Jo Malone

Ár:   16 000 Ft és 33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shelby, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 4.

Ár:   16 000 Ft és 33 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   külföld

Megjelenés éve: 2001

Illatösszetevők: citrom, menta, ibolya levél, bolgár rózsa, méhviasz

Jo Malone Red Roses
Ár: 15.000,- Ft MPL házhozszállítással vagy Foxposttal együtt , Eladó: gerbaud
Állapot: 100 ml-ből a képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki előreutalással, MPL házhozszállítással vagy Foxposttal
Jo Malone - Red Roses Cologne luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 2700, 10ml = 5000 Ft Ft
Ár: 2700 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

herakut

2019. december 23.

Számomra szerelem ez az illat, imádom a rózsa illatát, és ez valami hihetetlen finom! 😍 Megosztóak a vélemények nagyon, van akinek nagyon bejön ez a tömény rózsa, van akinek egyáltalán nem. Én azt mondom, hogy mindenki próbálja ki magán először és úgy biztos el tudja dönteni, hogy neki tetszik az illat, avagy sem. Amúgy nagyon tartós, én mikor csak kipróbáltam vétel előtt, egy reggelen a csuklómra, akkor estig éreztem még magamon, de mindenkinél máshogy marad meg a tartóssága, mint ahogy az illat sem ugyanolyan 2 különböző emberen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Parfuwoman

2019. március 22.

Ha valakinek tetszik ez az illat,tudom neki ajánlani a Lush Rose Jam illatát,rajtam 95%-os az egyezés,az ára pedig jóval kedvezőbb . Azt se tudtam megszokni ,el is adtam.Nekem van egy bizonyos szúrós mellékillata ennek is,amit sok parfümben érzek ,zavaró ,nem tudom megszokni és idegesít . Talán a méhviasz lehet a ludas? Mintha egy nektáros illat lenne,de zavar. Na mindegy .
Viszont ezt a parfümöt nem fogom lepontozni,végre egy tartós illat a márkától ! Ezt én nagyon értékelem . Egy fújás 10 óra +,ami szuper . Csak ezért a 4*,amúgy 3 lenne ,mert nem rossz illat,feminin,de nem elcsépelt ,hogy magamon nem tetszik,az az én bajom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 22.

pagangoddess

2018. augusztus 3.

Sajnos nagyon, nagyon nem! Fullasztó rózsaillat ami talán a 70-es években jól állt volna egy 80+ dámának... Alig győztem lemosni magamról, párom ki is dobatta velem, még szerencse, hogy potom pénzért jutottam egy félig teli üveghez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

tillisilli

2017. szeptember 26.

Régóta kerestem egy tiszta és friss rózsaillatot, valami olyasmit, ami anno a Tea Rose olaj volt a Body Shop-tól, amit megszüntettek.
Shelby (a termék feltöltője) révén tudtam venni egy 10ml-es mintát, hogy kipróbálhassam a Red Roses-t, amivel addig csak átfutóban találkoztam repteeken.
Abszolút meggyőzött, nemsokára meg is vettem a 30ml-es verziót. Ugyan itt 5 illatösszetevő is fel van sorolva, én csak a tiszta, friss rózsát érzem. Kb locsolható, tartóssága közepes (ahhoz képest, hogy cologne elég hosszan tart), mindennapi használatra tiszta rózsa. És életemben először egy idegen megszóltított a parfümöm miatt (egy néni) és kérte, hogy áruljam el, mi ez rajtam, mert nagyon tetszik neki.
PS. megszaglásztam a Stella EDP-t amire itt egy kartárs hivatkozik, szerintem nem hasonlít, abban alig éreztem rózsát ehhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

HDR

2017. április 1.

Maga az illat egy az egyben Stella edp, csak erezni a minosegi kulonbseget. Ennek az illatazonossagon tul eteri tisztasaga is van, mintha tenyleg a viragot illatolnam teljes valojaban. Kristalytiszta, friss, zamatos. Most ertem, hogy mi a kulonbseg a niche es a "sima" parfumok kozott. Tenyleg elhiszem, hogyha illóolajokbol keszult es nem szintetikus ebbol-abbol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Linalool, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Eugenol, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol