Joanna

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő orgonavirág illattal.

Banszky

2016. augusztus 16.

Aaaanyira isteni IGAZI orgona illata van. Egyszerűen nincs mit hozzáfűzni ezenkívül. Olcsó és jól habzik. Talán egy kicsit szárít,de nekem alapból száraz bőröm van,muszáj utána testápolózni. Az illata sajnos a fürdőben marad,bőrön nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Erika1111

2016. július 16.

Orgona illatú az tuti de azért nem a legjobb minőség és olyan hamar elillan az illata sajnos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

hime0033

2016. július 3.

Röviden összefoglalva: mennyei! Az illata valóban telitalálat, itt olvastam valakinél, hogy szinte a zöld levelek illatát is érezni lehet annyira élethűre sikeredett...tényleg az ember úgy érzi, mintha egy nagy csokor friss orgonába hempergőzne, egyszerűen fantasztikus. Sajnos tusolás után nekem csak nagyon picit marad meg a bőrömön, de annyi baj legyen vele :) Picit híg, de én minden tusit fürdőrózsával használok, így számomra ez nem gond, a rózsával nagyon jól felhabzik, a bőrömet pedig egyáltalán nem szárította, sőt kifejezetten puhának éreztem utána. Ár-érték aránya nagyon jó, ha ez elfogy lehet kipróbálom az olívás testvérét is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Melcsi922

2016. május 6.

Szerelem!Amúgy is imádom az orgonát,azért vettem meg,hát nem csalódtam.Mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

Szerelem!Amúgy is imádom az orgonát,azért vettem meg,hát nem csalódtam.Mennyei.

tarkacica

2015. május 29.

A Dm-ben melyik polcon keressem? Előre is köszönöm a választ!

Update: kifutó termék, már alig van belőle. Egy cseresznyéset sikerült még beszereznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 29.

A Dm-ben melyik polcon keressem? Előre is köszönöm a választ!

scbellie

2015. május 21.

Isteni finom illata van. Olyan igazi orgona illat mint mikor beleszagolunk egy nagy orgona csokorba vagy elmegyünk egy orgona bokor mellett. Jól habzik és nem szárítja a bőrömet , ráadásul nagyon jó áron kapható. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 21.

Riccah

2015. április 26.

Barátnőmmel fedeztük fel, rögtön beleszerettem az illatába! Azt én is sajnálom, hogy csak addig lehet érezni, amíg felviszem és megmosom a bőrömet, viszont utána elillan és csak az emléke marad szép. Sajnos kicsit híg, de jobban sajnálom, hogy hamar elillan az az igazi tavaszi orgonaillat, amibe beleszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

redheadvrouw

2015. április 13.

Én is rárepültem erre az isteni finom IGAZI orgonaillatra, annyira fantasztikus tusolás közben. De sajnos a hangsúly azon van, hogy közben, ahogy megtörülközöm egyszerűen semmit nem érzek a bőrömön.Kár:( Ha csak egy leheletnyit lehetne érezni...Szóval beszereztem mellé az Yves Rocher orgonás testápolóját, így lett az illatozás kipipálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Ophelia

2015. március 31.

Anyám igazi orgonafanatikus, őt leptem meg vele pár hete. Nagyon bejött neki, és természetesen én is kipróbáltam. Nekem nem az orgona illata a kedvencem, de valóban meglepő, mennyire élethű, a virágok mellett mintha még a zöld levelek illatát is érezném, igazán kellemes. Az állaga kissé túl híg számomra, gyorsan fogy, viszont jó árban van, nem baj, ha gyakrabban kell venni. Jól tisztít, bár kissé szárít. Ezt a fajtát én nem veszem újra, de a többi illattal lehet, hogy próbálkozom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

LadyLatte

2015. március 30.

Iiiiiiimadom az orgona illatat, nem kerdes, hogy kiprobaltam... Es bele is szerettem, ugy ahogy van. Megy az ot csillag es remelem sosem fogy el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 30.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.