Jo Malone

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   19 800 Ft és 39 300 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml

Virágos-gyümölcsös illat, Fabrice Pellegrin munkája.

Illatjegyei: grapefruit, virágos jegyek, vetiver, cédrus, feketeszeder, babérlevél

silence

2020. július 18.

Szintén Douglas-os vakvásárlás, a Wood Sage & Sea Salt-al együtt vettem.
Hűűűű, ez is nagy nyári kedvenc lesz, már most, első használatkor érzem!
Harsogóan friss, grapefruitos - citrusos szeder, abszolút nem édesedik később se, végig egy hűsítő, tengervizes feelinget kapunk tőle.
Idén amúgy is odavagyok a szedres illatokért, nyár elején megvettem a Shay & Blue Blackberry Woods-át is, mégsem érzem azt, hogy sok lenne már a 2 szedres illat itthon, tökéletesen kiegészíti egyik a másikat.
A Shay & Blue szedrese szintén nagyon pezsdítő és hűsítő, imádom őt is, de míg ő édeskés-fás-szedres és talán kicsit élénkebb, addig ez a Jo Malone virágosan-szedres, talán kicsit könnyedebb és puhább...
Ismét csak a tartósságát hiányolom, de ugye EDC révén ne várjunk többet tőle, egy gyors frissítésre mindig van idő a nap folyamán!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

Szintén Douglas-os vakvásárlás, a Wood Sage & Sea Salt-al együtt vettem.
Hűűűű, ez is nagy nyári kedvenc lesz, már most, első használatkor érzem!

bettina.tarin

2020. április 11.

Babér és friss citrus illat, jó időben tökéletes, de sajnos pár óra múlva újra kell fújni, nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Iminbeauty

2019. november 18.

Én a forgalomból kivont Gucci II-t keresvén találtam erre az illatra ajánlás útján. Nincs okom panaszra, egy nagyon minőségi és kellemes illat. Nálam csupán azért nem kap 5 csillagot mert egy nagyon picit extrát hiányolok, de ha valaki szereti a black berry illatot akkor nem fog csalódni. Elragadó és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Heloise

2019. február 2.

Gyönyörű dobozokban, letisztult, szemet gyönyörködtető üvegcsékben már 80 féle illatban árulják az Estée Lauder leányvállalataként a Jo Malone-okat, Londoni központtal. Nem olcsó márkáról van szó, luxus termékeknek minősülnek a testápolóikkal és illatgyertyáikkal együtt és attól függetlenül hogy cologne töménységűek, népszerűségük töretlen.
Nekem egy kedves Krémmániástól sikerült szereznem egy nagy üveggel ebből a feketeribizli & babér illatból, ami teljes mértékben nyári kánikula illat. Friss de mégsem túl citrusos, nem is édesen gyümölcsös, inkább fanyarul frissít egy tikkasztó nyári napon. A reklámja tipikusan angol, imádom a kis vöröshajú kislányt ahogy tenyerében szorongatja azt a sok feketeribizlit és babérlevelet. A márka nagy újítása, hogy az illatok párosítására ad ötleteket és tanácsokat, tehát itt kifejezetten ajánlott, hogy beszerezve két összeillő kölnivizet egymásra fújva alkothatunk újabb és újabb illatélményeket.
Mióta már itthon is kaphatóak sikerült megismernem elég sok illatot közülük, és határozottan kijelenthetem, hogy a Pomegranate Noir mellett ez a legjobban sikerült JM alkotás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Burya

2018. június 3.

A kedvenc Jo Malone illatom. És a kedvenc szedres illatom is egyben, mert VÉGRE VALAHÁRA nem édes benne a szeder. Túlzás nélkül mondom, hogy eddig az összes erdei gyümölcsös, szedres illat édes volt, vaníliával és cukorral megspékelve, amitől a világból kiszaladok, és még amiben felfedezhető volt is a gyümölcsre jellemzőm fanyarság, abban is annyi cukor volt, hogy olyan érzésem volt, mintha tömény szederszörpöt nyalogatnék. Egyszóval köze sem volt a valódi gyümölcshöz. Ez viszont! Hát ez kéremszépen maga a szeder, frissen szedve egy hűvös, árnyékos erdei út mentén, még az erdei növények zöld illata is ott van benne (ez lenne a babér?), a cédrustól és vetivertől pont kellően fás, a grapefruit is épp csak annyira van jelen, hogy ne legyen túl citrusos és savas, csak a szederre jellemző természetes fanyarságot emeli ki. Ezt az illatot rétegezni szerintem felér egy bűncselekménnyel. :D Tökéletes. Biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

hennniii

2018. április 20.

EZ AZ ILLAT, így nagybetűvel!!! Isteni, gyümölcsös, friss, van benne kis szőlő is, amit mostanában jobban érzek magamon, de imádom. Nem lehet mellényúlni ezzel, nem csodálom, hogy az egyik bestseller a márkánál! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

svekits

2017. október 2.

Mikor már mintát vettem belőle is nagyon tetszett, aztán megkaptam szülinapomra. Abszolút az egyik kedvenc parfümömnek tartom, édes, de nem fullasztó, enyhén fanyar, nem túl gyümölcsös, frissítő illat, nem ismerek ehhez hasonló parfümöt, bár nem vagyok nagy parfümös :D
Elég nyárias illat, de én olyankor jobban szeretem a citrusosabb parfümöket, én pl most szeretem nagyon ezt használni. Elég tömény, hosszan tartó illat, és mindenki dicséri rajtam, érdemes legalább mintát próbálni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.