Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Tusfürdők

Hatékonyan és gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a kórokozókat.NO MORE TEARS formula zöld tea kivonattal és mézzel.

eventually

2019. július 9.

De k***** jóóóóó, hogy megváltoztatták a csomagolását, meg az összetevőket is (a neve ugyanez maradt), mert végre találtam egy tusfürdőt ami tökéletes arctisztításra..................persze, nyilván, most hogy az 500. termék végre beválik, akkor kell alakítgatni rajta :D ez a verziója viszont tökéletes, mindenre használom, de hajamra még nem próbáltam. Mondjuk már is fogom, azt a keveset ami maradt belőle az arcomra fogom elhasználni. Szomorú vagyok :( Tényleg, a bőröm zsíros, mitesszeres, de hámlik is ha semmit nem kenek rá (valószínűleg azért, mert pikkelysömörös vagyok). Amikor más arctisztítókat használtam, sokkal inkább hámlott, viszketett meg húzódott, ez viszont annyira jó volt, télen-nyáron, sosem húzódott tőle a bőröm, nem is hámlott, viszont nagyon is tisztának és frissnek éreztem, úgy, hogy egyáltalán nem bántotta. Mindegy, azért még kipróbálom majd az új verzióját, hátha.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

stunde67

2018. március 24.

nagyon érzékeny a bőrőm, saját részre veszem, úgy érzem jó, mert nem viszketek tőle... ezzel szoktam hajat is mosni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

balazskrisztii

2018. február 15.

Kis buborékos habot csinál, ami sokkal masszívabb :) az illata is isteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Kis buborékos habot csinál, ami sokkal masszívabb :) az illata is isteni

Girgriis

2017. szeptember 12.

Kislányom nagyon szereti,mert habzik a fürdő vize,de nem az a nagyon habzó! Nekünk ez jó választás volt,illata is és nem szárítja ki a bababőrét! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Nessy

2015. augusztus 30.

Meglepődve tapasztaltam, hogy most már a Johnson's is gyárt olyan fürdetőt, amivel valóban meg mernék fürdetni egy babát! Ráadásul ez egy egészen kivételes darab, jó az illata (bár az illatanyag szükségességéről nem vagyok teljesen meggyőződve), nem szárít, nem habzik vadul, nagyon kíméletes, az összetételére sem lehet túlzottan nagy panasz, csecsemőktől idősekig bárkinek megfelelhet.
Megvettem a folyékony szappan változatát is, ami arcmosásra is alkalmas. Wow! Fel is töltöm, mert az szerintem kifejezetten zseniális all-in-one termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Hidratálók: Glycerin, Honey