Johnson's Baby

Ár:   646 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 646 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. január 7.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 646 Ft

Johnson's Baby No more tangles sampon gyengéd balzsammal gazdagítva segíti az összegubancolódott haj kibontását, ezáltal könnyebben fésülhetővé teszi azt.
No more tears - nincs több könnycsepp formulája olyan gyengéd a szemhez, akár a tiszta víz.

Kiszerelése: 500 ml

Ár: 646 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Swelana

2018. december 5.

Egyszerűen imádom, innentől nem is fogok használni mást. Nincs tele felesleges dolgokkal és ha nem öblítem a végén szokásosan ecettel, akkor is simán kifésülöm a rettenet gubancos hajam és nem is szárítja ki. Ajánlom annak, aki nem próbálta. :) Nálam marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

szanii

2018. november 18.

Apa is és én is ezt használjuk. Nagyon puha, selymes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. A szememet nem csípi, nem irritálja. Nagyon jó kis termék! Biztos, hogy újravesszük. Árban is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Vica08

2018. július 15.

Nálunk már az egész család ezt használja. Miattam kezdtük el, mert sebesedett a fejbőröm.
A fenék alá érő hajamra kicsit több kell, mint egy átlagos samponból, mert nehezebben habzik fel, de ennek ellenére nagyszerűen teszi a dolgát. Egészen jó áron van, kellemes az illata, és nem hagy nehéz érzetet a hajamon. Kíméletes a bőrömhöz is.
Átlagosan 3-4 naponta szükséges hajat mosnom (az arcom is zsírosodik, s ezzel együtt a hajam töve is), de addig egészen jól elvagyok vele. Érződik az állagán és a hatásán, hogy főleg babáknak készült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

scisneros

2015. augusztus 7.

Az utobbi idoben egy afroamerikai felmenokkel rendelkezo kislányra vigyázok. Eszmeletlenul gyonyoru haja van, bar gondolhatjatok, hogy alig vartam az edesanyja instrukcioit a kifesulessel kapcsolatban... :) Ekkor nyomta kezembe ezt a sampont. Szuperjo termek!!! Amerikaban kifesulo spray-t is forgalmaznak, azzal kombinalva nagyon hatekonyan es fajdalommentesen tudom kifesulni a kislany afro-gondor hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 7.

milibakreka

2015. május 13.

Legjobb sampon! Az ára is jó, a mennyisége, az illata., minősége...minden. Nekem a levendulás (lila) a kedvencem.Persze ha vkinek zsírosodásra hajlamos a haja, mint nekem , ne várjon tőle csodát nem fog kevésbé zsírosodni tőle haj, de én már elfogadtam, hogy bármit használok 3. napra zsíros lesz a hajam, így is úgy is :/ Szeretem benne hogy nem kell külön használni mellé kondícionálót, olyan pihe puha lesz tőle a haj! (mióta ezt használom nem kell balzsam, csak néha pakolást szoktam és kész) Néha még sminklemosónak is használom, a szempillafestéket leviszi szépen és közben nem csípi a szemet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 13.

Doola

2014. december 14.

Soha többé nem fogok más sampont használni, csak a Johnson babasamponjait, azok közül is ha lehet (sajnos, nem mindenütt van választék), ezt. Régebben elég sok sampont kipróbáltam, drágát, kevésbé drágát, de minddel volt valami problémám. Ezt 4 éve használom, alkalmanként kétszer mosok vele hajat, először bedörzsölöm a fejbőrömet, kimosom, majd másodszorra habosodik, akkor rajta hagyom ~5 percet, és csak aztán mosom le. Szerintem nagyon jó sampon! Sminkecsetek kimosásához is kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

zsofia93

2014. november 14.

Nekem elég sok kell belőle a hosszú hajamra, mivel nem kezd el olyan könnyen habosodni, mint más sampon...vagyis én ezt tapasztaltam. Egyébként nagyon jó kíméletes sampon, tényleg nem gubancolódik össze a haj, könnyebben kifésülhető, nem zsírosodik tőle az én hajam és tényleg nem csípi a szemet :D szóval nem rossz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 14.

bora1992

2014. február 18.

Én nagyon szeretem ezt a sampont, kíméletes jól tisztít és gyengéd a hajhoz:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Én nagyon szeretem ezt a sampont, kíméletes jól tisztít és gyengéd a hajhoz:)

Laura19

2013. október 6.

Még régen vettem a lányaim hajára, amikor kicsik voltak. Nálunk nem okozott gondot, örömmel használtuk. Manapság csak én használom. Nagyon gyengéd, rendbe teszi a hajat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 6.

svivko

2013. január 7.

Sminkecset mosás céljából vettem.
Arra kitűnő választásnak bizonyult.
Hatalmas kiszerelés Dm-es ára 700Ft körül mozog.
Az illata enyhe,kellemes.
Már-már elgondolkoztam vajon segítene-e a viszkető fejbőr (allergia) problémámon. De a parfüm miatt inkább nem kockáztatok. :)
Nem egy csodaszer, de rendben van. Viszont a felhasználás módszerem mellett nincs okom egy ponttal is kevesebb adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Sminkecset mosás céljából vettem.
Arra kitűnő választásnak bizonyult.
Hatalmas kiszerelés Dm-es ára 700Ft körül mozog.
Az illata enyhe,kellemes.

Gyengéd felület aktív anyag, tisztítószer, melyet gyakran használnak babakozmetikumokban, mivel könnymentes samponok, tusfürdők és habfürdők készíthetőek vele.

Az EWG használattól függően közepesre vagy magasra teszi az összetevő kockázatát, mert az szennyezett lehet rákkeltő vegyületekkel (ethylene oxide, 1,4-dioxane) és nem ajánlott az összetevő használata sérült bőrön. Paula Begoun összetevő szótárában és a Susan Brown összetevő szótárában is, mint javasol összetevő szerepel a PEG-80 Sorbitan Laurate.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)