Johnson's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Moonlight, Módosítva: 2014. március 4.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

A Johnson's lefekvés előtti rutinja elősegíti a nyugodt alvást és álomszép bőrt eredményez. Holdvirág aromát tartalmaz, mely nyugtató hatásáról ismert.

Moonlight

2014. március 5.

Nos,én még kaptam ilyet egy boltban,de ha már nem gyártják,én elhiszem.
Kicsit csalódtam...
Beleszimatoltam és a márka bedtime testápolójára egy az egyben megszólalásig hasonlított,ezért hazahoztam. Fürdéskor is finom,illatos,amilyet el is vártam,de utána... csak az emléke maradt :(
Pedig a testápolónak olyan tartós illata van,hogy elmehetne parfümnek. Ennél többet vártam.
Nem szárít,jól habzik,de az illatát hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nos,én még kaptam ilyet egy boltban,de ha már nem gyártják,én elhiszem.
Kicsit csalódtam...
Nem szárít,jól habzik,de az illatát hiányolom.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Színezék. Lilás piros.