Joanna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2014. július 8.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Grapefruit illatú testradír

Tökéletesen simává teszi bőrt és felfrissíti azt. Az egyedi módon kifejlesztett formula gyümölcskivonatot tartalmaz, amely hidratálja és táplálja a bőrt, a finom szemcsék eltávolítják a szennyeződéseket és az elhalt hámsejteket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

p.barbi

2024. február 13.

Nagyon szeretem, többször újra vettem. Jó illata van, nem szárít. Ebben az árban szerintem egy tökéletes termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 13.

Jelizz

2021. augusztus 4.

Az uj formula miatt finomabbak a szemcsek . Jo az illata, normalis testradir , olcso de sajnos eleg pici.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Ramada86

2019. február 19.

Kellemes illat jó nagy radírozó szemcse, nekem bejött

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Kellemes illat jó nagy radírozó szemcse, nekem bejött

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Nagyon szeretem, kellemes citrusos illata van! (: Szépen radírozza le az elhalt hámsejteket! A bőröm a használat után puha lesz és kellemes tapintású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

ClassyAndFabulous

2017. december 19.

Nagyon finom, frissítő az illata és szépen radíroz. Akár arcra is kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Nagyon finom, frissítő az illata és szépen radíroz. Akár arcra is kitűnő.

Hoaithu

2017. november 18.

Mar a sokadikat hasznalom el es meg midig nagyon meg vagyok elegedve vele. Imadom az illatat, es ugyan kicsi a kiszerelese meg is nagyon sokaig eleg nekem. Sajnos a Dm-ben mar nem lehet kapni, de szerencsere az Asia Center egyik boltjaban talaltam ilyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

PaNel95

2017. szeptember 20.

Az illata és a színe miatt vettem ezt meg többször is a körtés társa mellett.
A szemcsék közepes nagyságúak, találkoztam már olyan radírral, amiben több van, viszont sok van benne, így pedig nagyon jól radíroz. Tette a dolgát, meg voltam vele elégedve. A körtés társát picit jobban szeretem, szerintem természetesebb illata van.
Egy gondom volt a termékkel, még pedig az, hogy kicsi a kiszerelése. Nem használtam sűrűn, hetente, de inkább kéthetente egyszer, de akkor viszont szinte mindenhol, így pedig elég gyorsan elfogyott.
Azóta váltottam másik termékre, ami nagyobb kiszerelésű, lényegesen több ideig elég, és hidratáló hatása van.
De mivel nem a termék hatásosságával volt problémám, így megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Az illata és a színe miatt vettem ezt meg többször is a körtés társa mellett.

ildi98

2017. március 8.

Imádom az illatát, nagyon hatékony, nem irritál, és olcsó, ahol én szoktam venni, ott 335ft, és sokáig elég. Egyértelműek 5* ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

kisritus

2017. január 17.

Ajándékba kaptam, pont amikor testradírt akartam venni, így elkezdtem használni, "ha már van" alapon.
Nagyon kellemesen csalódtam benne, már több, mint fél éve használom, és még mindig van benne. Az utóbbi pár hónapban használom aktívabban, de akkor is elég kiadós a kicsi mérete ellenére.
Én dm-es "dörzsi" szivaccsal használom, és szuperjó: a szivacson eloszlik, így nagyon nagy felületre is elég egy kisebb nyomás belőle. Nekem így sokkal hatékonyabb, mint simán a kezemmel felvinni, és nagyon jó érzés is. Jó az illata, a testvérei közül nekem ez jön be legjobban. És bár ajándékba kaptam, a legjobb választás volt, úgyhogy újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Melcsi922

2016. december 29.

Az illata iszonyú finom és frissítő,de nekem sajnos nem radíroz eléggé.Ára jó,kiszerelése jó,de azt hiszem maradok a kávézaccnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.