na hát próbáljuk ki, hátha....
Szóval kicsi reménnyel nyúltam érte, és annál jobban meglepődtem.
Papircsíkra fújás, maszk le, illatolás....
Az első gondolatok :hm, milyen fiatalos, és nagyon nőies illat.
Van benne valami ami nagyon tetszik.
Semmi szúrósság, semmi idegesítő mellék zönge.
Csak barackos jázmin, frissesség, gyümölcsös illat.
Tavaszi de inkább nyári finomság.
Fragrantican a good girlhoz hasonlítják, nekem nem szembe tűnő.
Tartósságról csak jót tudok írni.
Be fogom szerezni, kedves, szerethető illat ❤️
2022. 04. 9
Tegnap sikerült vennem, 50ml változatot a parfümériában ❤️. Volt 10 eurós kupónom, úgyhogy kicsit barátibb lett az ára, és kaptam hozzá arany színű pénztárcát és 10ml utazó kis parfümöt.
Jöhet a nyár 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 10.

2022. 02.27
Talán 2 vagy 3 Jimmy illatot próbáltam ki, és egyik sem tetszett.
Szóval kicsi reménnyel nyúltam érte, és annál jobban meglepődtem.
Papircsíkra fújás, maszk le, illatolás....
Az első gondolatok :hm, milyen fiatalos, és nagyon nőies illat.
Van benne valami ami nagyon tetszik.
Semmi szúrósság, semmi idegesítő mellék zönge.
Csak barackos jázmin, frissesség, gyümölcsös illat.
Tavaszi de inkább nyári finomság.
Fragrantican a good girlhoz hasonlítják, nekem nem szembe tűnő.
Tartósságról csak jót tudok írni.
Be fogom szerezni, kedves, szerethető illat ❤️
2022. 04. 9
Jöhet a nyár 😊

dkitti87

2021. november 13.

Imádom, elsőre nagyon citrusos de aztán valami csoda az illata. Ez lett a kedvencem most, jön is egy a Télapótol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 13.

hajkedvelo

2021. október 28.

Nagy szerelem ez a parfüm, csodás virágos-gyümölcsös illat, nem a legegyedibb a világon de nem is a basic vaníliás kategória. Sokáig érződik rajtam, sokan is dicsérték :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)