Johnson's

Ár:   870 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Tusfürdők

jilona1983

2018. június 14.

Impulzus vásárlás volt. Mivel gyerekfürdetőnek régen mindig Johnson termékeket vásároltam és a gyermekem nagyon szerette, gondoltam ilyen jó áron ekkora hatalmas kiszerelésű terméket nem szabad ott hagyni. Nem volt felhőtlen az öröm, mert a nagyon kellemes illatán és az árán kívül más pozitívumot nem tudok róla mondani. Szárítja a bőrünket, bár nem vészesen, az igaz. Ami viszont a legbosszantóbb az az, hogy úgy folyik, mint a víz! Még ezzel sem lenne olyan hatalmas gond, ha a kiszerelése mondjuk pumpás lenne, mert ekkora flakont vizes, csúszós kézzel megfogni és megfelelő mennyiséget (értsd: nem egy decit egyszerre) kiönteni belőle nem kis kihívás. Elhasználjuk, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

noxibaba

2015. június 11.

Nekem nagyon tetszik!
Eddig még nem tapasztaltam, hogy szárítana. Nem kell belőle sok a habrózsára. Nyári tusinak szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Nekem nagyon tetszik!

Kori

2015. június 10.

Egy újabb Johnson's csalódás. Nagyon folyik, kis foltokban nagyon szárít, és az állaga miatt nem is igazán habzik, ezért hiába a nagy kiszerelés, kétszer annyi kell belőle, mint egy normál sűrűségű tusfürdőnél. Az illata tényleg olyan "szpás", de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

sephora

2013. február 26.

Átlagosnak mondható friss illatú tusfürdő. Csodát nem tett a bőrömmel, de a 4 csillagot megérdemli, mert az 1 literes családi flakont nagyon kedvező áron vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.