John Frieda

Ár:   €7   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   €7
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Gazdagon tápláló és revitalizáló intenzív hajmaszk avokádóolajjal és zöldteával. Száraz, sérült és töredezett hajra.

Panni21

2018. október 11.

Kedvezményt váltottam be rá, 50%-kal olcsóbban próbálhattam ki. Az eredeti árat elég magasnak találtam, de nem hagyott nyugodni. Hát, most már a kedvezményes árat is sajnálom, hogy kifizettem érte.
A márka "Wunderkur " maszkját imádtam, több tégellyel használtam el belőle anno, de ez sajnos a közelébe sem ér. Ár-mennyiség arányban gazdaságosabb ugyan (a többi Frieda maszkkal ellentétben nem 150ml, hanem 250ml a tégely). az állaga is hasonló, de itt véget is értek a pozitívumok. Na jó, még az illata, az valóban finom, érezni benne a zöldteát, ha kicsit parfümös jelleggel is.
Öblítés után nem éreztem azt a szilikonos puhaságot (pedig nem is egyféle van benne elvileg), mint más hasonló hajápolóknál, de ekkor még nem gyanakodtam semmire. Szárítás után azonban nem ismertem rá a hajamra. Vagyis, de, pont így festett szegénykém a legrosszabb napjain, amikor már nagyon ráfért volna egy frissítő vágás (nem rég lett vágva egyébként).
Seprűs végek, rossz tapintás, szétálló, lesimulni a világért sem akaró frizura. És ez így is maradt szépen a következő hajmosásig, amikor is egy másik hajpakolás végre visszahozta az életbe.
Ha valami mezei kis olcsó balzsam lett volna, ami nem igér semmit, csak annyit, hogy megkönnyíti a kifésülést, nem lenne egy rossz szavam se. Vékonyszálú, száraz, töredezésre hajlamos a hajam, sajnos nem mindegy, mit kenek rá. Ez a termék azonban gazdagon tápláló pakolásként hirdeti magát száraz és sérült hajra, ráadásul az árát is megkérik érte.
Maximum annak jó, akinek tényleg nincs semmi probléma a hajával, csak egy balzsamot keres mosás utánra, de ő akkor milyen indíttatásból venne intenzív ápolást ígérő hajpakolást? Tényleg fogalmam sincs, most akkor ki a célközönség.
Az első gondolatom az volt, mikor szárítás után megláttam a hajam, hogy a még teli tégelyt legszívesebben hozzávágnám ahhoz, aki ezt nyugodt szívvel piacra bocsátotta.
Lenyugodva arra jutottam, továbbadom a Húgomnak. Természetesen nem azért, hogy egy életre magamra haragítsam, hanem mert neki erős, dús, vastagszálú haja van, és valóban csak kifésüléskönnyítésnek használ balzsamot. Neki talán elég lesz. Kidobni már csak az ára miatt sincs szívem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Phytantriol, Erythritol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Phytantriol h I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!