Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kategória:   Tusfürdők

Hatékonyan és gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a kórokozókat.NO MORE TEARS formula zöld tea kivonattal és mézzel.

stunde67

2018. március 24.

nagyon érzékeny a bőrőm, saját részre veszem, úgy érzem jó, mert nem viszketek tőle... ezzel szoktam hajat is mosni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

balazskrisztii

2018. február 15.

Kis buborékos habot csinál, ami sokkal masszívabb :) az illata is isteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Kis buborékos habot csinál, ami sokkal masszívabb :) az illata is isteni

Girgriis

2017. szeptember 12.

Kislányom nagyon szereti,mert habzik a fürdő vize,de nem az a nagyon habzó! Nekünk ez jó választás volt,illata is és nem szárítja ki a bababőrét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Nessy

2015. augusztus 30.

Meglepődve tapasztaltam, hogy most már a Johnson's is gyárt olyan fürdetőt, amivel valóban meg mernék fürdetni egy babát! Ráadásul ez egy egészen kivételes darab, jó az illata (bár az illatanyag szükségességéről nem vagyok teljesen meggyőződve), nem szárít, nem habzik vadul, nagyon kíméletes, az összetételére sem lehet túlzottan nagy panasz, csecsemőktől idősekig bárkinek megfelelhet.
Megvettem a folyékony szappan változatát is, ami arcmosásra is alkalmas. Wow! Fel is töltöm, mert az szerintem kifejezetten zseniális all-in-one termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!