Joanna

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   DM, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   DM, százforintos boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szőrtelenítő krém gyapotvirág kivonattal karra, lábra, bikinivonalra és hónaljra.

Csutak

2019. október 13.

Na, még egy örök kedvenc. :) Olyan szépen leszedte a karomról a szőrt, csak lestem. Nem csíp vagy szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Kajla

2018. augusztus 25.

Nekem bevált, nem mondom, hogy ez a világ legjobb szőrtelenítője, de hozza, amit ígér, és 650Ft. (Az x-epil, veet-nél mérföldekkel jobb, árban is)
Nekem vékonyszálú, szőke szőröm van, de nagyon sűrű. Kb 3-5 perc alatt teljesen lehozta, talán ahol vastagabb a szőr a bokámon, ott kellett tovább várni.
A barna szőrt, ami vastagabb, nem tudom megéri e leszedni vele, nekem bőven maradt még a krémből, de ha mindenhova vastagon kellene kenni, akkor szerintem max 2 alkalomra elég.
A hidratáló szerintem tök kedves dolog, ki is próbáltam, nem volt rossz.:)
Spatula is praktikus, nem kényelmetlen, talán egy bankkártyával egyszerűbben le lehet húzni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

A hidratáló szerintem tök kedves dolog, ki is próbáltam, nem volt rossz.:)

Boombapple

2017. július 7.

Meguntam a gyantát, így szőrtelenítő krémet kerestem a szám fölőtti pihékre.
Nagyon jó választás volt ez a krém, hiszen az arcgyantám is ettől a márkától van.

Nem csíp, tényleg elég neki 2-3 perc és a spatula is szépen lehúzza a krémet. Nem is volt szükségem a benne lévő hidratálóra. Egyáltalán nem pirosodott / gyulladt be a bőröm. Nagyon könnyű vele eltávolítani a szőrt és kényelmes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Meguntam a gyantát, így szőrtelenítő krémet kerestem a szám fölőtti pihékre.

siss

2016. június 21.

Előnye,hogy hamar eltávolítja teljes mértékben a szőrszálakat.Hátránya,hogy borzasztóan égeti a bőröm,már a felkenés pillanatában is.Kín kivárnom a hatóidőt,mert csíp,éget mint a fene.A legrosszabb,hogy a hónaljam szélén még eleven sebeket is okozott.Amúgy jó lenne,mert még kissé lassabban is nő vissza a szőr mint borotva használatnál.Anyumnak viszont kutya baja tőle,őt nem égeti,nem csípi.Ezek szerint én vagyok rá túlzottan érzékeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Hidratálók: Urea, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3