Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: nagy.nikike, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolók

Makino

2017. június 19.

Ajándékba kaptam és nekem nagyon tetszik, hogy miután bekenem magam vele még érezni a bőrömön a cappucinós illatot. Párom is imádja, gyakran keni be vele a hátamat. Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, de az én bőröm nem bírja, ha hetente 2 alkalomnál többször kenem be vele, mert pattanásos leszek, habár a hátam szinte minden testápolótól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

JudithBeauty

2016. december 12.

Ajándékba kaptam a testvajat és a fürdőolajat szett formájában. Pontosabban szerintem ez nem testvaj, csak testápoló. Én zsírosabb, sűrűbb krémre számítottam, és az illata is eléggé émelyítő. Felkenés után az illata a bőrömön átvált kesernyés, mű illatra, és nem is hidratál. Sajnos csalódás a fürdőolajhoz képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

soosrekasag

2016. június 14.

mű az illata. nem ragad, de nem is hidratál. még "testápolósan" se, nemhogy "testvajasan". folyik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

ancsirigo

2016. január 29.

Háát.. A fürdőolaja után jobb illatra számítottam, ennek egy kicsit műanyagosra sikeredett. Híg állagú, de kiadós kence.
A kedvenc testápolómat Ő sem übereli, de egészen jól hidratál, rövid időn belül a műanyagos mellékzönge elillan, hosszan megmarad utána a fincsi kávéillat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

cicafun

2015. december 7.

Testvajnak nem nevezném, annál sokkal hígabb állagú de egész kellemes textúrája van. Egész jól hidratál de télen nálam jobban bejönnek az igazi testvaj állagú termékek. Könnyedén beszívódik a bőrbe, és nem hagy zsíros érzetet maga után. Az illata nagyon hasonlít a tusfürdőjéhez ha egymás után használom őket sokáig érezhető a kellemes kávé illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Mossyka

2015. július 31.

Barátnőmtől kaptam szülinapomra, tudja, hogy kávéfüggő vagyok. :D Az illata szolid, de ugyanakkor nagyon fincsi igazi tejes kávés. Az állaga inkább hígabb, de egy kis adag is elég belőle. Egyáltalán nem ragad és tényleg isteni pihe-puha bőrt hagy maga után. Ha elfogy szinte biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 31.

nagy.nikike

2014. július 7.

Ma kaptam páromtól a Tescoban találtunk rá, az ára nem volt vészes.Nagyon finom kávé illatú, az állaga nem túl sűrű viszont kiadósnak tűnik. Mivel még nem használtam nem tudom mennyire hidratál. El szeretném tenni őszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone