John Frieda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Riccah, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápoló hatású, helyreállítja és megtölti élettel a száraz, sérült hajszálakat.

szaboalexa99

2018. március 26.

Itt az oldalon található vélemények miatt, ami ennek a pakolásnak a régebbi változata alatt található, mentem be a Müllerbe hogy megvegyem. Hosszas keresgélés után találtam csak rá, mivel ez az új változat, a fehéret aminek ugyanez a neve nem lehet kapni. A kicsi, 25ml es adagot mertem megvenni elsőre mert nem csak a csomagolása különbözik, hanem az összetevői is. Azt kell mondjam, nem ez életem hajpakolása. Sokat vártam tőle az ottani vélemények miatt, a régebbi változatot sajnos nem használtam soha. Festett, nagyon jó állapotban lévő szőke hajam van talán ezért maradt el a hűha hatás, mert már így is maximális az ápoltsága a minden egyéb kondícionáló terméktől. Nem fogom megvenni a nagy kiszerelést, talán még kisérletezek ezzel a kis tasakkal, 600ft-ot megér talán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

TMira

2017. november 14.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Már másodszorra, vagy harmadszorra veszem ezt a hajpakolást. Szép, puha, selymes tapintású lesz a hajam a használata után és könnyebb kifésülni az egyébként hullámos, erős szálú hajamat. Nem hagyom rajta olyan sokáig, mint ahogy azt a használati utasításban írják, kb. 2 perc után lemosom, azután nagyon alaposan leöblítem, mert zsírosodásra hajlamos a hajam. Nem nehezíti el a hajszálakat, nagyon jó az állaga és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

perie

2017. július 14.

Először a kis kiszerelésű maszkját próbáltam. Az valami hihetetlen jó volt. Ezen felbuzdulva beruháztam ebbe a nagy tégelyes kiszerelésűbe, de valamiért nem azt műveli a hajammal, amit a tasakos. Megnéztem az összetevőket, közel ugyanazok. Talán 1-2 kivétellel. Szóval nekem csalódás volt. Így csak egy sima pakolás, nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 14.

Riccah

2017. június 7.

Nemrégiben használtam el egy dobozzal és elmondhatom, hogy tényleg megéri az árát! A jó benne, hogy van kipróbálás céljából hajhossztól függetlenül (nekem vállig ér, így 2 alkalmas) minta kiszerelés, így még azelőtt megtudhatjuk, hogy jó-e nekünk, mielőtt otthagyjuk rá a fizunk egy részét. Viszont kellemes, olvadós, kellemesen krémes az állaga, nem kell belőle sok és jól el lehet oszlatni.

Én szerintem újra fogom vásárolni, nagyon szép selymes, ápolt és fényes lett tőle a hajam, könnyű volt kezelni, mégsem lapult le. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Phytantriol, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Phytantriol h I al 2 2