Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

szmoni

2015. október 15.

A legrosszabb tusfurdo amit valaha probaltam, elkepesztoen szarit, ketszer kell testapoloznom utana. Az illata jo, ezert 2 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Jelizz

2014. december 20.

Nekem a mandula olajos van meg. Az illata enyhe babás, de szeretem mert nem szárit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 20.

Edi001

2013. június 27.

Imádom ezt a tusit! Mindenkinek csak ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Imádom ezt a tusit! Mindenkinek csak ajánlom!

Dinorbia

2013. április 7.

Jó tusi, szeretem csak egy baj van nálam, hogy az illata nem marad meg sokáig a bőrön. Egyébként az eurós boltokban lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

yvie

2013. március 4.

Én nagyon szerettem ezt a tusfürit, és árban is jó volt, de sajnos már sehol sem találom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

sephora

2013. február 26.

Kellemes illatú, krémes állagú tusfürdő. A hidratálása megfelelő, ez a bőrömön is érezhető volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.