Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 9.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Kiszerelés: 300 ml

necra

2017. augusztus 24.

Imádom az illatat. Az új Prada Candy gloss meggyes parfümmel isteni lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Imádom az illatat. Az új Prada Candy gloss meggyes parfümmel isteni lesz

csildiko60

Korcsoport: >54
2017. július 15.

Nagyon jó az illata, nem szárít, jól habzik. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 15.

Nagyon jó az illata, nem szárít, jól habzik. Ajánlom.

Bettina13

2017. március 19.

Régebben használtam, illata és hatása is nagyon jó volt. Viszont kicsit ragadós lett utána a bőröm, így nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

frita

2016. augusztus 2.

Eddigi legjobb tusfürdőm! Szerintem mesés az illata és tényleg jól habzik :) Biztos újraveszem ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Sumire

2016. április 21.

Isteni szuper ez a tusfürdő! Szerintem nem mű az illata, nagyon finom cseresznye illatú, nem szárít, pamaccsal jól habzik (jobban, mint gondoltam). Fürdés után még sokáig érződik rajtam. Nagy kiszerelés jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Black Fairy

2015. szeptember 24.

Isteni az illata, jól habzik, olcsó, nem szárít...kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Isteni az illata, jól habzik, olcsó, nem szárít...kell ennél több? :)

senskin

2015. augusztus 20.

Teljesen átlagos tusfürdő. Viszont az illata nagyon kellemes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Teljesen átlagos tusfürdő. Viszont az illata nagyon kellemes! :)

luizaetel

2015. június 29.

Az illata valami elviselhetetlenül tömény és erős, nagyon mű. Egyébként nincs vele bajom. Vízzel hígítva érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

kismadár

2014. szeptember 11.

Anyukámtól kaptam ezt a tusfürdőt, magamnak nem venném meg, mert szerintem nagyon gagyi mű-cseresznye illata van. Egyébként jól tisztít, nem irritál és az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

szaboka79

2014. július 4.

Nemrég tűnt fel a DM-ben, ez az illat tetszett meg a legjobban. Nagyon finom, jól habzik, megfelelően tisztít és nem szárít. 400 valahány forint, ezért az árért teljesen megéri. Sajnos az illata nem tartós, de hisz nem is ez elsősorban a dolga. Nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol