John Frieda

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tejproteinnel, e-vitaminnal, avokádó olajjal hidratálja, fényessé, és puhává teszi a vékony szálú, göndör, és hullámos hajat.

Marietta1977

2017. október 24.

Számomra egy nagyon jó kis termék ez, bár az én hajam egyáltalán nem problémás. Ilyen őszi időben viszont megviseli a szél és nedvesség, így amikor tehetem, használom ezt a szuper terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.

Missglamorazzi

2017. január 29.

Én ezt eddig miért is nem véleményeztem? Pedig a kedvenc hajbalzsamom volt pár éve, mikor Németországban voltam. Itthon sajnos nem tudom, hol lehet kapni, és nagyon hiányzik. El se tudom mondani, azóta mennyi próbálkozásom volt más termékekkel... Nagyon vékonyszálú a hajam, ami alapból egyenes, de nem jó termékek esetén sehogy nem áll, lapos, száll mindenfelé, vagy ami rosszabb, irritált lesz a fejbőröm. Ez a sampon és balzsam kombó viszont nagyon jól működött a hajammal, fényes, könnyen kezelhető, egyenes hajam volt tőle. Alig várom, hogy valahonnan megint szerezzek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

pont

2016. szeptember 18.

kb ugyanazt tudja, mint a legtöbb gliss kur/elséve stb balzsam, csak 2x - 3x annyiért. az összetevőlista közepén található benzyl alcohol miatt ma már biztos nem venném meg, pár éve sajnos még hajlamos voltam bedőlni annak, hogy drágább = jobb (tudom, tudom..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

arwena

2015. november 1.

Szerettem, amíg használtam hajbalzsamot. Ugyanazt tudom írni mint a samponnál, ezzel szép hullámos, enélkül simán csak kócos volt a hajam. Annak, aki szereti a hajbalzsamot, szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Viró

2015. június 13.

Nagyon szepen helyrerakta a toredezett hajam es csodas az illata! Nagyon szuper termek,csak egy picit draga!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 13.

La-Fee

2014. október 24.

Most akartam feltölteni ezt a hajbalzsamot más néven. Az összetevöket nézve nagyjából ugyanaz.
Seidentraum néven árulják. ès nagyon hálás érte a hajam minden centije. Gondoltam elhasználom a felhalmozott hajbalzsamokat és addig nem veszek ilyen márkát. De nem ment, elegem lett és megvettem újra, ugyanis tettem egy nagy kört, egy darabig (érzelmi okokból) nem tudtam magamra kenni (emlékek). Nagyon jó kis balzsam, rendezett puha tincseket kapok vissza. Másrészt a "csodakúra" is jó kis balzsamja, felváltva használom. Fellélegeztem, a hajam újra a régi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

g.i.g.i89

2014. február 26.

Segítsetek! Tegnap voltam a Müllerben, de sajnos nem találtam ilyen terméket...Volt helyette másik három balzsam, de egyik sem Intensive Conditioner. Valószínűleg új csomagolást kapott.Esetleg tudja valaki, hogy az ennek megfelelőt milyen néven találom meg? Előre is köszönöm. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

szappanka

2013. november 4.

nos, addig győzködtem magamat, míg végül beruháztam rá. hmmm, hogy is mondjam, odavagyok érte! nagyon tetszik az állaga, az illata, a hatása, mindene. a végeredmény: a hajam fényes, könnyen kezelhető, szép, egységes, nem töredezett, puha, és fincsi illatú :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

c.ancsa

2013. szeptember 16.

Növesztem a hajam, ami nekem sajnos azért nehéz, mert a természetes göndör hajam tulajdonsága az, hogy száraz, és ezáltal hamar törik. Ami nőtt, annak a 3/4-ét le kell vágni. :( Így samponnak az Alfa Energy samponját használom (lásd ott) ápolásnak pedig ezt vettem meg és a maszkját. Hát ez egy csoda! Istenien puha, de nem szállós a hajam, ápolt, nem szalmakazal, szép rendezett fürtök, isteni illat! Szerintem ez utánozhatatlan, de mindenkinek ajánlom hogy próbálja ki! Nem tudok hogy hatásosabb értékelést írni, támpontnak annyit, hogy mindíg top minőségű, pl: Alfaparf termékeket használtam, és ennek a nyomába sem ér egy sem! Imádom, soha nem fogok lemondani róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Druszilla

2013. július 14.

Valahol olvastam a JF termékekről negatív véleményt, így nem értettem, hogy én miért érzem a hajam extra-über puhának a balzsam használata után. Még csak egy mini kiszerelés van meg, de biztosan szerezni fogok egy rendeset is, mert csodálatos termék! Ha lenne hatos, azt kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid