Best of Beauty 2019

Johnson's Baby

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Juliette, Módosítva: 2019. június 28.

Kategória:   Testápolók

A jellegzetes babaillatú ápoló krémes formulája klinikailag bizonyított lágysággal hidratálja és tisztítja a babák érzékeny bőrét.

Casssy

2019. május 4.

Egyszerűen imádom!! Nincs zsíros-ragadós érzet, tökéletesen hidratál, táplál, azonnali selymes-puha bőr az eredmény. Télen-nyáron. Az illata nagyon finom púderes. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

KendraZora

2019. május 3.

Nekem ez egy csodaszer. Sokszor kipattog a bőrön nyáron. De ez a testápoló 1-2 nap alatt helyre tesz. Nagyon szeretem. Az illatát is nagyon szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

egyno

2019. március 21.

Ő az én megmentőm. Tusom testápoló, de nekem az arcomat mentette meg. Egyik pillanatról a másikra romlott a bőröm. A zsíros bőrtípusból átkerültem a kombináltba. Pár hét leforgása alatt. Elkezdtem száraz foltjaim lenne az arcomon, kiütések, felömlött az arcom. Piros foltok, amik viszketten. Nem tudtam mi tévő legyek kipróbáltam drágábbnál drágább krémeket amik azóta is a polcomon csücsülnek. Kétségbeesésemben édesanyám ajánlotta, hogy próbáljam ki ezt. Úgy voltam vele egy próbát megér. Elkezdtem használni a terméket reggel este , keveset kentem fel. 2 nap után elkeztek eltűnni a piroa foltjaim, a szárazság a felömlés. Azóta is ezt használom. És nagyon sokáig eleg egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Odil

2018. november 16.

Kultikus terméknek számít Amerikában (emberek pénzt adnak a pólóért, amin szerepel a termék neve, LOL), és kiderült, hogy én rühellem. :)
A dizájn, és az, hogy a trutyi babarózsaszín, nagyon édes, és itt a vége. Ragadt, darabosan málik a bőrömről, semmit nem hidratál, és minden babáknak szánt, parfümös terméknek lélekrezegtetőbb babailata volt, mint ennek a jellegtelen, citrusos műanyagosságnak. Szomorúan passzolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

gejeni

2018. november 15.

Egy ismerősöm annyira dicsérte hogy kedvem lett kipróbálni. Nem vártam tőle csodát de hogy ekkora csalódás legyen ez a termék. Az előző válaszoló mindent elmondott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

nitacica

2017. október 1.

Nekem nagyon nem vált be kiütéses lettem tőle, úgy tűnik a bőröm nem torelálja, pedig a fürdetőjüket használom és szeretem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

eztak

2017. augusztus 7.

Még Angliában szoktam rá, az 1 fontos üzletből. A púderes babaillat egyből levett a lábamról. Azóta, évek óta ha meglátom egyszer-egyszer újra hazaviszem. Könnyed állagú, jól kezelhető krém. Először enyhén ragacsos, de gyorsan beszívódik, selymes és puha bőrt hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

spavanilly

2017. augusztus 4.

Féléves kortól használtam a Kicsiknek, és nem okozott semmilyen allergiát.
Az illata nagyon finom, púderes, igazi babaillat, ezért néha én is elcsábultam 1-1 használatra.
Gyorsan beszívódik, vizes állagú, épp ezért sajnos nekem a hidratáló hatása gyenge.
De pont ez a vizes állag teszi olyan nyári testápolóvá, ami a legnagyobb melegben is használhatóvá teszi. Nem képez zsíros bevonatot a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Féléves kortól használtam a Kicsiknek, és nem okozott semmilyen allergiát.

Zsebike

2017. január 20.

Örök kedvenc:) imádom a puderes illatát, gyorsan beszívodik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön, hidratál télen-nyáron! Szerintem egyik legjobb baba testápoló! Hidratáltság+Puha bőr+Baba illat=Szerelem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

greta333

2017. január 7.

Imádom az illatát, cuki rózsaszín és nekem a hidratálás is bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Imádom az illatát, cuki rózsaszín és nekem a hidratálás is bőven elég.

Hidratálók: Propylene Glycol, Ethylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ceresin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.