Joanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bokihugi, Módosítva: 2011. május 26.

Lelőhely:   DM, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

karina

2013. március 29.

Csabito volt, megvettem. Szerettem is kb elso ket alkalommal. Aztan mar nem tetszett. Gondoltam elhasznalom borotvalkozashoz vagy valami hasonlo, de nem, mar felfordul a gyomrom a szagatol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

nestle021

2012. április 17.

Én a vaníliás testvérét próbáltam ki.Nagyon jó vele tusolni, de tusolás után semmi illata nem marad szinte...sokat kell belőle kinyomni az a baj, és ehhez meg nekem elég drága.600-700 Ft között van...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

mellesleg

2012. január 20.

Karácsonyra kaptam egy ilyet. Nagyon fini, intenzív rumos csoki illata van :) Én végig érzem fürdés közben, de sajnos igaz, hogy utána hamar elillan sajnos :( Nem annyira száraz a bőröm, ilyenkor télen pedig úgyis testápolózok utána, úgyhogy a hidratálásáról nem tudok nyilatkozni, de annyira nem hidratál mondjuk, mint egy krémes tusfürdő. Viszont egy élmény vele a fürdés, aki szereti az illatos tusikat, annak biztosan bejönne, mint ahogy nekem is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

bokihugi

2011. május 22.

Valóban jó az illata, de nem tartós, már fürdés után nem érezni a bőrömön. A tisztító hatásával nincs gond, viszont nem hidratálja a bőrt.
Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 22.

Kipróbáltam, mert csábító volt a csokis illat, de nem venném újra.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycereth-2 Cocoate, Coco-Glucoside
Illatanyagok: Limonene, Linalool
Színezékek: CI 16255, CI 42090
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Formaldehid kibocsátó tartósítószer, mely védi a kozmetikai termékeket a mikrobák okozta károsodástól. Kiválóan működik a baktériumok ellen, és enyhe gombaölő képességgel is rendelkezik. A cosmileeurope információi szerint a végtermékben felszabaduló formaldehid koncentrációja szigorúan szabályozott és ellenőrzött, ezért ezeket a tartósítószereket a szakértők biztonságosnak tartják. Ezenkívül minden készterméken, amely formaldehidet vagy formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmaz, fel kell tüntetni a "Formaldehidet bocsát ki" feliratot. A formaldehidre allergiás embereknek azt tanácsolják, hogy kerüljék el a formaldehidet kibocsátó anyagokat tartalmazó kozmetikai termékeket.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.