Johnson's Baby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2014. március 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aloe Vera tartalmú védőkrém csíkokkal és füzikével gazdagítva-, nyugtat és segít a kipirosodás és az irritáció védelemben. Gyengéden tisztít. Alkoholmentes. Kizárólag külső használatra.

nsaid

2015. augusztus 5.

én sokat hasznàltam pelenkàzäskor. Elegendöen nedves és sosem csipte ki a babapopsit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Hettii

2012. november 25.

Én sminkeltávolításhoz használom. Arra tökéletesen bevált! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 25.

Én sminkeltávolításhoz használom. Arra tökéletesen bevált! :)

vira.15

2012. október 4.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt. Akkor kezdtem el popsitörlőket venni mikor végzős voltam. Olyan jó iskolába jártam, hogy se szappan, se törlőpapír, se wc papír :D Volt alkalom mikor még víz se volt... Mivel tudtam jól, hogy úgyse fogják feltölteni az üres szappan adagolókat, így vettem törlőkendőt, hogy ne wc-s kézzel kelljen egész nap rohangálnom, ki tudja ki fogta meg előttem a kilincset, meg ne úgy egyem már meg a szendvicsem, stb. A kézfertőtlenítőknek nem bírom elviselni az alkoholos szagukat, még a szemem is csípi, ha meg volt egy seb a kezemen szét marta. Suliban nagyon jól végezte a dolgát, mai napig használom, főleg alapozó használat után törlöm át a kezem, már vagy a 10.-et használom el, nagyon sokáig elég, de azért kap tőlem 4 csillagot, mert egyszer szét csípte az arcom mikor ezzel töröltem át :S A csomagolásán az áll, hogy popsira, kézre és arcra egyaránt jó. Hát, nem tudom mit művelne egy kisbaba gyenge és finom bőrével.

(A kép megtévesztő! Ezen a terméken valójában egy babaarc van zöld háttérrel és a kendő krémcsíkokat tartalmaz)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-20 Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.