Joanna

Ár:   519 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: timity, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 14.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, sérült hajra. Értékes argánolajjal gazdagítva, melytől fényes, egészséges lesz a haj. Regenrálja a sérült részeket.

Kiszerelés: 200 ml

Jelizz

2017. július 9.

Kellet S.O.S. ben valami pici kis sampon potlas 😀 nem volt draga,jo az illata . Olyan mint egy masik sampon puha lesz a hajam. Viszont... viszketek tole ,korpasodok es gyorsabban zsirosodik a haja. Nem hasznaltam sokszor ,de nem fogom elhasznalni. Akkor mar inkabb veszek egy dragabb sampont amit szeret a hajam. 😢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Annabelle

2016. március 4.

Néha ha az euro family-be járok megveszem ezt a sampont,évente 2-3 alkalommal. Ahhoz tökéletes hogy a fejbőröm/hajam ne szokjon hozzá. Hosszabb ideig nem is tudnám használni. Szerintem jó kis termék,nem irritál,jól habzik. Részemről rendben. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

lubi

2014. július 2.

Annyira nem győzött meg ez a sampon, de a balzsamja sem. Teljesen átlagos sampon, és a puha érzet még balzsam használat után is elmaradt. Helyette száraz, seprűs haj. A hajam vékony szálú, nagyon hamar zsírosodik. (mellesleg a zsírosodást nem késleltette, felül zsíros, alul seprű, egy álom :D ) Nem hinném, hogy újra veszem, de nagyon lepontozni sem szeretném, mert valószínű az én hajtípusomra ez nem jó, másnak attól még lehet az, és mint a véleményekből látszik, van akinek bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Kimi

2014. március 9.

Mióta ezt a sampont és balzsamot +hajvégápoló szérumot használom nagyon megerősödött a hajam. Vékony szálúból vastagszálú lett. Csak ámulok és bámulok az eredmény láttán.
Update: Minél többször használtam annál rosszabb lett. Hajmosás után pár órával már zsírosodott a hajam, az illata nagyon sok és a fésülés is kín szenvedés lett. Ráadásul mivel nem tartalmaz tartósítószert hamarosan megromlik holott még szinte az egész flakon tele van..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

Floraa

2013. október 11.

Nagyon nagyon szeretem! Tetszik az illata, szép fényes tőle a hajam, és mintha egyenesebbre is tudnám szárítani a hajam mióta ezt használom. Az összetevői viszont nem ezek amik itt vannak, szerintem is össze lett cserélve a balzsaméval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

kamillatea

2013. szeptember 21.

Tulajdonképpen találomra, az ígéretes névtől és az alacsony ártól elvarázsolva vettem le a polcról tegnap délután, és estére már ki is próbáltam. Kellemes élmény volt a hajmosás, kiválóan habzik, az állagát leginkább úgy tudnám meghatározni, hogy olajos-krémes. Balzsamot nem használtam utána, de a hajam tapintása nem is indokolná balzsam vagy pakolás felvitelét - annyira puha, selymes lett ettől a sampontól! A fejbőröm sem viszket, pedig ha valakinek problémás fejbőre van, akkor az az enyém. Nincs miért pontot levonnom, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.