Jo Malone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

Megjelenés éve: 2018

Illatösszetevők: lonc, rózsa, davana, moha

Ár: 10000+pk , Eladó: Zdorci
Állapot: Kétszer-háromszor próbált, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin

Zdorci

2020. május 31.

Tényleg van benne valami Chanel-es, Dior-os elegancia. Jo Malone illatokhoz képest nagyon tartós is. Én a rózsát személy szerint nem érzem ki belőle csak a loncot és a Davana - t. Szerintem nagyon szép tavaszi illat, de igazából négy évszakosnak is el tudom képzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

Melpa

2019. október 8.

Imádom ezt a parfümöt, minden életszakaszában nagyon tetszik magamon. Tényleg rendkívül tartós is. Csatlakozva az előttem szólóhoz, valóban minden-kompatibilis drogéria illat kb, de én már olyan régóta vágytam erre, hisz amikor elmegyek egy drogéria előtt, nem győzöm letüdőzni azt a csodás illat áradatot. Végre megvan üvegbe zárva, hahahaha

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

laracroft

2019. május 5.

Úgy jövök megvédeni ezt a parfümöt, hogy közben egyet is kell értenem az előttem szólóval. Csak épp szerintem nem fodrászat, hanem drogéria illat, de nem pejoratív értelemben véve. Fragin egy Chanelhez hasonlítják, nekem inkább enyhe Dior-utóérzetet hoz a leszáradásában. Olyan megfoghatatlan, abszolút nem egyedi, de elegáns, virágos, szerintem iroda-kompatibilis, sőt, igazából mindennel kompatibilis, mértékkel alkalmazva senki orrát nem fogja bántani. Jo Malone-hoz képest erős hatósugarú, kivételesen tartós darab, és bár ezeket a parfümöket nyíltan gyártják faék egyszerűségűre, hogy kedvére rétegezze az ember a különböző verziókat és kikeverje a saját kedvencét (vásárlásösztönzés khm, khm), a Honeysuckle & Davana önmagában is teljes értékű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

szeliger

2018. október 9.

Haj, de nagyon édes illat! Kifújáskor tömény lonc, leszáradásában pedig klasszikus fodrászat illat, ahol keveredik a sokfajta sampon, ápoló illata a dauervíz kissé szúrós szagával. Nagyon nem jó viselni, rajtam botrányosan viselkedik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate