Jo Malone

Ár:   31 600 Ft és 46 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 24.

Ár:   31 600 Ft és 46 990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Jo Malone márkabolt

"Gazdag, kézzel betakarított namíbiai mirha fa nedű, meleg mandulával és a tonka bab buja vanília jegyeivel keverve."

Fújós Jo Malone Myrrh & Tonka Intense
Ár: 2.5 ml/3.500 Ft, 5 ml /6.000 Ft, 10 ml / 11.000 Ftplusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: Új, fújósok eladók , Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után posta vagy Foxpost, Budapesten személyes átvétel a 13.kerületben
ÜVEGÉBEN Jo Malone Myrrh & Tonka Intense
Ár: 30.000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 50 ml/38 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után posta vagy Foxpost, Budapesten személyes átvétel

majalino

2024. április 22.

Imadom, nem tudok betelni az illattal.
Sajnos 4*-ot kell adnom, mert rajtam nem eleg tartos. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Imadom, nem tudok betelni az illattal.
Sajnos 4*-ot kell adnom, mert rajtam nem eleg tartos. :(

KataD

Korcsoport: >54
2023. július 29.

Nyilván kánikulában kell ráfüggeni a tömjén-mirha-füstölő összetevőjű parfümökre :-) A fokozatok, gondolom, ismerősek: a 2 milis kóstoló után a travel size, aztán álmatlan forgolódások után a 100 milis kiszerelés megrendelése, izgatott várakozás, majd reggel-este, munkába-randira, esőben-dögletes melegben csakis ez a Malone illat. Mindez úgy, hogy az uniszex illatok általában férfiassá fordulnak rajtam a leszáradáskor, ezért kerülöm őket. Ez a szépség az induló friss levendulával, a csodásan kibontakozó mirhával és az egészet alápárnázó, gazdag tonkával egy különleges, nagyon elegánsan megkomponált illat, van egy átszellemült, hűvösen lágy, nem evilági aurája. Semmi bujaságot nem érzékelek benne. A levendula elcsendesedése után már nem változik sokat, estig kitart hűségesen. Nekem egy új világot nyitott az illatok birodalmában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. július 29.

Abidel

2023. április 1.

A Jo Malone illatok 80%-át már leteszteltem. Jelenleg 4 illatom van tőle. Számomra ez az illat a legcsodásabb az összes közül. Először egy erős, füstös tonkával indított rajtam, amitől megijedtem, mert egyenesen taszított. Abban a pillanatban bántam, hogy ennyi pénzt kiadtam érte! Gyors fel is tettem eladásra. Majd fél óra múlva…..te jó ég! Ez valami csoda! Egy puha, melengető, púderes illattá vált rajtam. Rohantam leszedni a hirdetést. 🤭 azóta nagy a szerelem. Én mandulát nem érzek magamon és édes, sziruposnak semmiképp nem mondanám. Tényleg egy bújós, nyugtató hatású illat. Rajtam 6-7 órát is bír. Tartósságára panaszom nincs. Ami nagyon megfogott benne, hogy emlékeztet régi, kedvenc és már nem gyártott parfümömre, a Givenchy Very Irresistible Sensual-ra. Az illatjegyek alapján egy sem közös bennük, de valahogy ő rá emlékeztet egy finomabb, lágyabb kiadásban. Uniszex-nek írják, de én férfin nem tudom elképzelni. Kémia függő. Rajtam abszolút nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 1.

chrsss

2022. augusztus 30.

Jöttem felpontozni, mert az utóbbi években számomra ennél szebb, kifinomultabb illattal nem találkoztam. Egy ideje nagyon rá vagyok kattanva az unisex illatokra, és ebben a kategóriában (is) ez valami csoda. Sejtelmes, gazdag, telt illata van, nem tucatillat, és rajtam elég tartós is, szóval imádat, tíz csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 30.

fannifantasztik

2022. április 1.

Ha egy szóval kellene jellemeznem, akkor azt mondanám, hogy ez az illat sejtelmes. Különleges, nem az az illat, amit minden második emberen megérez az ember. Tartós és sok dícséretet kap, amikor rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

RekaKrem

2021. december 18.

Nagyon különleges. fűszeres, rajtam lleginkább a Hypnoric Poison-ra emlékeztet, de picit szárazabb, niche kategòriában. Nagyon tartòs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 18.

Reddiamond

2021. október 7.

A papircsíkon nagyon előkelő illat, citrusos beütéssel alapvetően édes, fűszeres. A csuklómonra fújva rögtön azt éreztem, mintha valami teli dohányzott helyiségbe léptem volna be. Kis idő elteltével ez az benyomás csökkent, de nem győzött meg..édeskés, füstös, öreges illat... Mivel ezek unisex illatok, lehet férfiakon élvezhetőbb hatást kelt... Tegnap este kb 7 ó körül fújtam magamra, azóta csak víz érte a területet s még mindig érződik. Kizárt, hogy ezért valaha pénzt adjak saját részre. Mivel férfin nem próbáltam, így női oldalról értékelem, a tartóssága miatt kap 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 7.

Luna1024

2021. szeptember 21.

Ha lenne egy toplistám "mindenkinek tetszik, csak nekem nem" illatokból, ez állna az első helyen. :D Sok külföldi parfümös csatornát követek Youtube-on, és azt vettem észre, hogy nagyon szeretik ezt az illatot, sokszor szerepel "legtöbbet dicsért" listákban, és állítólag Jo Malone többbi illatánál tartósabb, intenzívebb. Átolvastam a Fragrantica véleményeket is, és szinte senkit nem találtam, aki igazán negatívan írt volna róla!

Hogy a lényegre térjek: nekem mégse jött be. Picit édeskés (de semmiképp sem szirupos és nem gourmand!), inkább őszies-télies illat. Nagyon érezni a mirhát és a mandulát, utóbbi szokás szerint olyan fura poros-púderes hatást kelt a bőrömön, amit nem kedvelek. Azt hiszem, ez a fő problémám: hiába vaníliás illat, mindig az jut eszembe, hogy amolyan "old-school" vanília... Ezt nem feltétlenül negatív értelemben mondom, csak én másfajta vaníliákat preferálok. Nem szeretem és soha nem is szoktam illatokat életkorhoz kötni, de ezt ahányszor viselem, úgy érzem, mintha kapásból 10-15 évet dobna rám. Nem az illat hibája, valakin biztosan szép és megdicsérik, de hogy nem rajtam, az biztos. Furcsa érzés viselni, nem komfortos, örülök, hogy csak 5 ml-s fújóst vettem. Lehetséges, hogy jobban értékelném, ha egy szobának, vagy valamilyen üzletnek lenne ilyen illata, minthogy magamon viseljem.

Érezni picit a levendulát is, de nem főszerepben. Meleg, puha illat, de nem kedves, hívogató, bekuckózós, inkább elegáns és kifinomult. Mély és balzsamos, mégis valahogy légies, tipikus Jo Malone: nekem nem elég intenzív, nincs elég súlya. Ez a másik problémám vele: a fekete üveges "Intense" kollekció tagja, felcsigáztak a vélemények, miszerint erőteljesebb, mint a márka többi illata, mégis alig 3-4 órát tart rajtam, azt se túl nagy hatósugárral... Csalódás. :(

Utolsó reményem a Velvet Rose & Oud, nagyon szeretném végre megfejteni, miért olyan népszerű ez a márka, de ha az se fog tetszeni, akkor szerintem abbahagyom a velük való ismerkedést, mert vagy 5-6 illatukat próbáltam már, és mindegyik vagy tökéletesen jellegtelen volt, vagy szimplán nem tetszett, szóval... Nem vagyok hasraesve eddig.

Azt viszont muszáj megjegyeznem, hogy ha valakinek tetszik a Myrrh & Tonka, az jól jár vele, mert tényleg egyedi illat, hiába emlegetik sokat külföldi fórumokon, itthon még soha, senkin nem éreztem...!

(Van másolata is, Myrrh & Bean néven, de azt nem próbáltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

(Van másolata is, Myrrh & Bean néven, de azt nem próbáltam.)

Gesoo

2019. november 4.

Nagyon édes, csak télire tudom elképzelni és csak óvatosan használva. Elképesztően erős és tonkás. Nekem túlságosan is,de ismerőseimnek nagyon tetszett. Talán szórakozóhelyre vagy kültéri programhoz és picit elegánsabb öltözékhez tudnám hordani. Ha magadra fújod órákig csak azt fogod érezni. Egyáltalán nem tucat illat, elég kevés emberen éreztem valaha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Geraniol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.